איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

בעלי כנף מגדל העמק פלילים צבא | משטרה | ביטחון צער בעלי חיים

משמר הגבול סיכל גניבת ענק של תוּכים מבית גידול בעיר מגדל העמק

במשטרת ישראל, חושדים שאל בית הגידול, הגיעו מספר חשודים שבמשך שעות פרצו אל המקום והכניסו את התוכים לתוך כלובים וכשהמשאית הגיעה לא נותר להם אלא להעמיס עליה את הכלובים ולהימלט מהמקום. עם מעצרם, התברר שמתוך עשרות התוכים שנגנבו, מתו כחמישה שלא שרדו את האכזריות בה הם הועמסו והושלכו למטען המשאית.

אחת הגניבות הגדולות ביותר של תוּכים מבית גידול בעיר מגדל העמק, סוכלה על ידי שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל שעצרו משאית בה נמצאו עשרות ציפורים בשווי של כמיליון שקלים. אתמול (שני, כ”ג בטבת התש”פ) ביקשה ‘היחידה המרכזית של מגב’ להאריך את ונענתה ומעצרם של שלושת החשודים הוארך בשלושה ימים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

תוּכים שנגנבו מבית גידול בעיר מגדל העמק במשאית שנתפסה על ידי שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל | צילום: דוברות המשטרה
תוּכים שנגנבו

אתמול הגיעה לשיאה פעילות מודיעינית של מגב שנמשכה כחודש ימים מהלכה התחקו ב’מגב’ אחר חוליית פורצים. החשודים שהגיעו רכובים על גבי משאית וכלי רכב פרטיים, פרצו אתמול (ב’) בלילה לבית גידול לתוכים בעיר מגדל העמק.

“תוך מספר דקות מהרגע שהגיעו החשודים אל בית הגידול הם כבר היו בדרכם לעזוב את המקום.

בהתחלה, היינו בטוחים שהם לא הספיקו לגנוב כלום אבל כשעצרנו אותם איתרנו במטען המשאית כלובים ובהם עשרות תוכים שצרחו, חלקם מפחד ובהלה וחלקם כתוצאה מפציעות קשות של שבירת רגלים, מקורים וכנפיים שנגרמו ככל הנראה, מהשלכת הכלובים במהירות למטען המשאית ומהטלטלות בנסיעה”. אמר מפקד הפעילות של מגב.

השוטרים שנערכו בכוחות גדולים, עצרו את המשאית ועוד 2 כלי רכב על כביש 6 לכיוון דרום ובתוכם 3 חשודים, פלסטיני תושב ענבתא (עיירה פלסטינית בהרי השומרון כ- 9 קילומטר מזרחית לטול-כרם) ללא אישורי שהייה בישראל ושני תושבי מזרח ירושלים בשנות ה- 20-30 לחייהם.

תוּכים שנגנבו מבית גידול בעיר מגדל העמק במשאית שנתפסה על ידי שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל | צילום: דוברות המשטרה
תוּכים שנגנבו במשאית

במשטרת ישראל, חושדים שאל בית הגידול, הגיעו מספר חשודים שבמשך שעות פרצו אל המקום והכניסו את התוכים לתוך כלובים וכשהמשאית הגיעה לא נותר להם אלא להעמיס עליה את הכלובים ולהימלט מהמקום.

דובר משמר הגבול של משטרת ישראל מסר לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי עם מעצרם, התברר שמתוך עשרות התוכים שנגנבו, מתו כחמישה שלא שרדו את האכזריות בה הם הועמסו והושלכו למטען המשאית.

כאמור בדרכם דרומה נעצרו החשודים על כביש שש ואתמול, כאמור, הם הובאו לדיון בבית משפט השלום בפתח תקווה שם הוארך מעצרם בשלושה ימים (עד יום חמישי).

בעל בית הגידול, שהגיע אתמול ל-בסיס מגב במרכז הארץ, זיהה את התוכים שהוחזרו לבעלותו וביניהם; 30 ארות, 15 קקדוים, 2 ג’אקו ועוד עשרות תוכים בשווי כאמור של כמיליון שקלים.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן