איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות כאן הרצליה סרטן

משט יאכטות לציון חודש המודעות לסרטן השד – נשים מתמודדות

בשעה 09:00, בבוקר, יפקדו את המרינה בחוף הרצליה נשים חולות ומחלימות סרטן השד ויחד "יצבעו את הים ב-וורוד"- צבע המציין את התמיכה במאבק נגד סרטן השד. היאכטות, יצופו כולן בבדים ודגלים ורודים, הנשים תלבשנה חולצות ורודות של האגודה למלחמה בסרטן ותקבלנה כולן ורדים ורודים. אחר כך, הן יפליגו מן המרינה בהרצליה במשך כשעה.
משט יאכטות במרינה הרצליה לציון חודש המודעות לסרטן השד בהשתתפות נשים מתמודדות ומחלימות | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
משט יאכטות במרינה הרצליה

“משט הוורד” ייערך מחר יום שישי (ה’ בתשרי התש”פ, ה-4.10) בפעם השלישית ברציפות ב’מרינה הרצליה’ השוכנת לחופה של העיר הרצליה בהשתתפות 5000 חולות ומחלימות מסרטן השד, סוג הסרטן הנפוץ ביותר בקרב נשים, ביניהן, מתנדבות “יד להחלמה®” של האגודה למלחמה בסרטן, שיפליגו על גבי יאכטות לאורך חופי הרצליה, במטרה להעלות את המודעות למחלה ולהזכיר לציבור הנשים, כי ‘גילוי מוקדם מציל חיים’.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

משט הוורד” יתקיים בשיתוף עיריית הרצליה, מרינה הרצליה וחופי הרצליה שהינם מרכז תרבות, נופש וספורט ימי מהמובילים והיפים בישראל, החברה העירונית לפיתוח התיירות ו-האגודה למלחמה בסרטן – לחיים בריאים ובסיוע סקיפרים ממועדוני שייט ברחבי הארץ.

חודש אוקטובר, הוגדר כחודש המלחמה בסוג סרטן זה – במסגרתו מתקיימות פעילויות רבות לקידום המודעות וגילוי מוקדם של המחלה.

בשעה 09:00, בבוקר, יפקדו את המרינה נשים חולות ומחלימות סרטן השד ויחד “יצבעו את הים ב-וורוד“- צבע המציין את התמיכה במאבק נגד סרטן השד.

היאכטות, יצופו כולן בבדים ודגלים ורודים, הנשים תלבשנה חולצות ורודות של האגודה למלחמה בסרטן ותקבלנה כולן ורדים ורודים. אחר כך, הן יפליגו מן המרינה בהרצליה במשך כשעה.

המשט, יכלול כ-15 יאכטות, שילוו על ידי מפרשיות של ‘צופי ים הרצליה’. כולם גויסו בהתנדבות מלאה מתוך תמיכה והזדהות עם מאבקן של הנשים.

כאשר יגיע המשט אל לב הים, יתבצע טקס סמלי ומרגש של השלכת הוורדים .

בתום ההפלגה, יתקיים אירוע חגיגי במרינה, בו יישאו דברים ראש עיריית הרצליה, מר משה פדלון, סגניתו ויושב ראש החברה לפיתוח התיירות הגב’ עפרה בל, נציגי האגודה ודמויות מפתח נוספות וכן, יוגש כיבוד קל.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן