מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות כאן הרצליה סרטן

משט יאכטות לציון חודש המודעות לסרטן השד – נשים מתמודדות

בשעה 09:00, בבוקר, יפקדו את המרינה בחוף הרצליה נשים חולות ומחלימות סרטן השד ויחד "יצבעו את הים ב-וורוד"- צבע המציין את התמיכה במאבק נגד סרטן השד. היאכטות, יצופו כולן בבדים ודגלים ורודים, הנשים תלבשנה חולצות ורודות של האגודה למלחמה בסרטן ותקבלנה כולן ורדים ורודים. אחר כך, הן יפליגו מן המרינה בהרצליה במשך כשעה.
משט יאכטות במרינה הרצליה לציון חודש המודעות לסרטן השד בהשתתפות נשים מתמודדות ומחלימות | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
משט יאכטות במרינה הרצליה

“משט הוורד” ייערך מחר יום שישי (ה’ בתשרי התש”פ, ה-4.10) בפעם השלישית ברציפות ב’מרינה הרצליה’ השוכנת לחופה של העיר הרצליה בהשתתפות 5000 חולות ומחלימות מסרטן השד, סוג הסרטן הנפוץ ביותר בקרב נשים, ביניהן, מתנדבות “יד להחלמה®” של האגודה למלחמה בסרטן, שיפליגו על גבי יאכטות לאורך חופי הרצליה, במטרה להעלות את המודעות למחלה ולהזכיר לציבור הנשים, כי ‘גילוי מוקדם מציל חיים’.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

משט הוורד” יתקיים בשיתוף עיריית הרצליה, מרינה הרצליה וחופי הרצליה שהינם מרכז תרבות, נופש וספורט ימי מהמובילים והיפים בישראל, החברה העירונית לפיתוח התיירות ו-האגודה למלחמה בסרטן – לחיים בריאים ובסיוע סקיפרים ממועדוני שייט ברחבי הארץ.

חודש אוקטובר, הוגדר כחודש המלחמה בסוג סרטן זה – במסגרתו מתקיימות פעילויות רבות לקידום המודעות וגילוי מוקדם של המחלה.

בשעה 09:00, בבוקר, יפקדו את המרינה נשים חולות ומחלימות סרטן השד ויחד “יצבעו את הים ב-וורוד“- צבע המציין את התמיכה במאבק נגד סרטן השד.

היאכטות, יצופו כולן בבדים ודגלים ורודים, הנשים תלבשנה חולצות ורודות של האגודה למלחמה בסרטן ותקבלנה כולן ורדים ורודים. אחר כך, הן יפליגו מן המרינה בהרצליה במשך כשעה.

המשט, יכלול כ-15 יאכטות, שילוו על ידי מפרשיות של ‘צופי ים הרצליה’. כולם גויסו בהתנדבות מלאה מתוך תמיכה והזדהות עם מאבקן של הנשים.

כאשר יגיע המשט אל לב הים, יתבצע טקס סמלי ומרגש של השלכת הוורדים .

בתום ההפלגה, יתקיים אירוע חגיגי במרינה, בו יישאו דברים ראש עיריית הרצליה, מר משה פדלון, סגניתו ויושב ראש החברה לפיתוח התיירות הגב’ עפרה בל, נציגי האגודה ודמויות מפתח נוספות וכן, יוגש כיבוד קל.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן