אום אל-פחם חדשות כאן ישראל מחוז הצפון פלילים

משטרת ישראל: מעצר וכתב אישום ל-גובי דמי חסות מעסקים

משטרת ישראל; מעשי הסחיטה של החשודים תושבי אום אל-פחם, המסוכנים ועזי המצח, בצפון הארץ, כללו; שימוש בירי, השלכת מטענים על בתי עסק, בתים פרטיים ורכבים ואיומים בפגיעה בקורבנות ובילדיהם ◄ אחד מהעבריינים; "אם לא תשלם ₪100,000, אני אשרוף את העסק שלך ואהרוג אותך ואת הילדים שלך"; "מה עם הדבר, אתה רוצה שנפגע בבן שלך או שיפוצצו אותך ואת הבן שלך".

שיקגו של פעם, כסף קטן. משטרת ישראל הראויה לכל תודה ושבח, פיצחה פרשה נרחבת של דמי חסות מבעלי עסקים ברחבי צפון הארץ ועצרה ואף הזדרזה והגישה כתב אישום נגד שני תושבי העיר אום אל-פחם בשנות העשרים לחייהם, אשר סחטו דמי חסות (“פרוטקשן”) מבעלי עסקים לאחר שחקירת המקרה, הובילה לאיסוף ראיות וכאמור, הגשת כתב אישום חמור נגד החשודים, בין היתר בגין סחיטה באיומים, עבירות נשק, חבלה בכוונה מחמירה, ירי מ’נשק חם’ וביצוע של שוד.

 ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

רב פקד תומר פיצ'י ראש צוות החקירה המיוחד במשטרת מרחב העמקים ברקע שוטרים וניידת משטרה | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
רב פקד תומר פיצ’י

מעשי הסחיטה של השניים, כללו שימוש ב’ירי‘ ו’השלכת מטענים‘ על בתי העסק, בתים פרטיים ורכבים. זאת ועוד; איומים בפגיעה בבעלי העסקים ובילדיהם.

About the author

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 68, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות ונכד; רפאל, אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

דילוג לתוכן