פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

אום אל-פחם חדשות כאן ישראל מחוז הצפון פלילים

משטרת ישראל: מעצר וכתב אישום ל-גובי דמי חסות מעסקים

משטרת ישראל; מעשי הסחיטה של החשודים תושבי אום אל-פחם, המסוכנים ועזי המצח, בצפון הארץ, כללו; שימוש בירי, השלכת מטענים על בתי עסק, בתים פרטיים ורכבים ואיומים בפגיעה בקורבנות ובילדיהם ◄ אחד מהעבריינים; "אם לא תשלם ₪100,000, אני אשרוף את העסק שלך ואהרוג אותך ואת הילדים שלך"; "מה עם הדבר, אתה רוצה שנפגע בבן שלך או שיפוצצו אותך ואת הבן שלך".
0
0

שיקגו של פעם, כסף קטן. משטרת ישראל הראויה לכל תודה ושבח, פיצחה פרשה נרחבת של דמי חסות מבעלי עסקים ברחבי צפון הארץ ועצרה ואף הזדרזה והגישה כתב אישום נגד שני תושבי העיר אום אל-פחם בשנות העשרים לחייהם, אשר סחטו דמי חסות (“פרוטקשן”) מבעלי עסקים לאחר שחקירת המקרה, הובילה לאיסוף ראיות וכאמור, הגשת כתב אישום חמור נגד החשודים, בין היתר בגין סחיטה באיומים, עבירות נשק, חבלה בכוונה מחמירה, ירי מ’נשק חם’ וביצוע של שוד.

 ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

רב פקד תומר פיצ'י ראש צוות החקירה המיוחד במשטרת מרחב העמקים ברקע שוטרים וניידת משטרה | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
רב פקד תומר פיצ’י

מעשי הסחיטה של השניים, כללו שימוש ב’ירי‘ ו’השלכת מטענים‘ על בתי העסק, בתים פרטיים ורכבים. זאת ועוד; איומים בפגיעה בבעלי העסקים ובילדיהם.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן