מלחמת חרבות ברזל פלילים צבא | משטרה | ביטחון

משטרת ישראל (להב 433) בחקירת אירועי הטבח ב-7.10.23 האם היית שם?

משטרת ישראל, נדרשה למערכה בהיבטים רבים; מבצעיים, מודיעיניים וחקירתיים, אשר תכליתם, בין היתר; איסוף חומרי ראיות וממצאים שונים, היכולים ללמד על שבוצע בידי המרצחים ועוזריהם - הכל לשם גיבוש תשתית ראייתית להעמדתם לדין בישראל ◄ אם היית שם? ואת/ה מעוניין לשתפם עם המשטרה, הינך מתבקש ליצור קשר באפליקציית ה"ווטסאפ" עם המספר; 050-6288100.
0
0
ניצב מוטי לוי מפקד יחידת להב 433 ברקע: מתנדבי זקא, מסייעים בפינוי גופות מהטבח בקיבוץ בארי | צילום: ויקיפדיה | צילום: משטרת ישראל | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
ניצב מוטי לוי, להב 433

משטרת ישראל באמצעות יחידת להב 433 (היחידה הארצית למלחמה בפשיעה החמורה הארצית והבינלאומית, בשחיתות הציבורית ובפשע המאורגן בישראל) בראשות ניצב מוטי לוי, הודיעה היום (יום ראשון, ו’ בכסלו התשפ”ד) כי פתחה בחקירת אירועי הטבח ב-7.10.23 שהובילה ל”מלחמת חרבות ברזל” זאת איסוף הראיות כנגד מחבלי “חמאס” העצורים בישראל.

 רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק או בטוויטר.

תהליך איסוף הראיות של אירועי הטבח ב-7.10.23, כולל גם איתור ‘קבצי מדיה’ שתיעדו את האירועים.

אם היית שם? ואת/ה מעוניין לשתפם עם המשטרה, הינך מתבקש ליצור קשר באפליקציית ה”ווטסאפ” עם המספר; 050-6288100.

כזכור, בתאריך 07 באוקטובר 2023, פרצה “מלחמת חרבות ברזל“, לאחר שארגוני טרור של ‘חמאס – דעש – נאצי’ פתחו ב-מתקפה רצחנית על מדינת ישראל ותושביה וביצעו פשעים שהדעת אינה סובלת.

משטרת ישראל, נדרשה למערכה בהיבטים רבים; מבצעיים, מודיעיניים וחקירתיים, אשר תכליתם, בין היתר; איסוף חומרי ראיות וממצאים שונים, היכולים ללמד על שבוצע בידי המרצחים ועוזריהם – הכל לשם גיבוש תשתית ראייתית להעמדתם לדין בישראל.

בנוסף, עולה, כי איסוף החומרים והמידע על ידי משטרת ישראל, משמש את כלל גורמי הביטחון במדינת ישראל לצורך היערכותם להמשך ההתמודדות עם האויב בכלל הגזרות השונות.

משטרת ישראל, מבהירה, כי יודגש, הכוונה היא ל’חומרי מדיה מקוריים‘ שתוּעדו על ידי המחזיק בהם, ו-לא לסרטונים שפורסמו ברשת האינטרנט. השימוש שייעשה בחומרים, יתבצע רק למטרה שרשומה לעיל.

מטעם דוברות משטרת ישראל, נמסר לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי; להעברת המידע לידי ‘להב 433‘ ב-קבצים מקוריים בלבד הקיימים ברשותך, יש לעשות זאת באמצעות הלינק הייעודי;

https://auth.govforms.gov.il/mw/forms/media-lahav@police.gov.il.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-7 נכדים; רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-75

הדלקת המשואות ופתיחת חגיגות יום העצמאות

דבר ראש הממשלה ביבי נתניהו

דילוג לתוכן