קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל

משטרת ישראל השלימה היערכותה לרגל לעונת הרחצה שנפתחה

במשטרת ישראל, על יחידותיה השונות, בהם השיטור הרגלי, סיור, שיטור עירוני ויחידות השיטור הימי, ערוכות כבר בימים אלו, לקראת תחילת חופשת הקיץ, מדגישה בפני הציבור הרחב את החשיבות הרבה בנקיטת זהירות, הישמעות להנחיות הבטיחות וציות לחוק, לרבות חוקי עזר עירוניים בחופי הרחצה. הדבר נעשה בעקבות זה שבחודשי הקיץ, אשתקד, אירעו מספר רב של מקרים בהם סיכנו מתרחצים את עצמם בחופי הרחצה ובצער רב, חלקם אף שילמו בחייהם.
שוטר אגף שיטור אבטחה וקהילה של משטרת ישראל בחוף הרחצה | צילום: משטרת ישראל | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
שוטר בחוף הרחצה

משטרת ישראל באמצעות אגף שיטור אבטחה וקהילה, הודיעה, כי השלימה את ההיערכות המשטרתית לרגל עונת הקיץ, אחת מארבע עונות השנה והחמה ולעונת הרחצה שנפתחה לאחרונה באופן רשמי וריכזה עבור המוני בית ישראל שיפקדו את חופי הרחצה במהלך החודשים הקרובים, מספר כללים לבילוי בטוח בחופים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

במשטרת ישראל, על יחידותיה השונות, בהם; השיטור הרגלי, סיור, שיטור עירוני ויחידות השיטור הימי, ערוכות כבר בימים אלו, לקראת תחילת חופשת הקיץ, מדגישה בפני הציבור הרחב את החשיבות הרבה בנקיטת זהירות, הישמעות להנחיות הבטיחות וציות לחוק, לרבות חוקי עזר עירוניים בחופי הרחצה.

במהלך השנה החולפת, חוזקה היכולת המבצעית של משטרת ישראל בקרב 'יחידות השיטור הימי במשטרה' האמונות למתן מענה מהיר ומקצועי בתווך הימי.

היחידות פועלות לקראת ימי הקיץ בהסברה ומניעה, החל מתלמידי תיכון וכלה באוכלוסיית בעלי כלי השייט השונים מתוך מטרה למנוע את האסון הבא.

בנוסף 'שוטרי השיטור הימי' מבצעים הדרכות בשיתוף מצילי חופי הרחצה, מתוך ראייה, כי שיתוף פעולה פורה בין הגורמים יביא לאפקטיביות רבה יותר ב-הצלת חיי אדם.

מדוברות משטרת ישראל, נמסר, כי הדבר נעשה בעקבות זה שבחודשי הקיץ, אשתקד, אירעו מספר רב של מקרים בהם סיכנו מתרחצים את עצמם בחופי הרחצה ובצער רב, חלקם אף שילמו בחייהם.

למרות שיפור וטיוב האמצעים הטכנולוגיים הקיימים ברשות משטרת ישראל בהם; אופנועי ים ו-ספינות שיטור.

כל אלו לא יעזרו אילולא כולם יקפידו לשמור על כללי הבטיחות בהגיעם ל-ים, במהלך הבילוי בחוף הים ובדרכם הביתה.

█  להלן מספר כללי בטיחות שיסייעו בשמירה על חייכם;

  • נכנסים אך ורק בחוף מוכרז ובשעות הפעילות של שירותי ההצלה בחוף. אין מציל – לא נכנסים!
  • שימו לב למצב הים ולדגל האזהרה המונף על סוכת המציל. הימנעו מסיכון מיותר. זכרו – גם דגל לבן מחייב לנקוט במשנה זהירות.
  • נכנסתם למים? שמרו על קשר עין עם סוכת המציל והישמעו להנחיותיו. כשאתם רואים אותו, הוא גם רואה אתכם.
  • שטים בסירה או אופנוע ים? הקפידו על חוקי השייט, וודאו, כי רישיונכם בתוקף והצטיידו במכשיר טלפון סלולרי (כשהוא מוגן ממים) וחייגו 100 במקרה חירום.
  • שתיתם אלכוהול? אל תנהגו. במידה ושתיתם אלכוהול הפקידו את מפתחות הרכב בידיו של נהג תורן שלא שתה.
  • הקפידו על ציות לחוק, לרבות חוקי עזר עירוניים – רעש, מיכלי זכוכית ועוד.אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן