בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל

משטרת ישראל השלימה היערכותה לרגל לעונת הרחצה שנפתחה

במשטרת ישראל, על יחידותיה השונות, בהם השיטור הרגלי, סיור, שיטור עירוני ויחידות השיטור הימי, ערוכות כבר בימים אלו, לקראת תחילת חופשת הקיץ, מדגישה בפני הציבור הרחב את החשיבות הרבה בנקיטת זהירות, הישמעות להנחיות הבטיחות וציות לחוק, לרבות חוקי עזר עירוניים בחופי הרחצה. הדבר נעשה בעקבות זה שבחודשי הקיץ, אשתקד, אירעו מספר רב של מקרים בהם סיכנו מתרחצים את עצמם בחופי הרחצה ובצער רב, חלקם אף שילמו בחייהם.
שוטר אגף שיטור אבטחה וקהילה של משטרת ישראל בחוף הרחצה | צילום: משטרת ישראל | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
שוטר בחוף הרחצה

משטרת ישראל באמצעות אגף שיטור אבטחה וקהילה, הודיעה, כי השלימה את ההיערכות המשטרתית לרגל עונת הקיץ, אחת מארבע עונות השנה והחמה ולעונת הרחצה שנפתחה לאחרונה באופן רשמי וריכזה עבור המוני בית ישראל שיפקדו את חופי הרחצה במהלך החודשים הקרובים, מספר כללים לבילוי בטוח בחופים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

במשטרת ישראל, על יחידותיה השונות, בהם; השיטור הרגלי, סיור, שיטור עירוני ויחידות השיטור הימי, ערוכות כבר בימים אלו, לקראת תחילת חופשת הקיץ, מדגישה בפני הציבור הרחב את החשיבות הרבה בנקיטת זהירות, הישמעות להנחיות הבטיחות וציות לחוק, לרבות חוקי עזר עירוניים בחופי הרחצה.

במהלך השנה החולפת, חוזקה היכולת המבצעית של משטרת ישראל בקרב 'יחידות השיטור הימי במשטרה' האמונות למתן מענה מהיר ומקצועי בתווך הימי.

היחידות פועלות לקראת ימי הקיץ בהסברה ומניעה, החל מתלמידי תיכון וכלה באוכלוסיית בעלי כלי השייט השונים מתוך מטרה למנוע את האסון הבא.

בנוסף 'שוטרי השיטור הימי' מבצעים הדרכות בשיתוף מצילי חופי הרחצה, מתוך ראייה, כי שיתוף פעולה פורה בין הגורמים יביא לאפקטיביות רבה יותר ב-הצלת חיי אדם.

מדוברות משטרת ישראל, נמסר, כי הדבר נעשה בעקבות זה שבחודשי הקיץ, אשתקד, אירעו מספר רב של מקרים בהם סיכנו מתרחצים את עצמם בחופי הרחצה ובצער רב, חלקם אף שילמו בחייהם.

למרות שיפור וטיוב האמצעים הטכנולוגיים הקיימים ברשות משטרת ישראל בהם; אופנועי ים ו-ספינות שיטור.

כל אלו לא יעזרו אילולא כולם יקפידו לשמור על כללי הבטיחות בהגיעם ל-ים, במהלך הבילוי בחוף הים ובדרכם הביתה.

█  להלן מספר כללי בטיחות שיסייעו בשמירה על חייכם;

  • נכנסים אך ורק בחוף מוכרז ובשעות הפעילות של שירותי ההצלה בחוף. אין מציל – לא נכנסים!
  • שימו לב למצב הים ולדגל האזהרה המונף על סוכת המציל. הימנעו מסיכון מיותר. זכרו – גם דגל לבן מחייב לנקוט במשנה זהירות.
  • נכנסתם למים? שמרו על קשר עין עם סוכת המציל והישמעו להנחיותיו. כשאתם רואים אותו, הוא גם רואה אתכם.
  • שטים בסירה או אופנוע ים? הקפידו על חוקי השייט, וודאו, כי רישיונכם בתוקף והצטיידו במכשיר טלפון סלולרי (כשהוא מוגן ממים) וחייגו 100 במקרה חירום.
  • שתיתם אלכוהול? אל תנהגו. במידה ושתיתם אלכוהול הפקידו את מפתחות הרכב בידיו של נהג תורן שלא שתה.
  • הקפידו על ציות לחוק, לרבות חוקי עזר עירוניים – רעש, מיכלי זכוכית ועוד.דילוג לתוכן