חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות תאונת דרכים | תנועה תחבורה | רכב | תעופה

משטרת התנועה, רשמנו 5120 דוחות באכיפה נגד נהגים מסכני חיים

משטרת התנועה; 1,219 דוחות, נרשמו בגין שימוש בנהיגה ב-טלפון נייד. שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה, מהווה עבירה חמורה ומגדיל משמעותית את הסיכוי למעורבות בתאונה ◄970 דוחות, נרשמו בגין נהיגה במהירות מופרזת. הזמנות לדין וברירות משפט נרשמו בהתאם ◄ שוטרי אגף התנועה, ימשיכו בפעילות אכיפה ממוקדת ובלתי מתפשרת בדגש לצירי תנועה בהם קיים ריבוי של תאונות דרכים.
0
0
ניצב אלון אריה ראש אגף התנועה של משטרת ישראל ברקע: אופנוענים של אגף התנועה | צילום: דוברות המשטרה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
ניצב אלון אריה

משטרת התנועה, דיווחה היום (חמישי, י”ג באב התשפ”א) כי במסגרת המאבק העיקש ב’קטל בדרכים’ זאת תוך אכיפה אפקטיבית ונחוּשה נגד עבירות הבריונות ו’מסכנות החיים’ ומתוך דאגה למען כלל ‘משתמשי הדרך’ הנורמטיביים במהלך השבוע, רשמו שוטרי אגף התנועה 5,120 דוחות, זאת במסגרת פעילות אכיפה נגד נהגים המבצעים עבירות מסכנות חיים ועבירות של בריונות בכביש ברחבי הארץ.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראלכאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

פעילות נחושה של שוטרי אגף התנועה מגבירה את ביטחון ‘ציבור משתמשי הדרך’ ומייצרת ללא ספק הרתעה שתביא מקווים לצמצום מספר תאונות הדרכים ומספר הנפגעים.

█  להלן, פירוט חלק מן העבירות שנאכפו;

🔹 1,219 דוחות, נרשמו בגין שימוש בנהיגה ב-טלפון נייד. שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה, מהווה עבירה חמורה ומגדיל משמעותית את הסיכוי למעורבות בתאונה.

🔹 970 דוחות, נרשמו בגין נהיגה במהירות מופרזת. הזמנות לדין וברירות משפט נרשמו בהתאם.

🔹 477 דוחות, נרשמו לנהגי רכב כבד שביצעו עבירות תנועה או שברכבם התגלו ליקויי בטיחות ותקינות.

🔹 235 דוחות, נרשמו כנגד רוכבי דו-גלגלי.

🔹 7 נהגים נתפסו בשכרות אלכוהול / סמים.

🔹 רישיון הנהיגה של 50 נהגים נפסל למשך 30 ימים בגין עבירות חמורות שביצעו.

🔹 39 כלי רכב הושבתו למשך 30 ימים והועברו למגרש אחסנה עקב עבירות חמורות שביצעו בעליהם.

אגף התנועה של משטרת ישראל

מטעם דוברות של משטרת ישראל (אגף התנועה) נמסר באמצעות יהודה, לאתר  ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי שוטרי אגף התנועה, ימשיכו בפעילות אכיפה ממוקדת ובלתי מתפשרת בדגש לצירי תנועה בהם קיים ריבוי של תאונות דרכים.

עוד נמסר, כי הפעילות מתבצעת באמצעות מגוון אמצעים טכנולוגיים, המייצרים הרתעה ומגדילים משמעותית את סיכויי מבצעי העבירות להיתפס. משטרת התנועה, תמשיך לפעול לשינוי תרבות הנהיגה, תוך שילוב פעולות הסברה ומניעה לנהגים בכבישי ישראל.

אגף התנועה

אגף התנועה בראשות ניצב אלון אריה, הוא אגף מטה במשטרת ישראל האחראי על קביעת המדיניות להפעלת מערך התנועה במשטרת ישראל, על הנחייתו ועל הפיקוח עליו. אגף התנועה, הוא האחראי לאכיפת חוקי התעבורה ומניעת תאונות הדרכים ברחבי ישראל.

האגף, מהווה את הזרוע המבצעת וחוד החנית של במלחמה בקטל בדרכים בכבישים הבינעירוניים. מטרת האגף היא צמצום תאונות הדרכים החמורות (קטלניות וקשות) באמצעות פעילות משטרתית ישירה ועקיפה שתשפיע על תרבות הנהיגה ותשפר את איכות החיים של משתמשי הדרך.

אגף התנועה, מאפייני הפעילות, הם; הכוונה והזרמה של התנועה בשגרה ובעת התרחשות אירועים מיוחדים’ כמו מפגעים ומכשולים בכביש; טיפול בתאונות דרכים; טיפול במפגעי תשתיות בכבישים; פעילות אכיפה מוגברת כנגד עברייני תנועה.

אל מערכת לניתוב שיחות במרכזיית אגף התנועה, טלפון; 03-9685644.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן