איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

אורתופדיה חדשות בריאות סרטן

מרכז הרפואי הלל יפה, מציע שירות אורתופדיה אונקולוגית

פרופסור יעקב ביקלס, שהצטרף לאחרונה, לצוות המערך האורתופדי של 'המרכז הרפואי הלל יפה' ציין, כי הוא שמח על ההחלטה החשובה להקים שירות חשוב זה לאורתופדיה אונקולוגית וכן לאפשר פיתוחו ככל הניתן במרכז הרפואי הלל יפה-חדרה. השירות מיועד למטופלים סובלים מגידולי עצם ורקמות רכות הנדרשים לטיפולים אונקולוגים-אורתופדים באשר הם.
פרופ' יעקב ביקלס אחראי על שירות חדש במרכז הרפואי הלל יפה: אורתופדיה אונקולוגית | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
פרופ’ יעקב ביקלס אחראי על שירות חדש במרכז הרפואי הלל יפה: אורתופדיה אונקולוגית | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

שירות חדש וייחודי ב’מרכז הרפואי הלל יפה’ בעיר חדרה; אורתופדיה אונקולוגית (Orthopedic Oncologyהמעניק טיפולים לסובלים מגידולי עצם ורקמות רכות. על השירות אחראי פרופ’ יעקב ביקלס, מבכירי הרופאים בתחום זה בארץ. השירות פועל במסגרת המערך האורתופדי ומטפל בכל מטופל שנדרש לשירותיו.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

לאחרונה, הצטרף פרופסור יעקב ביקלס לצוות המערך האורתופדי של ‘המרכז הרפואי הלל יפה’ השירות לשם ביסוס והקמת שירות לטיפול בסובלים מגידולי עצם ורקמות רכות (כמו; נגעים שפירים, גידולים ממאירים וגרורתיים ועוד).

מדובר בשירות ייחודי אשר עוסק בגידולים נדירים ומורכבים, המצריכים מעורבות צוות רב-תחומי מיומן בתהליך האבחנה, הטיפול ובמעקב הרפואי שלאחר השלמת הטיפול.

פרופ׳ יעקב ביקלס הינו בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים, בעל התמחות ב-כירורגיה אורתופדית במרכז הרפואי תל-אביב והשתלמות על באורתופדיה אונקולוגית בוושינגטון הבירה, ארצות הברית.

 פרופ׳ ביקלס, כתב וערך מספר מהדורות של ספרי הלימוד האמריקאי באורתופדיה אונקולוגית

פרופ׳ ביקלס, שימש כרופא בכיר במשך כ-16 שנים ביחידה לאורתופדיה אונקולוגית במרכז הרפואי תל-אביב, וכיהן כיושב ראש וועדת הבחינות לכירורגיה אורתופדית במועצה המדעית וכן יושב ראש החוג לכירורגיה אורתופדית בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב.

פרופ׳ ביקלס, כתב וערך מספר מהדורות של ספרי הלימוד האמריקאי באורתופדיה אונקולוגית, וכן כתב מאמרים רבים בתחום זה והציג את נושא ‘אורתופדיה אונקולוגית’ במאות כנסים בינלאומיים בנושא ייחודי זה.

פרופסור יעקב ביקלס, ציין, כי הוא שמח על ההחלטה החשובה להקים שירות חשוב זה לאורתופדיה אונקולוגית וכן לאפשר פיתוחו ככל הניתן במרכז הרפואי הלל יפה-חדרה. השירות מיועד למטופלים הנדרשים לטיפולים אונקולוגים-אורתופדים באשר הם.

מכיוון שמדובר בשירות ייחודי, הרי שתיאום הפגישה נעשה ישירות מול האחות המתאמת של השירות, גב’ מיכל בירן. על הפניה לכלול שם מלא, מספר זהות ומספר טלפון להתקשרות חוזרת. יש להצטייד בהפניה מהרופא המטפל, טופס התחייבות מהמבטח הרפואי, ובכל בדיקות הדימות שבוצעו (CT, רנטגן, מיפויים, MRI).

לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר בטלפון; 04-6304539, או בדואר אלקטרוני; ortonc@hy.health.gov.il.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן