חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות בריאות מינויים במגזר הציבורי רעננה

מרב קרוב, מונתה למנהלת השירות הסוציאלי בבית החולים לוינשטיין

הגב' קרוב, מחליפה בתפקידה את נעמי בן חיים, אשר מילאה את התפקיד ב-4 השנים האחרונות ופרשה לאחרונה לגמלאות לאחר 31 שנות עבודה בבית החולים לוינשטיין. הגב' מרב קרוב היא בוגרת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית קלינית מטעם אוניברסיטת בר אילן, כמ כן, היא בוגרת לימודי פסיכותרפיה במכון הפסיכואנליטי בעיר ירושלים.
0
0
מרב קרוב, מונתה למנהלת השירות הסוציאלי בבית החולים לוינשטיין | דוברות לוינשטיין | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
מרב קרוב

מרב קרוב, עובדת סוציאלית מומחית בבריאות הנפש, מונתה למנהלת השירות הסוציאלי של בית החולים לוינשטיין, בית חולים שיקומי הנמצא ברעננה. מרכז השיקום בית החולים לוינשטיין, מקבוצת ‘הכללית’ נחשב מוסד ייחודי בארץ ואחד ממרכזי השיקום המובילים בעולם. בית החולים מתמחה בשיקום של נפגעי ראש ועמוד שדרה ומטפל בעיקר בנפגעי תאונות דרכים ופצועי צהל.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

הגב’ קרוב, מחליפה בתפקידה את נעמי בן חיים, אשר מילאה את התפקיד ב-4 השנים האחרונות ופרשה לאחרונה לגמלאות לאחר 31 שנות עבודה בבית החולים לוינשטיין.

בעשר השנים האחרונות, עבדה הגב’ קרוב, כעובדת סוציאלית בתחום ‘בריאות כללית‘ במחוז שרון שומרון של הכללית.

הגב’ קרוב, שימשה בשנים האחרונות בתפקיד ראש צוות השירות הסוציאלי ב’מנהלת שרון של הכללית‘.

עוד קודם לכן, עבדה הגב’ קרוב, כ-17 שנה ב’מרכז לבריאות הנפש טלביה‘ בעיר ירושלים.

דוברת בית החולים לוינשטיין,  הגב’ דנית שכטר, מסרה לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’, כי הגב’ מרב קרוב היא בוגרת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית קלינית מטעם אוניברסיטת בר אילן.

כמו כן, היא בוגרת לימודי פסיכותרפיה במכון הפסיכואנליטי בעיר ירושלים.

בנוסף הגב’ קרוב, מרצה בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב ומנחה קבוצות בלינט (קבוצות דיון ותמיכה לרופאים ומטפלים).

0
0דילוג לתוכן