פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות מינויים במגזר הציבורי רעננה

מרב קרוב, מונתה למנהלת השירות הסוציאלי בבית החולים לוינשטיין

הגב' קרוב, מחליפה בתפקידה את נעמי בן חיים, אשר מילאה את התפקיד ב-4 השנים האחרונות ופרשה לאחרונה לגמלאות לאחר 31 שנות עבודה בבית החולים לוינשטיין. הגב' מרב קרוב היא בוגרת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית קלינית מטעם אוניברסיטת בר אילן, כמ כן, היא בוגרת לימודי פסיכותרפיה במכון הפסיכואנליטי בעיר ירושלים.
0
0
מרב קרוב, מונתה למנהלת השירות הסוציאלי בבית החולים לוינשטיין | דוברות לוינשטיין | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
מרב קרוב

מרב קרוב, עובדת סוציאלית מומחית בבריאות הנפש, מונתה למנהלת השירות הסוציאלי של בית החולים לוינשטיין, בית חולים שיקומי הנמצא ברעננה. מרכז השיקום בית החולים לוינשטיין, מקבוצת ‘הכללית’ נחשב מוסד ייחודי בארץ ואחד ממרכזי השיקום המובילים בעולם. בית החולים מתמחה בשיקום של נפגעי ראש ועמוד שדרה ומטפל בעיקר בנפגעי תאונות דרכים ופצועי צהל.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

הגב’ קרוב, מחליפה בתפקידה את נעמי בן חיים, אשר מילאה את התפקיד ב-4 השנים האחרונות ופרשה לאחרונה לגמלאות לאחר 31 שנות עבודה בבית החולים לוינשטיין.

בעשר השנים האחרונות, עבדה הגב’ קרוב, כעובדת סוציאלית בתחום ‘בריאות כללית‘ במחוז שרון שומרון של הכללית.

הגב’ קרוב, שימשה בשנים האחרונות בתפקיד ראש צוות השירות הסוציאלי ב’מנהלת שרון של הכללית‘.

עוד קודם לכן, עבדה הגב’ קרוב, כ-17 שנה ב’מרכז לבריאות הנפש טלביה‘ בעיר ירושלים.

דוברת בית החולים לוינשטיין,  הגב’ דנית שכטר, מסרה לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’, כי הגב’ מרב קרוב היא בוגרת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית קלינית מטעם אוניברסיטת בר אילן.

כמו כן, היא בוגרת לימודי פסיכותרפיה במכון הפסיכואנליטי בעיר ירושלים.

בנוסף הגב’ קרוב, מרצה בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב ומנחה קבוצות בלינט (קבוצות דיון ותמיכה לרופאים ומטפלים).

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן