"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חקלאות ישראל

מפקחי משרד החקלאות חשפו בשר בתנאים אסורים בדרום

מפקחי  משרד החקלאות איתרו במושב תדהר, שבדרום, אתר  שחיטה  שחורה ובו  כמות  של  כ- 800  ק"ג  בשר  ממקור  שאינו  ידוע . במקרה נוסף, מפקחי היחידה, סיכלו ניסיון נוסף להברחת 200 ק"ג בשר בקר משטחי הרשות הפלסטינית לישראל ◄ שר החקלאות, ח"כ אורי אריאל: "אנחנו רואים בחומרה רבה כל ניסיון של סחר לא חוקי בבשר שלא עומד בתנאים של אנשי המקצוע במשרד החקלאות...".
מפקחי משרד החקלאות חשפו טון בשר בתנאים אסורים בדרום בצילום: חלק מהבשר שנתפס | צילום: משרד החקלאות
מפקחי משרד החקלאות חשפו טון בשר בתנאים אסורים בדרום בצילום: חלק מהבשר שנתפס | צילום: משרד החקלאות

משרד החקלאות, הודיע היום (ראשון, י"ז טבת תשע"ז) כי , מפקחי  היחידה  המרכזית  לאכיפה  וחקירות  של המשרד, חשפו בסוף השבוע שחלף, שני מקרים בהם בכמות של טון בשר, אשר הוחזק בתנאים אסורים במושב תדהר בדרום הארץ וסיכלו ניסיון נוסף להברחת 200 ק"ג בשר בקר משטחי הרשות הפלסטינית לישראל במרחב התפר, אשר בדרום הארץ.

במקרה אחד מפקחי היחידה איתרו במושב תדהר, שבדרום, אתר 'שחיטה שחורה' ובו כמות של כ-800  ק"ג בשר, ממקור שאינו ידוע. בעל המקום שנתפס בשנות ה- 30 לחייו, הועבר לחקירה ונפתחו נגדו הליכים משפטיים. הבשר הועבר להשמדה, בהנחיית רופא.

במקרה השני, מפקחי היחידה סיכלו ניסיון נוסף להברחת 200 ק"ג בשר בקר משטחי הרשות הפלסטינית לישראל. הפקחים עצרו במרחב התפר, שבדרום, רכב חשוד ובמהלך החיפוש ברכב, נמצאה כמות הבשר. הנהג בשנות ה- 40 לחייו, הועבר לחקירה, בה הוא הודה, כי ניסה להבריח את הבשר אותו קנה בעיר יריחו שבשטחי הרשות הפלסטינית. הבשר, הועבר להשמדה על-פי צו רופא כנגד הנהג נפתחו הליכים משפטיים.

 נטפל בעבריינים הסוחרים בבשר שלא נמצא תחת פיקוח ומעמידים בסכנה את בריאות הציבור

שר החקלאות, חבר כנסת מר אורי אריאל, אמר; "אנחנו רואים בחומרה רבה כל ניסיון של סחר לא חוקי בבשר שלא עומד בתנאים של אנשי המקצוע במשרד החקלאות. לא נקל ראש בטיפול בעבריינים שסוחרים בבשר שלא נמצא תחת פיקוח, ומעמידים בסכנה את בריאות הציבור. גורמי האכיפה והפיקוח במשרד החקלאות מבצעים את תפקידם במקצועיות ועל הצד הטוב ביותר".

מנהל היחידה המרכזית לאכיפה וחקירות במשרד החקלאות ופיתוח הכפר, מר רואי קליגר; "אנו רואים באירועים מסוג זה מסוכנות גבוהה מאוד לבריאות הציבור בישראל, לאור העובדה, כי הבשר, אשר הוחזק בתנאים אסורים, מהווה סכנה מידית לבריאות הציבור. על כן, אנו מבקשים מהציבור לתת תשומת לב לאריזות המוצרים אותם הם קונים".

משרד החקלאות, מסר, כי חל איסור על העברת מוצרים מן החי מהאוטונומיה, זאת עקב חשש לבריאות הציבור וכן, חל איסור על הפעלת מפעלי בשר ללא אישור ופיקוח.

במשרד מבקשים מהציבור להקפיד לרכוש בשר במקומות מוכרים הנמצאים תחת פיקוח. בנוסף, יש להקפיד על מוצר באריזה מקורית, סגורה ונקייה עם התוויה וסימון של תאריך ייצור ותאריך פג תוקף.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן