101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות חינוך מחוז חיפה קורונה | Covid-19

מערכת החינוך כסדרה בכלל מוסדות החינוך במחוז חיפה חרף גל הקורונה

במערכת החינוך במחוז חיפה, אין חולים מאומתים במוסדות החינוך ◄ מנהל המחוז, דר' סער הראל; הדגיש, כי על מנהלי מוסדות החינוך וצוותי החינוך להמשיך ולשמור בהקפדה על כללי הזהירות והמניעה בתוך כותלי בתי הספר בהם: עטיית מסיכה, שמירה ככל שניתן על מרחק ושמירה על כללי ההיגיינה ◄ דר' הראל; "אנו כרגע נמצאים בשגרה חדשה, שגרה שהיא אינה אותה שגרה שהיינו מורגלים אליה והיא דורשת הסתגלות מחודשת להגבלות שנכפות עלינו".
0
0
שר החינוך יואב גלנט ודר' סער הראל מנהל מחוז חיפה של משרד החינוך ברקע נגיף קורונה | Covid-19 | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
שר החינוך מר גלנט ודר’ הראל

מערכת החינוך בכלל מוסדות החינוך במחוז חיפה, הודיעה הערב מוצאי שבת (ז’ בסיון, התש”פ) כי תמשיך לפעול כסדרה חרף העלייה בשיעורי התחלואה של נגיף הקורונה | Covid-19 בסוף השבוע שעבר ולפיכך, משרד החינוך בראשות האלוף במיל’ שר החינוך, חבר כנסת יואב גלנט, ומנכל משרד החינוך, מר שמואל אבואב, סיימו לערוך ניטור מקיף אודות שיעור התחלואה הקיים בכלל מערכת החינוך.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מן הניטור, עולה, כי עד עתה בכלל המערכת החינוך, יש 137 חולים מאומתים, עובדי הוראה ותלמידים ( שאינם ממחוז חיפה) מתוך מספר כולל זה 103 הם עובדי הוראה ותלמידים חולים מבית הספר הגימנסיה בירושלים.

נתון זה מחדד, כי כ- 75% מן החולים במערכת הם מבית הספר עצמו, הגימנסיה בירושלים. יתר החולים, מפוזרים בכלל הארץ, כשבכל מקום הם מצויים בשיעורים בודדים וקטנים מאד.

לנוכח הניטור ותמונת המצב הברורה הוחלט במשרד החינוך, כי מערכת החינוך במחוז חיפה, תמשיך לפעול כבשגרה ובכפוף להנחיות מסמך אורחות חיים המעודכן.

דוברות משרד החינוך | מחוז חיפה, מסרה באמצעות הגב’ כרמלה קנר, לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי; המשרד, ימשיך לערוך ניטור שוטף אחר המתרחש במערכת ולקבל תמונת מצב עדכנית לשם המשך קבלת החלטות.

מנהל המחוז, דר’ סער הראל; הדגיש, כי על מנהלי מוסדות החינוך וצוותי החינוך להמשיך ולשמור בהקפדה על כללי הזהירות והמניעה בתוך כותלי בתי הספר בהם: עטיית מסיכה, שמירה ככל שניתן על מרחק ושמירה על כללי ההיגיינה.

ד”ר הראל, אמר, כי; “אנו כרגע נמצאים בשגרה חדשה, שגרה שהיא אינה אותה שגרה שהיינו מורגלים אליה והיא דורשת הסתגלות מחודשת להגבלות שנכפות עלינו.

החזרה ל”שיגרה” מחדדת לנו דילמות והתלבטויות שחלקן כבר היו קודם וחלקן התחדדו עתה. כולנו נמצאים בציפייה גדולה לחזרה לשגרה שהורגלנו אליה ואכן, כל צעד שעושים לעבר השינוי המיוחל, מקדם אותנו אליה, אך גם צריך כל הזמן להמשיך ולהחזיק את ההגבלות וההנחיות שעדיין תקפות”. סיכם מנהל המחוז, דר’ הראל.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן