פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות חריש חדשות לאישה מינויים במגזר הציבורי

מעין מימון נבחרה לתפקיד יועצת לקידום מעמד האישה בעיריית חריש

ראש העיר חריש מר קשת, הוסיף ואמר; "מעין מימון, עושה עבודה מצוינת בתפקידה כ'עובדת סוציאלית קהילתית' ואין לי ספק, כי היא תמלא גם את תפקידה החדש על הצד הטוב ביותר. אפעל יחד איתה בשיתוף פעולה מלא. אני מודה לחברת המועצה הגב' נגה עוז, על ליווי התהליך ועל העבודה שהיא עושה ביחד עם מעין".
הגב' מעין מימון, נבחרה לתפקיד יועצת לקידום מעמד האישה בעיריית חריש | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
הגב’ מעין מימון

מעין מימון תושבת חריש, נבחרה לתפקיד יועצת לקידום מעמד האישה של עיריית חריש במסגרת מכרז שקיימה העירייה. מינוי של הגב’ מעין מימון, אושר פה אחד במליאת מועצת העיר חריש.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לאתר ‘חריש נט’ אתר בהקמה | אתר החדשות המקומיות של כל חריש בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

הגב’ מימון (בת 31), נשואה ואם לארבעה, המנהלת את תחום ‘עבודה סוציאלית קהילתית‘ ומובילת תחום ‘נשים עירוני של עיריית חריש‘.

מעין מימון, היא בעלת תואר ראשון ב-עבודה סוציאלית ובמהלך לימודי תואר שני ב-מנהיגות ושינוי חברתי.

בעקבות בחירתה אמרה הגב’ מימון, כי; “נושא קידום מעמד האישה קרוב ללבי. בימים אלה, אני מתחילה לבנות את תכנית העבודה, זאת במטרה לצאת למסע משותף יחד עם ‘נשות העיר חריש‘ כדי להכיר, לשמוע ולפעול יחד איתן”.

מטעם עיריית חריש, נמסר לאתר  ‘חריש נט’ אתר בהקמה | אתר החדשות המקומיות של כל חריש, כי ראש עיריית חריש מר יצחק קשת, ברך על מינויה של מימון.

ראש העיר חריש מר קשת, הוסיף ואמר; “מעין מימון, עושה עבודה מצוינת בתפקידה כ’עובדת סוציאלית קהילתית‘ ואין לי ספק, כי היא תמלא גם את תפקידה החדש על הצד הטוב ביותר.

אפעל יחד איתה בשיתוף פעולה מלא. אני מודה לחברת המועצה הגב’ נגה עוז, על ליווי התהליך ועל העבודה שהיא עושה ביחד עם מעין“. אמר ראש עיריית חריש מר קשת.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן