חדשות חריש חדשות לאישה מינויים במגזר הציבורי

מעין מימון נבחרה לתפקיד יועצת לקידום מעמד האישה בעיריית חריש

הגב' מעין מימון, נבחרה לתפקיד יועצת לקידום מעמד האישה בעיריית חריש | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
הגב' מעין מימון
ראש העיר חריש מר קשת, הוסיף ואמר; "מעין מימון, עושה עבודה מצוינת בתפקידה כ'עובדת סוציאלית קהילתית' ואין לי ספק, כי היא תמלא גם את תפקידה החדש על הצד הטוב ביותר. אפעל יחד איתה בשיתוף פעולה מלא. אני מודה לחברת המועצה הגב' נגה עוז, על ליווי התהליך ועל העבודה שהיא עושה ביחד עם מעין".
0
0
הגב' מעין מימון, נבחרה לתפקיד יועצת לקידום מעמד האישה בעיריית חריש | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
הגב’ מעין מימון

מעין מימון תושבת חריש, נבחרה לתפקיד יועצת לקידום מעמד האישה של עיריית חריש במסגרת מכרז שקיימה העירייה. מינוי של הגב’ מעין מימון, אושר פה אחד במליאת מועצת העיר חריש.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לאתר ‘חריש נט’ אתר בהקמה | אתר החדשות המקומיות של כל חריש בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

הגב’ מימון (בת 31), נשואה ואם לארבעה, המנהלת את תחום ‘עבודה סוציאלית קהילתית‘ ומובילת תחום ‘נשים עירוני של עיריית חריש‘.

מעין מימון, היא בעלת תואר ראשון ב-עבודה סוציאלית ובמהלך לימודי תואר שני ב-מנהיגות ושינוי חברתי.

בעקבות בחירתה אמרה הגב’ מימון, כי; “נושא קידום מעמד האישה קרוב ללבי. בימים אלה, אני מתחילה לבנות את תכנית העבודה, זאת במטרה לצאת למסע משותף יחד עם ‘נשות העיר חריש‘ כדי להכיר, לשמוע ולפעול יחד איתן”.

מטעם עיריית חריש, נמסר לאתר  ‘חריש נט’ אתר בהקמה | אתר החדשות המקומיות של כל חריש, כי ראש עיריית חריש מר יצחק קשת, ברך על מינויה של מימון.

ראש העיר חריש מר קשת, הוסיף ואמר; “מעין מימון, עושה עבודה מצוינת בתפקידה כ’עובדת סוציאלית קהילתית‘ ואין לי ספק, כי היא תמלא גם את תפקידה החדש על הצד הטוב ביותר.

אפעל יחד איתה בשיתוף פעולה מלא. אני מודה לחברת המועצה הגב’ נגה עוז, על ליווי התהליך ועל העבודה שהיא עושה ביחד עם מעין“. אמר ראש עיריית חריש מר קשת.

0
0About the author

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 68, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות ונכד; רפאל, אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

דילוג לתוכן