איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות חריש חדשות לאישה מינויים במגזר הציבורי

מעין מימון נבחרה לתפקיד יועצת לקידום מעמד האישה בעיריית חריש

ראש העיר חריש מר קשת, הוסיף ואמר; "מעין מימון, עושה עבודה מצוינת בתפקידה כ'עובדת סוציאלית קהילתית' ואין לי ספק, כי היא תמלא גם את תפקידה החדש על הצד הטוב ביותר. אפעל יחד איתה בשיתוף פעולה מלא. אני מודה לחברת המועצה הגב' נגה עוז, על ליווי התהליך ועל העבודה שהיא עושה ביחד עם מעין".
הגב' מעין מימון, נבחרה לתפקיד יועצת לקידום מעמד האישה בעיריית חריש | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
הגב’ מעין מימון

מעין מימון תושבת חריש, נבחרה לתפקיד יועצת לקידום מעמד האישה של עיריית חריש במסגרת מכרז שקיימה העירייה. מינוי של הגב’ מעין מימון, אושר פה אחד במליאת מועצת העיר חריש.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לאתר ‘חריש נט’ אתר בהקמה | אתר החדשות המקומיות של כל חריש בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

הגב’ מימון (בת 31), נשואה ואם לארבעה, המנהלת את תחום ‘עבודה סוציאלית קהילתית‘ ומובילת תחום ‘נשים עירוני של עיריית חריש‘.

מעין מימון, היא בעלת תואר ראשון ב-עבודה סוציאלית ובמהלך לימודי תואר שני ב-מנהיגות ושינוי חברתי.

בעקבות בחירתה אמרה הגב’ מימון, כי; “נושא קידום מעמד האישה קרוב ללבי. בימים אלה, אני מתחילה לבנות את תכנית העבודה, זאת במטרה לצאת למסע משותף יחד עם ‘נשות העיר חריש‘ כדי להכיר, לשמוע ולפעול יחד איתן”.

מטעם עיריית חריש, נמסר לאתר  ‘חריש נט’ אתר בהקמה | אתר החדשות המקומיות של כל חריש, כי ראש עיריית חריש מר יצחק קשת, ברך על מינויה של מימון.

ראש העיר חריש מר קשת, הוסיף ואמר; “מעין מימון, עושה עבודה מצוינת בתפקידה כ’עובדת סוציאלית קהילתית‘ ואין לי ספק, כי היא תמלא גם את תפקידה החדש על הצד הטוב ביותר.

אפעל יחד איתה בשיתוף פעולה מלא. אני מודה לחברת המועצה הגב’ נגה עוז, על ליווי התהליך ועל העבודה שהיא עושה ביחד עם מעין“. אמר ראש עיריית חריש מר קשת.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן