מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות תחבורה | רכב | תעופה

‘מסתכלים ומצילים’ מדא מעלה המודעות למניעת שכחת ילדים ברכב

קמפיין ארגון מגן דוד אדום 'מסתכלים ומצילים' בעקבות הטרגדיות של ילדים שנשכחו בכלי רכב לוהטים בשנים האחרונות מתחיל עם בואו של האביב ולקראת ההכנות האחרונות לחג הפסח ועם עליית הטמפרטורות בימים האחרונים מבקש להביא להעלאת המודעות למניעת שכחת ילדים ברכב ולצורך כך, מתבקש מהציבור לגלות ערנות מוגברת לרכבים חונים במטרה לוודא שלא נשכחו ילדים ברכב, מדא הוציא סטיקר 'מסתכלים ומצילים' להעלאת המודעות למניעת שכחת ילדים ברכב.
סטיקר 'מסתכלים ומצילים' מגן דוד אדום יוצא בקמפיין להעלאת המודעות למניעת שכחת ילדים ברכב  | עיבוד צילום: שולי סונגו
‘מסתכלים ומצילים’

ארגון מגן דוד אדום בישראל, ארגון ההצלה הלאומי של מדינת ישראל לשירותי רפואה דחופה טרום-אשפוזית ולשירותי הדם, יוצא בקמפיין הנושא את השם; ‘מסתכלים ומצילים’ להעלאת המודעות של הציבור הישראלי למניעת שכחת ילדים ברכב.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מדא, שב היום (חמישי, י”ג  ניסן  תשע”ט) ומזכיר לציבור הרחב, כי יש לבדוק שוב ושוב בכל נסיעה את המושב האחורי ולוודא את שלומם של התינוקות, פעוטים והילדים, כי אף אחד מהם לא נשכח ברכב, זאת על רקע הטרגדיות של ילדים במקרים של ילדים שנשכחו בכלי רכב לוהטים בשנים האחרונות.

במגן דוד אדום מבקשים מן הציבור לשים לב למכוניות חונות במהלך היום ולהזעיק את מדא בקו החירום 101 או באמצעות אפליקציית ‘מד”א שלי’ בכל מקרה שבו נראה ילד בכלי הרכב, ללא השגחת מבוגר.

יצוין, כי תשומת לב מוגברת של הציבור כולו, יכולה להציל את חייהם של פעוטות רבים.

דובר מדא, מר זכי הלר, מסר לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי כידוע, טמפרטורה ברכב סגור, מזנקת כלפי מעלה בתוך דקות ועלולה לגרום ל‘מכת חום’ ואף ל-מוות. יש לעשות את כל הפעולות האפשריות הנדרשות על מנת לוודא שלא נשארו ילדים ותינוקות ברכב סגור.

מנכל מגן דוד אדום, מר אלי בין, אומר, כי; ״את האסון הבא ניתן למנוע…

אין להשאיר תינוקות, פעוטות וילדים ללא השגחת מבוגר ברכב – גם אם משאירים ברכב חלונות פתוחים! במידת הצורך, יש להשאיר בעבורם שתייה קרה, מזגן דולק ומבוגר אחראי בתוך הרכב.

אלי בין מנכל מגן דוד אדום | צילום דוברות מדא
אלי בין, מנכל מדא

מנכל מגן דוד אדום, מר אלי בין, אומר, כי; ״את האסון הבא ניתן למנוע

אנחנו רגע לפני חג הפסח בו עם ישראל, יוצא לבלות ולטייל ברחבי הארץ, כאשר הטמפרטורות מתחילות לעלות – אי לכך, אני מבקש מהציבור להקפיד שבעתיים על כללי הבטיחות.

יש לתת את מלוא תשומת הלב כאשר מסיעים ילדים ברכב, להביט אל כלי רכב חונים ולדווח במידה נראה ילד ללא השגחת מבוגר.

בנוסף ולצורך כך, הוציא מגן דוד אדום, סטיקר ‘מסתכלים ומצילים’ להעלאת המודעות למניעת שכחת ילדים ברכב.

מדא, כארגון ההצלה הלאומי של ישראל, מחויב לעשות כל שביכולתו על מנת למנוע מקרים דומים בעתיד”. סיכם בברכת חג שמח לכל תושבי מדינת ישראל, מנכל מגן דוד אדום, מר בין.
דילוג לתוכן