"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות תחבורה | רכב | תעופה

'מסתכלים ומצילים' מדא מעלה המודעות למניעת שכחת ילדים ברכב

קמפיין ארגון מגן דוד אדום 'מסתכלים ומצילים' בעקבות הטרגדיות של ילדים שנשכחו בכלי רכב לוהטים בשנים האחרונות מתחיל עם בואו של האביב ולקראת ההכנות האחרונות לחג הפסח ועם עליית הטמפרטורות בימים האחרונים מבקש להביא להעלאת המודעות למניעת שכחת ילדים ברכב ולצורך כך, מתבקש מהציבור לגלות ערנות מוגברת לרכבים חונים במטרה לוודא שלא נשכחו ילדים ברכב, מדא הוציא סטיקר 'מסתכלים ומצילים' להעלאת המודעות למניעת שכחת ילדים ברכב.
סטיקר 'מסתכלים ומצילים' מגן דוד אדום יוצא בקמפיין להעלאת המודעות למניעת שכחת ילדים ברכב  | עיבוד צילום: שולי סונגו
'מסתכלים ומצילים'

ארגון מגן דוד אדום בישראל, ארגון ההצלה הלאומי של מדינת ישראל לשירותי רפואה דחופה טרום-אשפוזית ולשירותי הדם, יוצא בקמפיין הנושא את השם; 'מסתכלים ומצילים' להעלאת המודעות של הציבור הישראלי למניעת שכחת ילדים ברכב.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מדא, שב היום (חמישי, י"ג  ניסן  תשע"ט) ומזכיר לציבור הרחב, כי יש לבדוק שוב ושוב בכל נסיעה את המושב האחורי ולוודא את שלומם של התינוקות, פעוטים והילדים, כי אף אחד מהם לא נשכח ברכב, זאת על רקע הטרגדיות של ילדים במקרים של ילדים שנשכחו בכלי רכב לוהטים בשנים האחרונות.

במגן דוד אדום מבקשים מן הציבור לשים לב למכוניות חונות במהלך היום ולהזעיק את מדא בקו החירום 101 או באמצעות אפליקציית 'מד"א שלי' בכל מקרה שבו נראה ילד בכלי הרכב, ללא השגחת מבוגר.

יצוין, כי תשומת לב מוגברת של הציבור כולו, יכולה להציל את חייהם של פעוטות רבים.

דובר מדא, מר זכי הלר, מסר לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי כידוע, טמפרטורה ברכב סגור, מזנקת כלפי מעלה בתוך דקות ועלולה לגרום ל'מכת חום' ואף ל-מוות. יש לעשות את כל הפעולות האפשריות הנדרשות על מנת לוודא שלא נשארו ילדים ותינוקות ברכב סגור.

מנכל מגן דוד אדום, מר אלי בין, אומר, כי; ״את האסון הבא ניתן למנוע…

אין להשאיר תינוקות, פעוטות וילדים ללא השגחת מבוגר ברכב – גם אם משאירים ברכב חלונות פתוחים! במידת הצורך, יש להשאיר בעבורם שתייה קרה, מזגן דולק ומבוגר אחראי בתוך הרכב.

אלי בין מנכל מגן דוד אדום | צילום דוברות מדא
אלי בין, מנכל מדא

מנכל מגן דוד אדום, מר אלי בין, אומר, כי; ״את האסון הבא ניתן למנוע

אנחנו רגע לפני חג הפסח בו עם ישראל, יוצא לבלות ולטייל ברחבי הארץ, כאשר הטמפרטורות מתחילות לעלות – אי לכך, אני מבקש מהציבור להקפיד שבעתיים על כללי הבטיחות.

יש לתת את מלוא תשומת הלב כאשר מסיעים ילדים ברכב, להביט אל כלי רכב חונים ולדווח במידה נראה ילד ללא השגחת מבוגר.

בנוסף ולצורך כך, הוציא מגן דוד אדום, סטיקר 'מסתכלים ומצילים' להעלאת המודעות למניעת שכחת ילדים ברכב.

מדא, כארגון ההצלה הלאומי של ישראל, מחויב לעשות כל שביכולתו על מנת למנוע מקרים דומים בעתיד". סיכם בברכת חג שמח לכל תושבי מדינת ישראל, מנכל מגן דוד אדום, מר בין.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן