101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות חיפה פלילים

מסעדה בחוף הים חיפה נסגרה כשהופעלה בניגוד ל’תו הסגול’

בבדיקת מסעדה בחוף הים בעיר חיפה, עלה, כי לא נשמרו תנאי ה"תו הסגול" ובכלל זה, נוכחות מבלים מעל המותר (כ-100 מבלים) היושבים ללא ריחוק ◄משטרת ישראל רואה בחומרה הפעלת עסק בניגוד לתקנות לשעת חירום ותפעל באופן מוגבר לאכיפת הנחיות משרד הבריאות, למען שלום הציבור.
0
0

במסגרת המאבק הלאומי לבלימת התפשטות ‘נגיף הקורונה’ סגרה אמש (מוצש, י”ט תמוז, תש”פ) משטרת חיפה מסעדה בחוף הים של חיפה אשר הופעלה בניגוד לתנאי “התו הסגול” בו כללים לשגרת קורונה חדשה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

פעילות שוטרי משטרת חוף נגד מסעדות בחוף הים בחיפה שהפרו תנאי ה"תו הסגול" | צילום: דוברות המשטרה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
שוטרי משטרת חוף

מתברר, כי במסגרת פעילות אכיפה יזומה וממוקדת אחר הנחיות משרד הבריאות למען שלום הציבור, ערכו במהלך סוף השבוע ‘שוטרי תחנת חיפה’ ביקורים במספר מסעדות ומתחמי בילוי בעיר.

בתוך כך, בבדיקת מסעדה בחוף הים בעיר חיפה, עלה, כי לא נשמרו תנאי ה”תו הסגול”  ובכלל זה, נוכחות מבלים מעל המותר (כ- 100 מבלים) היושבים ללא ריחוק.

כמו כן, היעדר שילוט כפי שנדרש בתקנות צו הבריאות, ללא מדידת חום ללקוחות הנכנסים למסעדה.

וכן, ללא חיץ של ממש בין מתחמים, אלא באמצעות סרט סימון בלבד. אי עטיית  מסיכות, גם לאלה שאינם סועדים במסעדה.

כאמור, בעל המקום זוּמן לשימוע בהתאם להליך רישוי, בסיומו המקום נסגר לתקופה בת 10 ימים.

מטעם דוברות המשטרה (חוף) באמצעות יגאל הבשור, מסרה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי משטרת ישראל הבהירה פעם נוספת שהיא רואה בחוּמרה את הפעלת העסק בחיפה ותפעל באופן מוגבר לאכיפת הנחיות משרד הבריאות.

◄אל הנחיות משרד הבריאות בנושא תו סגול מסעדות.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן