קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות מסים

מנהל חברה חשוד בקבלת החזר בלו במרמה ביותר מ-3 מיליון ₪

לפי החשד חיידר חאג' יחיא מהעיר טייבה, מנהל חברה בתחום ההובלות ועבודות בניה, חשוד בקבלת החזר בלו במרמה בסך של יותר מ-3 מיליון ₪, קיזז חשבוניות מס פיקטיביות בסכום של כ-11 מיליון ₪ שאפשרו לו את קבלת ההחזר במרמה ◄ החשוד, גזל הן את קופת מס ערך מוסף והן את 'קופת הסדר הסולר' במסגרת 'חוק הבלו' ◄החשוד חאג' יחיא שוחרר בתנאים מגבילים ובקשתו להורות על איסור פרסום שמו נדחתה.
כב' השופטת דנה כהן-לקח | ברקע: חב' די מאנשפט בטייבה
כב' השופטת דנה כהן-לקח | רקע: חב' די מאנשפט בטייבה

רשות המסים התירה היום (שלישי, כ"ח חשון תשע"ט) לפרסום, כי מנהל חברת די מאנשפט בעירבון מוגבל (Die Mannschaft Ltd), בבעלות חיידר חאג' יחיא מהעיר טייבה, העוסקת בתחום ההובלות ועבודות בנייה, חשוד, כי קיבל במרמה ושלא כדין 'החזר בְּלוֹ' על סך של כ-3.25 מיליון ₪, הואיל וקיזז חשבוניות מס פיקטיביות בסכום של 10.9 מיליון שקלים, כך קבעה כב' השופטת דנה כהן-לקח מבית המשפט המחוזי בירושלים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

כידוע, בְּלוֹ הוא מס עקיף בסכום קבוע עבור כל יחידה (להבדיל ממס קנייה שנקבע כאחוז מהמחיר הסיטונאי של המוצר). הבלו, תורם להכנסות המדינה, אך מטרתו העיקרית היא צמצום הצריכה של המוצרים שעליהם הוא מוטל. הבלו, נגבה מהיצרן, והוא נכלל במחיר הטובין שהוא גובה מהספקים.

'החזר בלו' ניתן, בהתאם לתנאים ולקריטריונים שנקבעו, לעוסקים מורשים, בגין, הבלו ששולם על ידם על סולר לציוד ולרכבים ששימשו לייצור הכנסתם.

בשבוע שעבר, הגישה מחלקת חקירות 'מכס ומס ערך מוסף ירושלים' בקשה למעצר ולשחרור בערובה נגד חאג' יחיא, ובה צוין, כי בחקירה המתנהלת על ידם נגד ע.מ סארי סמארה ו-חברת מיסטר 1 אנרגיה בעירבון מוגבל, בחשד להוצאה ולקיזוז חשבוניות פיקטיביות ב-ענף הדלק בסך של יותר מ-130 מיליון ₪, עבור מסחר לכאורה בסולר, עלה שמו של חאג' יחיא.

█ החשוד, גזל הן את קופת מס ערך מוסף והן את 'קופת הסדר הסולר' במסגרת 'חוק הבלו'

יחידת דוברות והסברה של רשות המסים בישראל, מסרה ל'פורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה', כי לפי החשד, הוא קיזז חשבוניות מס פיקטיביות שקיבל מע.מ סארי סמארה וחברת מיסטר 1 אנרגיה בעירבון מוגבל בהיקף של כ-10.9 מיליון ₪ ובעקבות כך, קיבל במרמה 'החזר בלו' על סך של כ-3.25 מיליון ₪.

כמצוין בבקשה, החשוד, גזל הן את קופת מס ערך מוסף והן את 'קופת הסדר הסולר' במסגרת 'חוק הבלו'.

בית משפט השלום בעיר ירושלים, כבוד השופט אלעד פרסקי, נעתר לבקשת 'מחלקת חקירות מכס ומערך מס מוסף ירושלים' ושחרר בתנאים מגבילים את החשוד חיידר חאג' יחיא ואף דחה את בקשתו להורות על איסור פרסום שמו.

לפיכך, ערר החשוד חאג' יחיא אל בית המשפט המחוזי בירושלים בבקשה להורות על איסור פרסום שמו, בקשה שנדחתה.

71182-10-18,

4429-11-18.

אל בקשת מעצר והחלטת בית משפט חיידר חאג' יחיא.
  • אודות הכותב

    כתב כאן ישראל

    כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

    דילוג לתוכן