"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

אנרגיה ירוקה חינוך לימודים | קורסים

מכללה האקדמית כנרת: כנס טכנולוגיות וייצור חשמל באנרגיה מתחדשת

מהן הטכנולוגיות המובילות בעולם לייצור החשמל? תהליך הפרטת חברת החשמל ואיך הדבר ישפיע על הכיס של האזרחים? נושאים אלו ואחרים יוצגו בכנס טכנולוגיות לייצור חשמל במשק הישראלי במכללה האקדמית כנרת, בהשתתפות סמנכל הנדסה של חברת מגלים, דני איתני, ניסן כספי מייסד Global Power ובכירים נוספים בתחום האנרגיה והחשמל ב-כנס טכנולוגיות לייצור חשמל במשק הישראלי, מכללה האקדמית כנרת, שיתקיים ביום שלישי הבא (ה אדר ב', ה'תשע"ט, 12.3).
דר' יותם פלד, ראש המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה, מכללה האקדמית כנרת | עיבוד צילום: שולי סונגו
דר' יותם פלד

כנס טכנולוגיות לייצור חשמל במשק הישראלי במכללה האקדמית כנרת, יתקיים ביום שלישי הבא (ה אדר ב', ה'תשע"ט, 12.3) בין הנושאים העיקריים שיידונו כנס; תהליך הפרטת חברת החשמל – סוגיה מרכזית שמעסיקה את משק האנרגיה בישראל להפרטה היבטים בעלי יכולת השפעה טובה והרסנית כאחד.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

נושא המחויבות של חברות החשמל לייצור חשמל בעיקר באמצעות 'גז' והאם הדבר באמת תורם לסביבה, מומחים בתחום, יתנו את דעתם על כך.

סוגיית ייצור החשמל בדרכים חלופיות, כגון;

  • אנרגיה סולרית ותרמו-סולרית,
  • התקנים מוליכים למחצה.

בנוסף תוצג טכנולוגיה פורצת דרך שכעת נמצאת ביישום בצרפת, הטכנולוגיה מבוססת על 'חימום מלחים מומסים' ומאפשרת אגירת אנרגיה, סוגיית אגירת האנרגיה, הינה סוגיה מרכזית ומשמעותית ויכולה להיות יעילה ושימושית גם בישראל.

יועץ תקשורת של חברת בן חורין ואלכסנדרוביץ’ המספקת שירותי ייעוץ אסטרטגי-תקשורתי, ניהול משברים, ניהול קמפיינים, דוברות ויחסי ציבור מר מיכאל שמייצר מסר לפורטל לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי בכנס, ייקחו חלק; פרופ' אברהם שיצר דיקן בית הספר להנדסה, מר דני איתני סמנכל הנדסה של חברת "מגלים", מר ניסן כספי מייסד ומנהל אסטרטגיה ב- global power מר גיל דותן מנהל היחידה לניהול המערכת בחברת החשמל, מר יבגני וינר מנהל מחלקת חשמל בית זיקוק פז, מר עמוס לסקר יושב ראש 'פורום יצרני חשמל בגז טבעי' ודמויות בחירות נוספת במשק החשמל והאנרגיה הישראליים.

דר' יותם פלד, ראש המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה: "הכנס יציג לנוכחים בו את הטכנולוגיות הקיימות במשק הישראלי ואת הפוטנציאל האדיר שטמון בהן לייצור החשמל.

בנוסף, יידון בכנס תהליך ההפרטה של 'חברת החשמל' וכניסה של חברות פרטיות, אשר יגבירו את התחרותיות וימנעו היווצרות של מונופול, דבר שיכול להשפיע על מחירי החשמל ועל חוסן משק החשמל בישראל".

אל התכנייה המלאה של תכנייה של כנס טכנולוגיות ייצור חשמל.
דילוג לתוכן