קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

אנרגיה ירוקה חינוך לימודים | קורסים

מכללה האקדמית כנרת: כנס טכנולוגיות וייצור חשמל באנרגיה מתחדשת

מהן הטכנולוגיות המובילות בעולם לייצור החשמל? תהליך הפרטת חברת החשמל ואיך הדבר ישפיע על הכיס של האזרחים? נושאים אלו ואחרים יוצגו בכנס טכנולוגיות לייצור חשמל במשק הישראלי במכללה האקדמית כנרת, בהשתתפות סמנכל הנדסה של חברת מגלים, דני איתני, ניסן כספי מייסד Global Power ובכירים נוספים בתחום האנרגיה והחשמל ב-כנס טכנולוגיות לייצור חשמל במשק הישראלי, מכללה האקדמית כנרת, שיתקיים ביום שלישי הבא (ה אדר ב', ה'תשע"ט, 12.3).
דר' יותם פלד, ראש המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה, מכללה האקדמית כנרת | עיבוד צילום: שולי סונגו
דר' יותם פלד

כנס טכנולוגיות לייצור חשמל במשק הישראלי במכללה האקדמית כנרת, יתקיים ביום שלישי הבא (ה אדר ב', ה'תשע"ט, 12.3) בין הנושאים העיקריים שיידונו כנס; תהליך הפרטת חברת החשמל – סוגיה מרכזית שמעסיקה את משק האנרגיה בישראל להפרטה היבטים בעלי יכולת השפעה טובה והרסנית כאחד.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

נושא המחויבות של חברות החשמל לייצור חשמל בעיקר באמצעות 'גז' והאם הדבר באמת תורם לסביבה, מומחים בתחום, יתנו את דעתם על כך.

סוגיית ייצור החשמל בדרכים חלופיות, כגון;

  • אנרגיה סולרית ותרמו-סולרית,
  • התקנים מוליכים למחצה.

בנוסף תוצג טכנולוגיה פורצת דרך שכעת נמצאת ביישום בצרפת, הטכנולוגיה מבוססת על 'חימום מלחים מומסים' ומאפשרת אגירת אנרגיה, סוגיית אגירת האנרגיה, הינה סוגיה מרכזית ומשמעותית ויכולה להיות יעילה ושימושית גם בישראל.

יועץ תקשורת של חברת בן חורין ואלכסנדרוביץ’ המספקת שירותי ייעוץ אסטרטגי-תקשורתי, ניהול משברים, ניהול קמפיינים, דוברות ויחסי ציבור מר מיכאל שמייצר מסר לפורטל לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי בכנס, ייקחו חלק; פרופ' אברהם שיצר דיקן בית הספר להנדסה, מר דני איתני סמנכל הנדסה של חברת "מגלים", מר ניסן כספי מייסד ומנהל אסטרטגיה ב- global power מר גיל דותן מנהל היחידה לניהול המערכת בחברת החשמל, מר יבגני וינר מנהל מחלקת חשמל בית זיקוק פז, מר עמוס לסקר יושב ראש 'פורום יצרני חשמל בגז טבעי' ודמויות בחירות נוספת במשק החשמל והאנרגיה הישראליים.

דר' יותם פלד, ראש המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה: "הכנס יציג לנוכחים בו את הטכנולוגיות הקיימות במשק הישראלי ואת הפוטנציאל האדיר שטמון בהן לייצור החשמל.

בנוסף, יידון בכנס תהליך ההפרטה של 'חברת החשמל' וכניסה של חברות פרטיות, אשר יגבירו את התחרותיות וימנעו היווצרות של מונופול, דבר שיכול להשפיע על מחירי החשמל ועל חוסן משק החשמל בישראל".

אל התכנייה המלאה של תכנייה של כנס טכנולוגיות ייצור חשמל.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן