חדשות ספורט לאישה מלחמת חרבות ברזל קהילה

מכבי תנועה עולמית מעלה מודעות לטרור המיני של החמאס ב-7.10.2023

מכבי תנועה עולמית, קוראת לכל ארגוני הנשים בעולם, להצטרף לקמפיין ברחבי העולם ל-העלאת המודעות לטרור המיני - לפשע הנתעב שהתרחש כאן ב-7 באוקטובר 2023, על ידי חמאס ◄ דו”ח האו”ם, שפורסם לאחרונה, מאשר שהטרור המיני התרחש ומתרחש, עד שתתקבל הכרה בין לאומית שזוועות אלו, התרחשו בישראל ◄ עשרות נשים מובילות בקהילות היהודיות בפריז, אמסטרדם וברלין הצטרפו לאחרונה לקמפיין של מכבי "100 נשים ב-100 ערים".
0
0
קרולה שוטן, סגנית ראש ממשלת הולנד, משמאל: מרים ביקר, מנהיגת מפלגת ChristenUnie בהולנד, באמצע: רונית נאמן, יושבת ראש דסק אירופה במכבי תנועה עולמית | צילום: יחצ | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
שוטן, נאמן, ביקר

רונית נאמן, יושבת ראש דסק אירופה במכבי תנועה עולמית” סיימה בימים אלו מפגשים עם נציגי התנועה בפריז, ברלין ובאמסטרדם במטרה להעלות את המודעות ל’טרור המיני’ שביצעו מחבלי ארגון טרור החמאס (Hamas) ב-07.10.2023, נוכח שתיקתם של ארגוני הנשים הבינלאומיים.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

במסגרת הסמינר, הוקרן גם הסרט ‘השטאג הנובה‘ (#NOVA) בו הגב’ רונית נאמן, השתתפה בעיר פריז ב’סמינר SLF‘ של מחלקת החינוך של ‘תנועת מכבי‘ כדי לעודד את המנהיגות הצעירות בצרפת להצטרף לקמפיין למחויבות מוסרית כלפי הנשים שעברו טרור מיני ונרצחו ב-7 באוקטובר 2023, על ידי חמאס (حماس ראשי תיבות حركة المقاومة الاسلامية).

בעיר ברלין, נפגשה הגב’ נאמן, עם פורום הנשים של תנועת מכבי תנועה עולמית, כדי לחזק את הפעילות הציבורית לשחרור החטופות והחטופים.

בעיר אמסטרדם, נפגשה הגב’ נאמן, עם מנהיגות הקהילה, כדי לגייס אותן לקמפיין של התנועה ולהודות להם על הפעילות של תנועת מכבי הולנד שכללה שליחת 5 מטוסים עם ציוד לסיוע ליישובי עוטף ישראל.

עשרות נשים מובילות בקהילת היהודיות בערים; פריז, אמסטרדם ו-ברלין, הצטרפו לאחרונה לקמפיין של מכבי בשם; “100 נשים ב-100 ערים“.

המנהיגות הנשית של מכבי תנועה עולמית, קוראת לכל ארגוני הנשים בארץ ובעולם, להצטרף לקמפיין ברחבי העולם ל-העלאת המודעות לטרור המיני – לפשע הנתעב שהתרחש כאן ב-7 באוקטובר 2023, על ידי חמאס.

מטעם משרד וילדר יחסי ציבור, מסר המנכל צבי וילדר לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי; זאת במיוחד אחרי שדו”ח האו”ם, שפורסם לאחרונה, מאשר ש’הטרור המיני‘ התרחש ומתרחש, עד אשר תתקבל הכרה בין לאומית שזוועות אלו, התרחשו בישראל.

█  מכבי תנועה עולמית הינה תנועת הספורט היהודית הגדולה והוותיקה בעולם

מכבי תנועה עולמית, הינה תנועת הספורט היהודית הגדולה והוותיקה בעולם, הפועלת ב-5 יבשות ו- 60 מדינות, ולה 450 מועדונים ו- 400,000 חברים.

מועדון מכבי הראשון בעולם (שהיה גם מועדון הספורט היהודי הראשון בעולם) נוסד בשנת 1895 בקונסטנטינופול שב-תורכיה (הלא היא איסטנבול של ימינו) כאשר נאסר על קבוצה של מתעמלים יהודים להצטרף למועדון הספורט המקומי מטעמים אנטישמיים.

אותם מתעמלים לא אמרו נואש, והחליטו להקים מועדון ספורט יהודי משלהם. המועדון, זכה להצלחה מרובה ובעקבותיו קמו מועדוני ספורט יהודים בכל רחבי אירופה, כשהבולטים שביניהם היו; “הכח וינה“; “בר-כוכבא ברלין“; “הגיבור פראג” ועוד.

מאירופה התרחבה התנועה לאמריקה הלטינית, צפון אמריקה, אוסטרליה, דרא”פ וכמובן ישראל, מכבי תנועה עולמית, נוסדה בשנת 1921 בקרלסבד בקונגרס הציוני ה-12.

מטרותיה ויעדיה של מכבי תנועה עולמית, הן חיזוקו של העם היהודי כגוף לאומי, תוך הדגשת מרכזיותה של ישראל בחיי העם היהודי ודאגה להמשכיותן וחיזוקן של קהילות יהודיות ברחבי העולם.

כל זאת באמצעות פעילות קהילתית ענפה בתחומי החינוך, התרבות והספורט – כמאמר הפתגם; “נפש בריאה בגוף בריא“.

כיום מרכזי מכבי ברחבי העולם משמשים לא רק כמרכזי ספורט אלא גם כמרכזים קהילתיים. במרכזים אלו פועלת גם ‘מכבי צעיר’ – תנועת הנוער הבילנאומית של ‘מכבי תנועה עולמית‘ המספקת לנוער תכנים חינוכיים, ציוניים וספורטיביים כאחד

אחת מפעולות השיא של ‘מכבי תנועה עולמית‘ הינה ‘המכביה‘ אירוע הספורט ה-3 בגודלו בעולם, שמתקיים כל 4 שנים בישראל ושהוא אירוע הספורט היהודי הגדול ביותר בעולם.

המכביה, מביאה יחד ספורטאים יהודיים מכל העולם לאירוע אחד המשלב ציונות וספורט.

משרדי ‘מכבי תנועה עולמית‘ ממוקמים ב-כפר המכביה בעיר רמת גן, ישראל. לוועד המנהל של מכבי תנועה עולמית נבחרים 92 חברי ועד מנהל מפדרציות מכבי השונות ברחבי העולם.

במכבי תנועה עולמית, פועלים אלפי מתנדבים וחברים מסורים, מה שהופך את מכבי תנועה עולמית לאחד מהארגונים היהודיים הגדולים ברחבי העולם המפיצים מסר של אחדות ושימור העם היהודי.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-8 נכדים; כפיר-שלמה, רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-76

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

הדלקת המשואות יום העצמאות ה-76

תפילה ליום העצמאות 76

דילוג לתוכן