קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל כאן תל אביב-יפו נדל"ן

מינהל התכנון: בתוך 6 שנים יגמרו השטחים לבניה בת"א

מנהלת מינהל התכנון הגב' דלית זילבר, בפאנל המסכם של ועידת עיר הנדלן באילת, צופה ומתריעה: ״בתוך 6 שנים יגמרו השטחים לבניה בתל אביב ונישאר רק עם התחדשות עירונית״ ◄היעד הוא להקמה של 2.6 מיליון יחידות דיור עד 2040. מתוכן, 900 אלף יחידות דיור יבנו בהתחדשות עירונית.
מנהלת מינהל התכנון הגברת דלית זילבר | צילום: ארן דולב | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
מנהלת מינהל התכנון הגב' דלית זילבר, בפאנל המסכם של ועידת עיר הנדלן באילת | צילום: ארן דולב | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

מנהלת מינהל התכנון, הגב' דלית זילבר, בפאנל המסכם של 'ועידת עיר הנדלן' של 'מרכז הבניה הישראלי' בעיר אילת; ״בתוך 6 שנים יגמרו השטחים הפתוחים לבניה חדשה בעיר תל אביב ונישאר רק עם 'התחדשות עירונית' ונצטרך לדעת כיצד להתמודד עם זה".

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

מנהלת מינהל התכנון, הגב' זילבר, הוסיפה בדבריה; "מחוז תל אביב צפוי להגיע בשנת 2040 ל-60% (אחוזים) התחדשות עירונית״.

ממשרד ארנה פרי יחסי ציבור נמסר באמצעות ינאי אלפסי, לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; לדברי הגב' זילבר; "היעד בשנת 2040 הוא להקמה של  2.6 מיליון יחידות דיור במדינת ישראל, מתוכן 900 אלף יחידות דיור ב"התחדשות עירונית", ו-450 אלף יחידות דיור ב-מגזר הערבי".

הרקע לדבריה של מנהלת מינהל התכנון, הגב' זילבר, היה כשהציגה הציגה את התכנית האסטרטגית לתכנון ובניה בישראל לשנת 2040. "או-אז צפויה" לדעתה צפויה; "הכפלה של אוכלוסיית המדינה, לצד הגידול ב-תוחלת החיים, ו-סיום תוחלת החיים של מבנים רבים בישראל.

זילבר, אומרת, כי; ״הגדרת 'צרכי הדיור' הוגדרה על ידי הממשלה וכיום אנחנו עוסקים במיפוי הנושא. כולם עובדים בשולחן אחד, מכינים תכנית משותפת, מינהל התכנון, רשות מקרקעי ישראל (רמי) ומשרד הבינוי והשיכון, יחד וכולנו, נהיה מחויבים לה.

מדובר באתגרים לא פשוטים. לתוך המערך מתקיימים דיונים אינטנסיביים לנושא התשתיות; מים, ביוב ניקוז״.

״בתחום התשתיות יש לנו אתגרים גדולים. כדי לעמוד ביעד שהוצב כולם יצטרכו להתיישר, ויש אתגרים גדולים בתחום התשתיות, מים, ביוב ניקוז וכדומה.

בסופו של דבר צריך לדבר גם על איכות התשתיות, לבצע תכנון איכותי, שכן אנחנו מדברים על מהלך מאד דרמטי של תכנון, והתשתיות חיבות להיות מצוינות״. סיכמה מנהלת מינהל התכנון, הגב' דלית זילבר, בפאנל המסכם של 'ועידת עיר הנדלן' של 'מרכז הבניה הישראלי' באילת.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן