בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל כאן תל אביב-יפו נדל"ן

מינהל התכנון: בתוך 6 שנים יגמרו השטחים לבניה בת"א

מנהלת מינהל התכנון הגב' דלית זילבר, בפאנל המסכם של ועידת עיר הנדלן באילת, צופה ומתריעה: ״בתוך 6 שנים יגמרו השטחים לבניה בתל אביב ונישאר רק עם התחדשות עירונית״ ◄היעד הוא להקמה של 2.6 מיליון יחידות דיור עד 2040. מתוכן, 900 אלף יחידות דיור יבנו בהתחדשות עירונית.
מנהלת מינהל התכנון הגברת דלית זילבר | צילום: ארן דולב | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
מנהלת מינהל התכנון הגב' דלית זילבר, בפאנל המסכם של ועידת עיר הנדלן באילת | צילום: ארן דולב | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

מנהלת מינהל התכנון, הגב' דלית זילבר, בפאנל המסכם של 'ועידת עיר הנדלן' של 'מרכז הבניה הישראלי' בעיר אילת; ״בתוך 6 שנים יגמרו השטחים הפתוחים לבניה חדשה בעיר תל אביב ונישאר רק עם 'התחדשות עירונית' ונצטרך לדעת כיצד להתמודד עם זה".

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

מנהלת מינהל התכנון, הגב' זילבר, הוסיפה בדבריה; "מחוז תל אביב צפוי להגיע בשנת 2040 ל-60% (אחוזים) התחדשות עירונית״.

ממשרד ארנה פרי יחסי ציבור נמסר באמצעות ינאי אלפסי, לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; לדברי הגב' זילבר; "היעד בשנת 2040 הוא להקמה של  2.6 מיליון יחידות דיור במדינת ישראל, מתוכן 900 אלף יחידות דיור ב"התחדשות עירונית", ו-450 אלף יחידות דיור ב-מגזר הערבי".

הרקע לדבריה של מנהלת מינהל התכנון, הגב' זילבר, היה כשהציגה הציגה את התכנית האסטרטגית לתכנון ובניה בישראל לשנת 2040. "או-אז צפויה" לדעתה צפויה; "הכפלה של אוכלוסיית המדינה, לצד הגידול ב-תוחלת החיים, ו-סיום תוחלת החיים של מבנים רבים בישראל.

זילבר, אומרת, כי; ״הגדרת 'צרכי הדיור' הוגדרה על ידי הממשלה וכיום אנחנו עוסקים במיפוי הנושא. כולם עובדים בשולחן אחד, מכינים תכנית משותפת, מינהל התכנון, רשות מקרקעי ישראל (רמי) ומשרד הבינוי והשיכון, יחד וכולנו, נהיה מחויבים לה.

מדובר באתגרים לא פשוטים. לתוך המערך מתקיימים דיונים אינטנסיביים לנושא התשתיות; מים, ביוב ניקוז״.

״בתחום התשתיות יש לנו אתגרים גדולים. כדי לעמוד ביעד שהוצב כולם יצטרכו להתיישר, ויש אתגרים גדולים בתחום התשתיות, מים, ביוב ניקוז וכדומה.

בסופו של דבר צריך לדבר גם על איכות התשתיות, לבצע תכנון איכותי, שכן אנחנו מדברים על מהלך מאד דרמטי של תכנון, והתשתיות חיבות להיות מצוינות״. סיכמה מנהלת מינהל התכנון, הגב' דלית זילבר, בפאנל המסכם של 'ועידת עיר הנדלן' של 'מרכז הבניה הישראלי' באילת.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן