מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

נדל"ן פלילים

מטה יהודה: מסלול ספורט מוטורי לא חוקי פונה

מסלול הספורט המוטורי הוקם כפלישה אל אדמות המדינה בשטח של כ-2 דונם, שטח פתוח ממזרח ל-כפר אוריה. המסלול הבלתי חוקי כלל כ-10 רמפות ומכשולים, ששימשו ככל הנראה ל'פעלולי רכיבה על אופנועים' ◄ המסלול פונה באמצעות המפקחים בליווי 'שוטרי יחידת משמר הגבול' ◄ במידה ומקימי המסלול, יאותרו הם יהיו חשופים לתביעה כספית שתוגש על ידי רשות מקרקעי ישראל.
מפקחי רשות מקרקעי ישראל מפנים אתר בנייה לא חוקי | צילום ארכיון: רמ"י | עיבוד צילום: שולי סונגו©
מפקחי רשות מקרקעי ישראל מפנים אתר בנייה לא חוקי | צילום ארכיון: רמ”י | עיבוד צילום: שולי סונגו©

מפקחי רשות מקרקעי ישראל, פינו פלישה לאדמות המדינה ב’שטחי מועצה אזורית – מטה יהודה’ שבמחוז ירושלים והסירו סכנה לשלום הציבור; מסלול בלתי חוקי למרוצי אופנועים, שהוקם על ידי מסיגי גבול, ללא היתר או אישור, על שטח פתוח בבעלות המדינה.

 רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעיםבפייסבוקאו בטוויטר.

הפינוי של מפקחי החטיבה לשמירת הקרקע ב’רשות מקרקעי ישראל‘ בוצע בליווי כוחות של משטרת ישראל. המדובר היה במסלול המירוצים בלתי חוקי, שהוקם על ידי אלמונים, תוך כדי ביצוע עבירת הסגת גבול במקרקעי ציבור, אשר היווה סכנה למשתתפים במרוצים, לצופים ולעוברים במקום.

מדוברת רשות מקרקעי ישראל נמסר, כי המסלול, הוקם כפלישה אל אדמות המדינה בשטח של כ-2 דונם, שטח פתוח ממזרח ל-כפר אוריה. המסלול הבלתי חוקי כלל כ-10 רמפות ומכשולים, ששימשו ככל הנראה ל’פעלולי רכיבה על אופנועים‘.

המסלול, פונה באמצעות המפקחים בליווי ‘שוטרי יחידת משמר הגבול‘ (מג”ב) מתחנת מטה יהודה זאת בסיוע ציוד מכני הנדסי כבד, מתוקף צו לפינוי הקרקע.

 הקמת המסלול על אדמות המדינה ללא אישור רשות מקרקעי ישראל, היא עבירה פלילית של הסגת גבול

במסגרת הפינוי פני הקרקע, הושבו לקדמותם. המפקחים, החזירו את הקרקע למאגר הקרקעות הציבורי. בנוסף הוצבו במקום שלטים המזהירים מפני פלישות חוזרות.

מנהל מרחב ירושלים בחטיבה לשמירת הקרקע ברשות מקרקעי ישראל, מר יואב ששון, אמר; “הפעלת מסלול מוטורי באופן פיראטי, מהווה סכנה של ממש לרוכבים, לצופיהם ולעוברים במקום.

מדובר בשתי עבירות שונות – מעבר להיבט המשפטי המגביל הפעלת מסלולים לספורט מוטורי, ללא רישיונות, הקמת המסלול על אדמות המדינה ללא אישור רשות מקרקעי ישראל, היא עבירה פלילית של הסגת גבול בפני עצמה”.

מר ששון, הוסיף והדגיש, כי; “המסלול פונה על ידי מפקחי הרשות, העוסקים בשמירה על הקרקעות הציבוריות לטובת הציבור כולו. במידה ומקימי המסלול, יאותרו הם יהיו חשופים לתביעה כספית שתוגש על ידי רשות מקרקעי ישראל,  הן על עלויות הפינוי שנגרמו לקופת המדינה עקב פעילותם הלא חוקית והן על דמי השימוש הרטרואקטיבי בקרקע – זאת ללא קשר להליך הפלילי“.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן