פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

רדיו | טלוויזיה

מח’ התעודה של רשות השידור: אף עובד לא התקבל בתאגיד

יושב ראש אגודת העיתונאים בירושלים מר אחיה גינוסר; "התאגיד לא מצא איש, מבין עובדי אחת המחלקות המוערכות ביותר ברשות השידור, מתאים להמשך עבודה בשידור הציבורי, אינה יכולה שלא להניף דגל אדום בוהק, עליו נכתב, כי מדובר בדחיית מועמדות של אנשים מקצועיים משיקולים זרים בלבד...".
 מר אחיה גינוסר יושב ראש אגודת העיתונאים בירושלים, מר אלדד קובלנץ, מנכל תאגיד השידור הישראלי | עיבוד צילום: שולי סונגו©
מר אחיה גינוסר יושב ראש אגודת העיתונאים בירושלים, מר אלדד קובלנץ, מנכל תאגיד השידור הישראלי | עיבוד צילום: שולי סונגו©

יושב ראש אגודת העיתונאים בירושלים מר אחיה גינוסר, פנה היום (רביעי, י”ד באייר התשע”ז) אל מר אלדד קובלנץ, מנכ”ל תאגיד השידור הישראלי, ומחה בפניו על כך, כי התאגיד, לא מצא איש, מבין עובדי אחת המחלקות המוערכות ביותר ברשות השידור, מתאים להמשך עבודה ב’שידור הציבורי’ האשים כי דובר בדחיית מועמדות של אנשים מקצועיים משיקולים זרים בלבד. וקרא לו לקיים בדק בית מעמיק ,לחזור בכם מהחלטותיכם ולקבל לעבודה את האנשים המתאמים ביותר בתחום.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעיםבפייסבוקאו בטוויטר.

מר גינוסר, כתב, כי מדובר ב”דחייה גורפת של ‘עובדי מחלקת התעודה ברשות השידור’ מעבודה בתאגיד, הובא לידיעתנו, כי אף לא אחד מבין עובדי מחלקת התעודה של רשות השידור, התקבל לעבודה בתאגיד השידור הישראלי.

עובדה תמוהה זו ,לפיה לא מצאתם איש ממחלקת התעודה ראוי לעבודה בתאגיד ,מתמיהה עוד יותר לנוכח מעמדה ומקצועיותה של מחלקת התעודה, שאינה שנוייה במחלוקת.

הן מבית והן מחוץ מחלקת התעודה ברשות השידור, הינה אחת המחלקות המוערכות ביותר ברשות השידור, תוכניות המחלקה זכו, לא אחת, לשבחים רבים ולרייטינג גבוה.

מאליו ברור, כי התוכניות והסרטים, שיצאו תחת ידי צוות מוערך ומקצועי ‘מחלקת התעודה‘ לא נולדו, יש מאין והם תוצר עבודה מאומצת ומקצועית של כל צוות המחלקה שכולם, פרט לתאגיד, ידעו להעריך.

█ מח’ התעודה של רשות השידור: אחת המחלקות המוערכות ביותר

“החל מראש, כאמור בראשית מכתבי זה” – כתב גינוסר יושב ראש אגודת העיתונאים והוסיף; התאגיד לא מצא לנכון לשכור את שירותיו של איש מעובדי המחלקה בנימוק הלאקוני והקבוע, כי הם; “לא נמצאו המתאימים ביותר “לתפקידים, המחלקה ועד אחרון העובדים שם השונים.

העובדה, כי התאגיד לא מצא איש, מבין עובדי אחת המחלקות המוערכות ביותר ברשות השידור, מתאים להמשך עבודה בשידור הציבורי, אינה יכולה שלא להניף דגל אדום בוהק, עליו נכתב, כי מדובר בדחיית מועמדות של אנשים מקצועיים משיקולים זרים בלבד.

אני קורא לכם לקיים בדק בית מעמיק ,לחזור בכם מהחלטותיכם ולקבל לעבודה את האנשים מבין המקצועיים המתאמים ביותר בתחום”. סיכם יושב ראש אגודת העיתונאים בירושלים מר אחיה גינוסר.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן