ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

אסטרולוגיה בלי עין הרע גלגל המזלות מזל החודש

מזל שור – מזל החודש בין למי שנולד מה-21.4 ועד ה-21.5 לשנת 2021

מזלו של חודש אייר הוא מזל שור, חודש אייר הוא החודש השני למניין החודשים המתחיל בניסן. הוא נקרא גם חודש זיו על שום זיוה של השמש, שבחודש הזה מאירה ועדין אינה לוהטת◄בחודש זה התחיל לרדת המן במדבר, נקרא "לֶחֶם אַבִּירִים" (תהילים ע"ח כ"ה), גם התגלתה באר מרים, באייר התחוללה גם מלחמת עמלק◄לחודש אייר מיוחסת סגולתה ריפוי. חכמנו דרשו על ראשי התיבות של השם אייר את הפסוק, "אֲנִי השם (שם הוי'ה שמתחיל באות י') רֹפְאֶךָ" (שמות ט"ו כ"ו).
0
0
מזל שור - מזל החודש בין למי שנולד מה-21.4 ועד ה-21.5 לשנת 2021 | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
מזל שור

השוורים הם אופטימיסטים נצחיים. נאמנים, עקביים, סבלניים, סובלניים, שומרי חוק, ידידותיים, תלותיים, ואינם נוטים לשפוט את הזולת. הם נאים למראה וקשה להכעיסם, מכלול תכונות אלה והאופטימיות גורמים להם להיות חסרי אמביציה, או רצון להתקדם, כי הם מאמינים “הכול יבוא על מקומו בשלום”. אך תמיד לוודא שחייהם מתנהלים על מי מנוחות לא יצאו מאזור הנוחות שלהם. 

 ■רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ‘פורטל כאן ישראל | kanisrael | כאן נעים | kan-naim אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ בפייסבוק’ או בטוויטר.

∝ התיקון של בני מזל שור

בני מזל שור יעדיפו את הנוחות והביטחון על פני מלחמות על יעדים ופסגות. התכליתיות והמעשיות היא הקו המנחה שלהם כיאה לאלמנט אדמה ויאפיין את בחירותיהם בחיים בתחומים השונים.

השוורים, עובדים קשה כדי להשיג את הנוחות, בעיקר הגשמית, אך אין די בכך. מימוש התיקון דורש עבודה רוחנית רבה ורציפה. על מנת להוציא אל הפועל את התיקון, על בני מזל שור להיות מעורבים במתרחש בסביבתם, לקחת אחריות, לצאת מתוך האדישות וללמד עצמם כיצד לקבל על מנת לתת עזרה לזולת.

◄ אלמנט; אדמה
◄ איכות; יציב
◄ איבר בריאותי רגיש; צוואר
◄ נאמנות; יציבים ברגשות וביחסים.
◄ מקצועות מתאימים; עיסוק באומנות, אסתטיקה, אדמה ונדלן לסוגיו השונים.
◄ סמל המזל; ראש של שור.

∝ תכונות חיוביות;

בני מזל שור; אנשים מעשיים, יציבים, יצירתיים, שלווים, הולכים בתלם, ארציים, מאמינים במה שרואים ובמה שאפשר לחוש, מהימנים, חושניים, אוהבים נוחיות, אסטטיים, אוהבים בילויי איכותי, אוהבי אומנות.

∝ תכונות שליליות;

בני מזל שור; רכושניים, רודפי בצע, רודפי תענוגות, עקשנים, בעלי חשיבה איטית, לא אוהבים שינויים, לא זורמים עם הנסיבות, אטיים, מגושמים, קשה להם להחצין רגש, חסכניים, מאמינים רק בקיים ולא יכולים לראות דברים שמעבר.

∝ תחזית כללית לשנת 2021 לילידי בני מזל שור

∝ שפע:

עד לסוף שנת 2021 יהיה נכון עבורכם ללמוד כמה שיותר באופן מקצועי על מנת להעשיר את הידע שלכם ולהפוך את הקריירה שלכם לרווחית בתחום בו אתם עוסקים.

מאחר ואתם אנשי אומנות ונדל”ן לסוגיו השונים, יהיה נכון עבורכם לקחת את פסק הזמן שנכפה עליכם מדי פעם על מנת להפוך את עצמכם למעולים בתחומכם.

נראה שתעשו זאת בהצלחה כיוון שהשנה עם מעבר כוכב השפע שמגיע אחת ל-12 שנים למשך שנה, לבית הקריירה שלכם תינתן לכם הדחיפה שכל כך חיכיתם לה, כך שתוכלו להצליח בתחומכם בדיוק באופן שבו חלמתם עליו. 

בין החודשים יולי ועד נובמבר 2021, יהיו מצבים בהם מומלץ לכם לבחון לעומק ואף להתנסות בכל הזדמנות שתגיע ולא לבטל אותה על הסף.

∝ אתגר:

בשנה הקרובה ימשיך להיות הכוכב סטורן המוכר ככוכב שמביא איתו שינוי, משמעת ולמידה בבית הקריירה שלכם.

כוכב זה ימשיך להשפיע עליכם בשנה הקרובה, עובדה שמלמדת על כך שתהיו חייבים לקחת את עצמכם ברצינות בתחום המקצועי ולהבין שאתם חייבים לעשות עוד שינוי משמעותי על מנת לשרוד את התקופה הלא פשוטה שהגעתם אליה.

נראה שתפעלו נכון וייווצרו עבורכם ההזדמנויות המתאימות, שהרי בתחילת 2021  נכנס במקביל גם כוכב השפע לבית הקריירה שלכם ולכן עובדה זו בשילוב האופציות שיגיעו לקידום, מלמדות על כך שתעשו הכול בזהירות אך בהתמדה ובהצלחה, ונראה שלמרות הקושי אתם עומדים להצליח. 

בין החודשים מאי ועד אוקטובר 2021 מומלץ לפעול ביתר זהירות מהרגיל על מנת להגיע לתוצאות טובות.

0
0אודות הכותב

צילה שיר-אל

הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגברת שיר-אל כתבו אל - zila@012.net.il.

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן