אסטרולוגיה בלי עין הרע גלגל המזלות מזל החודש

מזל גדי – מזל החודש בין ה-23 בדצמבר 2019 לבין ה-21 בינואר 2020

מזל גדי - מזל החודש בין ה-23 בדצמבר 2019 לבין ה-21 בינואר 2020 | צילום: DollarPhotoClub | עיבוד: שולי סונגו ©
מזל גדי
ילידי מזל גדי אינם סומכים על המזל בלבד אלא מגיעים לעולם עם בגרות ורצינות, כאילו נולדו זקנים שבעי ניסיון ותלאות, הם מאוד מציאותיים, מחויבים לעבודה, תכליתיים ואינם נמנים על הרומנטיקנים. כבר מגיל צעיר ביותר מרגישים הגדיים את משא כובד האחריות המונח על צווארם, הם בעלי כושר החשיבה מעולה. חוש האחריות מפותח ושאיפה להישגים אך קשה להם לקבל מרות.
מזל גדי - מזל החודש בין ה-23 בדצמבר 2019 לבין ה-21 בינואר 2020 | צילום: DollarPhotoClub | עיבוד: שולי סונגו ©
מזל גדי

מזל גדי, המזל העשירי בגלגל המזלות, יסוד אדמה ומשתייך לחודש טבת שהוא החודש העשירי במניין חודשי השנה העברית על פי הלוח העברי הקדום. מקור השם טבת, הוא  בשפה האשורית “טבתו” מלשון טביעה ושקיעה בבוץ, כי בחודש זה מתרבים הגשמים והדרכים הופכות בוציות. בטבת יוצאים הגדיים למרעה בשדות. אחרי שירדו גשמי ברכה והחלו העשבים הרכים לכסות את פני הקרקע.

 ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מזל גדי -בין ה-23 בדצמבר 2019 לבין ה-21 בינואר 2020

כוכב שבתאי שהוא שליט מזל גדי הנו האיטי מכל כוכבי הלכת. הוא מקיף את השמש במשך למעלה 28 שנים, הוא מרוחק מאוד מהשמש ומחומה, מה שהופך את בני מזל גדי לאנשים שקטים וקרירים, כולל בתחום הזוגיות, וזאת גם משום שמזל גדי משתייך ליסוד האדמה הקר, הם מתקשים הן בקבלה והן בנתינה.

כך גם בנושא האהבה. הם מאופיינים בחוסר חמימות. השילוב בין חוסר חמימות והנתינה והעבודה הקשה יוצר אצל רובם תחושה של חוסר אונים מפחד לאבד את מה שהשיגו בעמל כה רב.

התיקון של בני מזל גדי; בכדי להתעלות רוחנית, למצוא שקט פנימי ולהגשים את השאיפות, על מנת להתגבר על הפחד שהורס לעתים כל חלקה טובה, עליהם לבחור בכיוון רוחני.

הגדי, מתרגם את החוסר רגש, אהבה, חמלה, רוך, נתינה, צדקה ואפילו שמחה פשוטה. לרעב לחומר וכאן טעותו. מי שמחפש את מבוקשו במקום שבו הוא איננו, לא ימצא אותו לעולם. גם הגדי, יוכל על אף הקושי שלו לעשות זאת.

מאפייני המזל;

  • אלמנט: אדמה.
  • אופי בולט: יוזם, שמרן ונאמן.
  • איבר בריאותי רגיש: מערכת השלד, עצמות ושרירים.
  • נאמנות: שמרן ונאמן.
  • סמל המזל: עז הרים.

▼ תכונות חיוביות:

בני מזל גדי, מתאפיינים בהיותם: מעשיים, פרקטים, אחראים, מתכננים מטרה ומגיעים אליה, מציאותיים, שאפתנים, רציניים, שקולים, זהירים, ניתן לסמוך עליהם, משרים תחושה של אמינות ובטחון.

▼ תכונות שליליות:

ניכרות בהם נוקשות במראה ובהתנהגות, צרי אופק, פסימיים, סנובים, אנוכיים, שמרנים, מחושבים, אינטרסנטים, בעלי נטייה לדיכאון, ההישגים מגיעים אליהם לאט וקשה.

תחזית שנתית כללית לשנת 2016;

▼ שפע;

זוהי השנה לה חיכיתם שנים רבות, כיוון שיופיטר כוכב השפע המוכר גם בשמו הכוכב המיטיב, נכנס בחודש האחרון למזל שלכם למשך שנה שלמה.

מאחר ותהליך כזה קורה אחת ל12 שנים למשך שנה, הרי שחשוב מאוד שתנצלו כל הזדמנות שנקרית בדרככם.

אל תהססו לעבור ממקום עבודה אחד למשנהו במידה ותקבלו הזדמנות לכך ואל תחששו לעשות שינויים בגלל העובדה שבדרך כלל אתם מזל הססן שממעט בכך ומעדיף את השגרה.

החיים אמורים בשנה זו להיות קלים יותר עבורכם מכל הבחינות ובעיקר בנושאים בהם אתם חפצים. ייתכן, כי בין החודשים מאי ועד ספטמבר 2020, תצטרכו להיות קצת יותר זהירים בהחלטותיכם, אך נראה שאין צורך להגיד לכם זאת כיוון שמטבעכם אתם זהירים ועושים כל דבר באחריות מרבית.

▼ אתגר;

בשנה הקרובה ימשיך להיות הכוכב סטורן במזל שלכם. כוכב זה מביא אתו צורך בהתחלות חדשות,  אך נראה שהכול מגיע תחת קושי.

אתם המזל שרגיל לעבוד תחת לחץ ולקיחת אחריות ולכן ייתכן שלא תרגישו בקושי רב, אלא בצורך לקחת אחריות חדשה ואף לעשות שינויים מפליגי לכת בכל הקשור לסגנון חייכם.

אירועים של יחסי צבור כשלושה חודשים לאחר יום ההולדת, יעזרו לכם מאוד במטרותיכם וכל הנושאים שאתם מעדיפים להתחמק מהם בדרך כלל בגלל חוסר בטחון יתבדו, בגלל העובדה שתיהנו מפרות עשייתכם.

שילוב של כוכב ההזדמנות בביקורו הפעם אצלכם בשילוב עם כוכב העשייה סטורן, הנו מעולה להתחלות חדשות. בין החודשים; מאי ועד ספטמבר ילידי סוף המזל, ירגישו בהקלה מסוימת כיוון שהכוכב יעבור למזל דלי ויבצע שם נסיגה ואולם סופית יצא מהמזל רק בסוף השנה.

* בברכת מזל טוב.

___________

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

דילוג לתוכן