בילוי נעים | אתר התרבות של ישראל חדשות רדיו | טלוויזיה

“מוקד 11” הקו החם של כאן 11 עם אמנים, שחקנים, ידוענים וידועניות

חלק מהפניות ל"מוקד 11" מוקד טלפוני המאויש על ידי צוות אמנים, שחקנים, ידוענים וידועניות, עם ניסיון חיים והרבה רגש והומור. בכל שבוע מתקשרים למוקד 11, אנשים מכל הארץ, לקבל עצה לגבי התלבטויות אמיתיות מהחיים בנושאים; קריירה, זוגיות, גידול ילדים, אומנות, רוחניות, להט"ביות, חברות. האם כדאי להחליף עבודה בגלל שאני כמעט לא רואה את הילדים? איך להגיד לאימא שלי שתפסיק לנסות להיות חברה שלי ותתחיל להיות אימא? ועוד.
0
0
זמר, מוזיקאי ומפיק מוזיקלי אברהם טל ברקע: אמנים, ידוענים משתתפי הסדרה “מוקד 11” ערוץ טלוויזיה כאן 11 | צילום: דוברות 11 | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו©
אברהם טל

האם אנשים עם ניסיון חיים והרבה רגש והומור המשיבים לאנשים על בעיותיהם ב”מוקד מיוחד” הם המתכון להצלחה של תכנית טלוויזיה ימים יגידו. הסדרה “מוקד 11” הקו החם של ערוץ הטלוויזיה ‘כאן 11’ (תאגיד השידור הישראלי) בת 12 פרקים שצולמה לפני ה- 7 באוקטובר 2023, תעלה למרקע, החל מהשבוע הבא (24.1.24) ובכל רביעי ושבת, מייד אחרי סדרת הפשע ודרמה משטרתית “מנאייכ.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

המשתתפים או המוקדנים המוכרים; ריטה, יגאל גואטה, שי אביבי, הראל סקעת, אורלי זילברשץ, דורין אטיאס, אנה ארונוב, נעמי לבוב, ליאור דיין, אסתר רדא, נורית גפן, מאיה בצלאל עסיס, נעמי לבוב ואברהם טל, מגיעים לעבודה ב-מוקד הטלפוני של ערוץ ‘כאן 11’ .

ה”מוקדנים ה”מוכרים” מיודענו, מייעצים ברצינות בחן ובהומור לפונים בשאלות על; החיים, קריירה, זוגיות, ילדים, אומנות, רוחניות, גזענות, להט”ביות וחברות.

בין השיחות עולה לשידור חשפנית מתייעצת עם השחקן, קומיקאי, איש תוכן טלוויזיוני ומנחה טלוויזיה שי אביבי על הקשיים שהיא חווה עם בן זוגה על רקע עבודתה…

הזמרת ריטה, מנסה לעזור לרופא ערבי שמטופלים יהודים לא מוכנים שיטפל בהם .

נורית גפן , אשתו לשעבר של יהונתן גפן ואימא של אביב ושירה – ודליה גוטמן, אם בתו של הסופר שבתאי, מייעצת לאישה שכבר לא אוהבת את בעלה ונשארת בגלל הכסף.

אלה רק חלק מהפניות שמגיעות ל”מוקד 11″ מוקד טלפוני המאויש על ידי צוות של אמנים, שחקנים, ידוענים וידועניות, עם ניסיון חיים והרבה רגש והומור.

בכל שבוע מתקשרים ל’מוקד 11‘ אנשים מכל רחבי ארץ ישראל, כדי לקבל עצה לגבי התלבטויות אמיתיות מהחיים בנושאים, כמו; קריירה, זוגיות, גידול ילדים, אומנות, רוחניות, להט”ביות, חברות.

  • האם כדאי להחליף עבודה בגלל שאני כמעט לא רואה את הילדים?
  • איך להגיד לאימא שלי שתפסיק לנסות להיות חברה שלי ותתחיל להיות אימא?
  • האם להמשיך לגור במקום מסוכן מבחינה ביטחונית בגלל האמונה הדתית?
  • איך לספר לבעלי שאני סובלת מדיכאון אחרי לידה?
  • אני רוצה להתגרש, אבל בעלי איש מאוד עשיר ואני חוששת שלא כדאי לי.
  • איך אפשר להפסיק להרגיש רגשות אשם כלפי ילדיי על איך שגידלתי אותם?

כאמור, על שאלות אלה ועוד, עונים המוקדנים; ריטה, יגאל גואטה, שי אביבי, הראל סקעת, אורלי זילברשץ, דורין אטיאס, אנה ארונוב, נעמי לבוב, ליאור דיין, אסתר רדא, נורית גפן, מאיה בצלאל עסיס, נעמי לבוב ואברהם טל.

הפונים אינם יודעים מי איש הצוות שצפוי לייעץ להם וכל שיחה הופכת ייחודית בהתאם לאישיות המייעצת. תוך כדי השיחות, עולים וצפים גם הסיפורים האישיים של אנשי הצוות שנחשפים בעצמם אחד מול השני.

התוכנית המסקרנת מבוססת על הפורמט הבריטי “Celebrity call center” ששודר גם כסדרה בארצות הברית.

חברת הפקה; יולי אוגוסט הפקות. מפיק ועורך אחראי; עמית סטרטינר. מפיקה אחראית; עידית מיסטריאל. עורכת ראשית ובמאית; ליה חפץ.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-7 נכדים; רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-75

הדלקת המשואות ופתיחת חגיגות יום העצמאות

דבר ראש הממשלה ביבי נתניהו

דילוג לתוכן