איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

דת | יהדות עיתונות | תקשורת המונים רדיו | טלוויזיה

מועצת העיתונות התערבה תאגיד ‘כאן’ יתנצל בפני הרבנות הראשית

מועצת העיתונות והתקשורת בישראל, החלה להצמיח שיניים. בעקבות שידור כתבת תחקיר בנושא תעודת כשרות בעסקים, במסעדות ובמשחטות במסגרת תכנית הטלוויזיה "שטח הפקר" קבע בית הדין לאתיקה, כי הוא מחייב את תאגיד השידור הציבורי "כאן" (ערוץ 11), לפרסם התנצלות, בשידור דיגיטלי, בפני 'הרבנות הראשית לישראל' בעקבות שידור כתבת תחקיר במסגרת התכנית "שטח הפקר" אשר עסקה, בין היתר, בתעודת כשרות בעסקים, במסעדות ובמשחטות ◄ נכון לעכשיו, תאגיד השידור 'כאן' לא מצא לנכון לפרסם את נוסח ההתנצלות.

 ‘הרבנות הראשית’ התלוננה בפני ‘בית הדין לאתיקה של מועצת העיתונות’ כנגד ‘תאגיד השידור הציבורי’ כי בתאריך (כ״ח בתשרי ה׳תשע״ח, יום רביעי, 18.10.2017) שודרה הכתבה בנושא; תעודת כשרות בעסקים, במסעדות ובמשחטות ולא התאפשרה לה זכות תגוּבה ראויה, על אי דיוקים בתכנית ועל עוול שנגרם לאלפי ה’משגיחים במערך הכשרות’.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

כב' השופטת בדימוס דליה דוֹרְנֶר נשיאת מועצת העיתונות והתקשורת בישראל | רקע: לוגו 'שטח הפקר' בערוץ 'כאן' | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
כב’ השופטת בדימוס דליה דוֹרְנֶר

בהרכב השופט (בדימוס) אשר גולדין (יו”ר), גברת אלינוער רבין וגברת דורית שריד, נידון הנושא בבית הדין לאתיקה של מועצת העיתונות והתקשורת בישראל.

בית הדין של מועצת העיתונות, הגיע למסקנה, כי ‘התאגיד’ אכן, הפר סעיפים בתקנון האתיקה של מועצת העיתונות.

בית הדין, קבע, עוד כי לא ניתנה לנציג הרבנות הראשית ההזדמנות לצפות בסרטון שנעשה ב-משחטה בצפון הארץ, זמן מספיק לפני השידור, כדי לאפשר לו להגיב.

הראיון עם מנכל הרבנות שהובא בתכנית נעשה חודשיים לפני שידור התכנית ועסק בליקויים ב-כשרות בבתי אוכל ולא בעניין כשרות הבשר.

דובר מועצת העיתונות והתקשורת בישראל מר אמיר רוזנבליט, מסר לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי “בעקבות החלטת בין הדין מיום 24.9.2019, הועבר לתאגיד נוסח של התנצלות,, תוך הנחיה, כי זו תפורסם לא יאוחר מיום 24.10.2019.

יצוין, כי נכון לעכשיו, תאגיד השידור ‘כאן’ לא מצא לנכון לפרסם את נוסח ההתנצלות.

תאגיד השידור הישראלי הסטטוטורי, תחת המותג “כאן” בעברית ובאנגלית ו”מַכַּאן” בערבית, שהוקם בשנת 2015, מכוח חוק השידור הציבורי הישראלי.

תאגיד השידור “כאן” החל לשדר, בטלוויזיה וברדיו, ב-15 במאי 2017, לשם החלפתה של ‘רשות השידור’ שהחוק, הורה על סגירתה.

התאגיד הגדיר את פעילותו הראשונית כשלב “הרצה“. שלב זה, בו ציינו בכל השידורים, ברדיו ובטלוויזיה, “כאן – בהרצה“, הסתיים רשמית בשעה 22:00 ב-12 במאי 2018, עת החל שידור שלב הגמר של תחרות האירוויזיון.

ב-2018 זכתה ישראל בתחרות האירוויזיון, ועל כן תאגיד השידור הפיק את אירוויזיון 2019. בעקבות הזכייה הוחלט בממשלה לבטל את פיצול התאגיד, שהטיל בספק את אישור חברותו של התאגיד באיגוד השידור האירופי, הגוף האחראי על האירוויזיון.

מנכל התאגיד כיום הוא מר אלדד קובלנץ ויושב ראש הדירקטוריון כיום הוא מר גיל עומר.

אל החלטה סופית של בית הדין לאתיקה מועצת העיתונות מיום 24.9.19.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן