קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

בחירות לרשויות המקומיות 18' חדשות בארץ חריש חדשות

מהפך ב-חריש – מוטי אדרי ("כולנו") הצטרף לאריק מויאל

האם החל המהפך הפוליטי ב-חריש? המועמד מוטי אדרי יושב ראש רשימת "כולנו" בחר לחבור אל המועמד מר אריק מויאל העומד בראש רשימת "חריש בדרך חדשה (שסימנה - ק)"◄שני המועמדים שנותרו במרוץ לפי שעה מר יצחק קשת ומר גבי קדוש, מילאו את פיהם מים לפי שעה◄המועמד לראשות חריש, אריק מויאל; "מדובר על תמיכה גורפת כלפי של תושבים ביישוב, הן באופן מוצהר והן באופן סמוי, תמיכה זו, קיבלה משנה תוקף בחבירתו של מר אדרי היקר אל רשימת "חריש בדרך חדשה (שסימנה - ק)".
מוטי אדרי חבר אל אריק מויאל בבחירות ל-חריש
מוטי אדרי עם אריק מויאל

מִי שֶׁלֹּא רָאָה שִׂמְחַת חריש -לֹא רָאָה שִׂמְחָה מִיָּמָיו  של פעילים – זאת כשמר מוטי אדרי, יושב ראש  רשימת "כולנו" הודיע, כי חודש לפני הבחירות בחריש, בחר לחבור אל המועמד המוביל מר אריק מויאל, יושב ראש רשימת "חריש בדרך חדשה". האם החל המהפך בעיר חריש? ימים יגידו

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

המועמד יושב ראש רשימת "כולנו" מר אדרי, הסיר את מועמדותו ובחר לחבור אל המועמד מר אריק מויאל. אין ספק, כי מדובר בדרמה של ממש שהתחוללה בסוף השבוע שעבר, כאשר אל וועדת הבחירות המרכזית, הוגשה רשימתו "חרשי בדרך חדשה" בראשותו של עורך דין אריק מויאל, ממנה עולה, כי מתחרהו המועמד מר אדרי, הסיר את מועמדותו לראשות המועצה ויתמודד על חברות במועצת העיר, תוך כדי הבעת תמיכה מלאה בעורך דין מויאל.

אין ספק, כי למהלך זה, יש  משמעות והשפעה בהכרעה על דמותו של ראש העיר הבא של חריש.

זאת ועוד; מעמדו של מר יצחק קשת ראש המועצה המתמודד בראש רשימת מח"ל, נחלש משמעותית זאת בשל החבירה בין מר אדרי למר מויאל והשלכותיה, כאמור, אמורות להשפיע על תוצאות הבחירות הקרובות.

שני המועמדים הנותרים במרוץ מר יצחק קשת ומר גבי קדוש, מילאו את פיהם מים, לפי שעה.

מנגד בעקבות החבירה של נציגם מר אדרי, הביעו שרי "כולנו" את שביעות רצונם של המהלך של חברם שאמר; "כי בחבירתו זו אל מר מויאל, הוא מניח גם תשתית חשובה לחיזוק מעמדה של 'רשימת כולנו' בבחירות בכנסת הבאה".

ברחוב החרישי, דווקא נשמעו קולות רמים של תמיכה במהלך. המועמד עורך דין מויאל, לא הצליח להסתיר את שביעות רצונו מן הסחף הנוטה כלפיו והתמיכה ההולכת והמתרחבת עבורו.

המועמד מר אדרי,, שחבר למויאל מר אדרי ענה לשאלת כתב 'חריש נט' וגילה; "מר קשת יצחק, רצה שאחבור אליו. אני מאשר שהופעלו עלי בהתחלה לחצים לסגור עם מר קשת אך דחיתי אותם כשהבנתי, כי מדובר על תמיכה גורפת כלפי מר אריק מויאל של תושבים ביישוב, הן באופן מוצהר והן באופן סמוי.

 אדרי; "מצאתי באריק איש של אמת איש של עשייה שבא לשנות ולקדם את חריש מתוך תשוקה ואהבה גדולה למקום"

תמיכה זו, קיבלה משנה תוקף עם חבירתי אל מר אדרי היקר ואל רשימת "חריש בדרך חדשה (שסימנה – ק)" כמספר 2, זהו שלב ראשון בבניה נכונה של הנהגת העיר.

יש לזכור, כי כי צעדו של מר אדרי הוא ראשון בחבירות נוספות המוצעות לי בימים אלו ממש, כאשר לנגד עיניי עומדת מעל לכל נוחות בפופולריות שלי השיקול והדאגה לכל המגזרים בעיר חריש, הן של בוחרי המרכז, הן של בוחרי הימין והן של בוחרי השמאל והן של הקהל החילוני, הדתי והחרדי כאחד".

כתב חריש נט שפרסם לראשונה את דבר החבירה, מציין, כי המועמד מספר 2 ברשימתו של עורך דין אריק מויאל, מר מוטי אדרי, הוא תושב חריש, אשר כיהן במגוון תפקידים מוניציפליים ביניהם; סגן ראש עיריית רמת השרון כ-15 שנה, ראש מועצת בסמ"ה במשך כ- 6 שנים בהן הוביל את המועצה להתפתחות בתחומים רבים, כגון; חינוך ותשתיות, יושב ראש וועדות תכנון ובניה מרכז (אפק) ואזורים נוספים, וכן שימש כסגן יושב ראש מועצת עירון.

עם הרקורד המרשים שכזה של ניסיון, אשר מביא איתו מר אדרי, מועיל לכל הצדדים לעיר ולמועמדים כאחד. מר מוטי אדרי, נשמע אופטימי לגבי החבירה עם מר אריק מויאל ואמר, כי; "מצאתי באריק איש של אמת איש של עשייה שבא לשנות ולקדם את חריש מתוך תשוקה ואהבה גדולה למקום", אמר אדרי.

"אריק הוא שילוב של מועמד צעיר מחד ומאידך אדם מאוד מנוסה עם 14 שנות ניסיון בתפקידים ניהוליים בכירים חלקם במשרדי הממשלה.

אני אביא את הניסיון  הרב שלי בכדי לעזור ולסייע לאריק מויאל לנצח המערכה ולהפוך את חריש לאחת הערים המובילות בישראל, זה אפשרי ואני מאמין שהציבור בחריש, ייתן לנו להוכיח זאת". סיכם מר אדרי.

ותשקוט חריש, 40 שנה.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן