101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

בני ברק חדשות בריאות הציבור חדשות בריאות טמרה ירושלים כאן באר שבע מודיעין קורונה | Covid-19

מדא, דגם כ-8000 בני אדם מהם כ-4000 ב’מתחמי היבדק וסע’

מנכל מדא רב-מגן אלי בין; "אלפי בדיקות קורונה, מתבצעות בכל יום ברחבי הארץ, כאשר יותר ויותר אזרחים נדגמים במתחמי 'היבדק וסע' של מגן דוד אדום ומשרד הבריאות. דבר זה מאפשר את הגדלת מספר הבדיקות המבוצעות במדינת ישראל ואנו קוראים לכל מי שחש תסמיני קורונה | Covid-19 במהלך הבידוד לפנות ל'מוקד 101' ולקבוע תור לביצוע דגימה במתחם הקרוב אל ביתו.
0
0
אלי בין מנכל מגן דוד אדום ברקע: 'מתחם היבדק וסע נייד' של מדא בעיר מודיעין | צילום: ישי ראוכברגר, דוברות מדא | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
אלי בין, מנכל מדא

הלילה בחצות, על פי אומדני צוותי מגן דוד אדום, יגיע מספר הנדגמים בנגיף קורונה החדש (19-COVID)  היום (יום שלישי, ו’ ניסן תש”ף) בסך הכל ברחבי הארץ לכ-8,000, זאת לאחר שהדגימות לבדיקת נגיף הקורונה בוצעו על ידי צוותי מדא בכל רחבי הארץ.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

זאת במשך ביצוע הבדיקות בבתים, כאשר כ-4,000 בני אדם, הגיעו למתחמי “היבדק וסע” הקבועים והניידים של מגן דוד אדום ומשרד הבריאות.

במתחם “היבדק וסע” בעיר תל אביב שיהיה פתוח במהלך כל הלילה נדגמו 1,200 בני אדם, עד לשעה זו, בעיר ירושלים, נבדקו 791, בעיר חיפה נבדקו 822 ובעיר באר שבע, נלקחו היום (ג’) דגימות מ-567 נבדקים בסך הכל.

במקביל, ב’מתחם הנייד של מגן דוד אדום‘ ו’משרד הבריאות‘ שהגיע לעיר בני ברק, נדגמו 250 בני אדם, כשהמתחם, ימשיך לפעול עד חצות וגם מחר לאורך היום.

ב-מתחם הנייד שהגיע לעיר טמרה, נדגמו 261 בני אדם, ובמתחם הנייד שהגיע לעיר מודיעין, נדגמו עשרות בני אדם, עד לשעה זו וצפויים להגיע עוד נבדקים בשעות הקרובות.

דובר מדא מר זכי הלר, מסר לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’, כי על צוותי ‘מגן דוד אדום‘ מי שחש תסמינים של תסמיני קורונה | Covid-19 ומסוגל להגיע בכוחות עצמו ברכב פרטי להיבדק במתחם “היבדק וסע” מתבקש לעשות זאת לאחר קבלת אישור מ’מוקד 101‘.

דובר מדא, מר הלר, מוסיף ומדגיש, כי על מנת לאפשר לצוותי מדא להגיע במהירות האפשרית אל בתיהם של נבדקים אשר אינם מסוגלים להגיע אל המתחמים.

מנכל מדא רב-מגן אלי בין; “אלפי בדיקות קורונה, מתבצעות בכל יום ברחבי הארץ, כאשר יותר ויותר אזרחים נדגמים במתחמי ‘היבדק וסע‘ של מגן דוד אדום ומשרד הבריאות.

דבר זה מאפשר את הגדלת מספר הבדיקות המבוצעות במדינת ישראל ואנו קוראים לכל מי שחש תסמיני קורונה | Covid-19 במהלך הבידוד לפנות ל’מוקד 101‘ ולקבוע תור לביצוע דגימה במתחם הקרוב אל ביתו.

חובשים ופראמדיקים של מדא, ממשיכים לפעול גם בלקיחת דגימות בבתיהם של נבדקים אשר אינם מסוגלים להגיע בכוחות עצמם למתחמי ‘היבדק וסע‘”.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן