ברכת חג שבועות | מערכת כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

בריאות הציבור חדשות בריאות קורונה | Covid-19

מדא, גייס את מירי בוהדנה למאמצי הסברה בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור".
מירי בוהדנה מראיינת את סמנכל רפואה במדא דר' רפי סטרוגו על הקורונה| צילום: דוברות מדא | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
מירי בוהדנה עם דר’ רפי סטרוגו

מירי בוהדנה השחקנית, הדוגמנית ואשת הטלוויזיה, התגייסה כבר לפני כשנתיים למעגל הנשים של ידידי מגן דוד אדום (מדא) בישראל, במטרה לסייע ב’העלאת המוּדעות לחשיבות הצלת החיים בארץ’. מאז, עברה בוהדנה, קורס עזרה ראשונה בסיסי מדא ובהמשך אף שדרגה את הכשרתה והפכה למגישת עזרה ראשונה מן המניין.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

כעת, כשמגן דוד אדום, נוקט מאמצים רבים למניעת התפשטות נגיף ה-קורונה | Covid-19 ולשמירה על בריאות הציבור, הדוגמנית, שחקנית ומנחת טלוויזיה הגב’ מירי בוהדנה, התגייסה  היום (ראשון, י”ב אדר, תש”פ) ב’התנדבות מלאה‘ גם לנושא זה והצטלמה לסרטון הסברה של ארגון ההצלה הלאומי.

דובר מגן דוד אדום מר זכי הלר, מסר לאתר כאן ישראל | כאן נעיםכי מסגרתו של סרטון ההסברה מראיינת הגב’ בוהדנה את סמנכל רפואה במדא דר’ רפאל סטרוגו. מטרת הסרטון להעלות את המודעות בציבור לפעולות פשוטות שניתן לנקוט על מנת לצמצם באופן משמעותי את סיכויי ההידבקות, ובמקביל להוריד ככל הניתן את הבהלה בקרב האזרחים.

“מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים” – סיפרה מירי בוהדנה; “נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר.

לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר’ סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור“.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן