"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

פלילים

מגב תפס נשק מאולתר בניסיון חדירת פלסטינים לישראל

לוחמי משמר הגבול סיכלו הלילה באזור ג'נין, כניסתם של שוהים בלתי חוקיים לשטח ישראל, פלסטינים המעורבים לא פעם באירועי פשיעה ולעיתים אף בטרור וכל זאת לחיזוק ביטחונם של תושבי ישראל ◄ בן 20 מהעיר ג'נין, נעצר להמשך חקירת גורמי הביטחון וכן אותר תיק ובו נשק מסוג 'קרלו' ומחסנית תואמת.
נשק מסוג 'קרלו' ומחסנית תואמת שנתפסו אצל צעיר מג'נין על ידי משמר הגבול
נשק מסוג 'קרלו' ומחסנית תואמת

לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל, סיכלו הלילה, ניסיון חדירה של פלסטינים באזור ג'נין לשטח ישראל, עצרו בן 20 מהעיר ג'נין, ואיתרו גם תיק ובו נשק מסוג 'קרלו' ומחסנית תואמת. הצעיר, נעצר להמשך חקירת גורמי הביטחון.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

פעילות לוחמי משמר הגבול, כללה תצפית ומארב במרחב ג'נין שבחטיבה מרחבית (חטמ"ר), מנשה, שזיהתה מספר חשודים המנסים באמצעות סולם לעבור את 'גדר הביטחון' ולהיכנס לשטחי מדינת ישראל.

יצוין, כי כוחות משמר הגבול/משטרת ישראל, פרוסים לאורך גדר הביטחון בשטחי יהודה ושומרון (בראשי תיבות: יו"ש או איו"ש), בין היתר, כדי למנוע את כניסתם של שוהים בלתי חוקיים לשטח ישראל, הפלסטינים המעורבים לא פעם באירועי פשיעה ולעיתים אף בטרור וכל זאת לחיזוק ביטחונם של תושבי ישראל.

█ נחישותם ומקצועיותם של הלוחמים היא זו שהביאה לסיכול

סולם לטיפוס על הגדר, כלי לחיתוך גדר ומכשיר סלולרי
סולם לטיפוס על הגדר, כלי לחיתוך גדר ומכשיר סלולרי

סגן דובר משמר הגבול מר תמיר פרו, מסר לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי מיד עם הזיהוי ביצעו הלוחמים, מרדף רגלי אחר החשודים, מרדף במהלכו נמלטו חלקם חזרה לשטחי יהודה ושומרון וחלקם ככל הנראה, לשטח ישראל.

במסגרת המרדף, הצליחו הלוחמים להביא למעצרו של חשוד אחד.

בנוסף נתפס "תיק ילדים" שנזרק מאחד החשודים ובתוכו נשק מאולתר מסוג "קרלו" ומחסנית מתאימה, עוד תפסו הכוחות מכשיר סלולרי "פלאפון" וכלי המשמש לחיתוך הגדר.

מפקד הפעילות של כוחות משמר הגבול הלילה, מסר, כי; "הפעילות היזומה שבוצעה במרחב התפר היא חלק מקשת רחבה של פעילויות המתבצעות תוך שימוש בשיטות פעולה מגוונות לעיתים וכפי שהיה הלילה ללא מודיעין כלל, אלא רק נחישותם ומקצועיותם של הלוחמים היא זו שהביאה לסיכול החדרת אמצעי לחימה (אַמְלָ"ח) אל שטח ישראל.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן