חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

אורח נעים הבחירות לכנסת ה-23 הטור של גדעון רייכר חדשות

לפיד נגד גנץ הצטרפותו לממשלה חסרת אחריות ונטולת היגיון

אני מתנצל בפני כל מי ששכנעתי אותו בשנה האחרונה להצביע לבני גנץ וכחול לבן. לא האמנתי שיגנבו את הקול שלכם ויתנו אותו לביבי. שבקול שלכם יקימו את ממשלת נתניהו החמישית.

פורסם על ידי ‏Yair Lapid - יאיר לפיד‏ ב- יום שלישי, 21 באפריל 2020
מדוע לא למלא אחר רצון הבוחר ולהצטרף לממשלה שתייצג את רוב רצונו של העם ולחלוק עם נתניהו את לשכת ראש הממשלה? זו הדרך היחידה בה מצביעי 'כחול לבן' יוכלו לתת ביטוי להשקפותיהם ורצונותיהם שהובילו אותם אל הקלפי. לפיד ואנשיו ימשיכו לשבת ביציע הקהל ולשגר קריאות בוז כלפי הנבחרת שתמשיך לאחוז בכדור וזאת על פי רצונו של הבוחר. זו דרכה של דמוקרטיה. זה היה רצונם של רוב הבוחרים ויש לכבד אותם.
0
0
בני גנץ מול יאיר לפיד ברקע: 2 ככפות איגרוף | צילום: רובי קסטרו מדף פייסבוק | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
בני גנץ מול יאיר לפיד

“אני מתנצל בפני כל מי ששכנעתי אותו בשנה האחרונה להצביע לבני גנץ ו”כחול לבן”. לא האמנתי שיגנבו את הקול שלכם ויתנו אותו לביבי. שבקול שלכם, יקימו את ממשלת נתניהו החמישית” – כך אמר אמש (ג’) חבר כנסת יאיר לפיד. המתקפה האכזרית ומשולחת הרסן של יאיר לפיד כלפי בני גנץ בשל הצטרפותו לממשלה היא חסרת אחריות ונטולת היגיון. 

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מה עדיף? מצב התיקו שבו תמשיך לשלוט ממשלה שהציבור לא נתן לה את אמונו. בצל ה’קורונה‘ לא היו מתקיימות בחירות בעתיד הקרוב וכך הייתה ממשיכה להתקיים ממשלה שלא זכתה לאמונו של רוב העם.

מה ציפה לפיד? לשבת במרומי היציע ולהשמיע קריאות בוז כלפי הממשלה?

מדוע לא למלא אחר רצון הבוחר ולהצטרף לממשלה שתייצג את רוב רצונו של העם ולחלוק עם נתניהו את לשכת ראש הממשלה?

זו הדרך היחידה בה מצביעי ‘כחול לבן’ יוכלו לתת ביטוי להשקפותיהם ורצונותיהם שהובילו אותם אל הקלפי.

לפיד ואנשיו ימשיכו לשבת ביציע הקהל ולשגר קריאות בוז כלפי הנבחרת שתמשיך לאחוז בכדור וזאת על פי רצונו של הבוחר.

זו דרכה של דמוקרטיה. זה היה רצונם של רוב הבוחרים ויש לכבד אותם.

0
0אודות הכותב

גדעון רייכר

גדעון רייכר, הוא עיתונאי ופובליציסט וותיק. שדרן רדיו, מגיש בטלוויזיה, רייכר, התמחה בסיקור ענייני משפט, צרכנות וביורוקרטיה ובבירור תלונות מאת צרכני התקשורת על גופים ציבוריים. מגיש את התכנית "נדודי שינה עם גדעון רייכר" בתחנת גלי צה"ל, התכנית ששומעת אתכם.
השכלה; האוניברסיטה העברית ירושלים, כיתת ‏1967‏ • ירושלים. תיכון חדש חיפה, כיתת ‏1954‏ • חיפה. הפקולטה למדעי הרוח, האוניברסיטה העברית בירושלים, מדע המדינה וסוציולוגיה.

דילוג לתוכן