101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

הבחירות לכנסת ה-22 חדשות עיתונות | תקשורת המונים קולנוע נעים

לעמ ומשרד החוץ – התקשורת הזרה תאושש מהבחירות דרך ‘המוסד’

לשכת העיתונות הממשלתית (לעמ) ומשרד החוץ, מזמינים את קהילת העיתונאים הזרים בישראל, ביום חמישי הקרוב (י"ט אלול ה'תשע"ט, ה-19 בספטמבר) ל'סינמה סיטי ירושלים' להקרנה מיוחדת של הלהיט הקולנועי של הקיץ; "המוסד" סרט קומדיית אקשן ופעולה ישראלי, הכולל גם מפגש שאלות ותשובות עם כוכב הסרט צחי הלוי והבמאי אלון גור אריה.
0
0
"המוסד" כרזת סרט הקומדיה | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
“המוסד” כרזת סרט הקומדיה

לשכת העיתונות הממשלתית (לעמ) ומשרד החוץ של מדינת ישראל, מצאו דרך מקורית ל”הסבר פניך לעיתונאי הזר”; כ-300 עיתונאים זרים, המותשים מסיקור מערכת ‘הבחירות לכנסת ה-22’ ומן הדרמות המדיניות והביטחוניות התכופות המתרחשות באזורנו – ייזכו לפופקורן חינם וצפייה ב סרט קומדיית אקשן ופעולה ישראלי שלא לוקחת שבויים – “המוסד”.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

פעילות ייחודית זו, שתתקיים ביום חמישי הקרוב (י”ט אלול ה’תשע”ט, ה-19 בספטמבר) ב‘סינמה סיטי ירושלים’ הינה יוזמה של לשכת העיתונות הממשלתית (לעמ) ומשרד החוץ, שהחליטו להציג בפני קהילת העיתונאים הזרים המוצבים במדינת ישראל, צד “אחר” של שירותי הביטחון הישראליים, כפי שבא לידי ביטוי בסרט הישראלי המצליח ביותר של השנה – “המוסד“.

“המוסד” הוא סרט קומדיית אקשן ופעולה ישראלי שנכתב ובוים בידי אלון גור אריה. הסרט, בכיכובו של השחקן צחי הלוי (‘פאודה’), הוא למעשה פָּרוֹדְיָה, הצוחקת על עולם הריגול והביטחון הישראלי-בינלאומי, בעיקר על ה-CIA ו-המוסד.

מדובר ב‘סוכן מוסד’ אשר חובר לסוכנת של ה-CIA, במטרה לעצור ארגון טרור המתכנן להשמיד את העולם עם… טלפונים סלולריים.

אם ייכשלו במשימה, ראש המוסד, לא יזכה ‘להדליק משואה ביום העצמאות’ בשידור חי בטלוויזיה, דבר שפשוט אסור שיקרה!

עם סיומה של הקרנת הסרט החגיגית, צפויים להיפגש העיתונאים הזרים את במאי הסרט, תסריטאי, מרצה, שחקן וקומיקאי, עורך תוכן ומפיק קולנוע וטלוויזיה מר אלון גור אריה ואת השחקן צחי הלוי למפגש מיוחד של שאלות ותשובות.

ניצן חן, מנהל לשכת העיתונות הממשלתית | "המוסד" כרזת סרט הקומדיה | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
ניצן חן

אחת מפעולות ההסברה העיקריות של לשכת העיתונות הממשלתית היא ייזום מפגשים מקצועיים, אירועים תרבותיים, סיורים ברחבי הארץ וכנסים בינלאומיים, המיועדים ל‘תקשורת הזרה’ וזאת כחלק מתפקידה כמי שמהווה ממשק מרכזי עבור העיתונאים הזרים, השוהים בארץ, להתנהלות מול מוסדות המדינה.

מנהל לשכת העיתונות הממשלתית, העיתונאי מר ניצן חן; “מדובר ביוזמה ברוכה של משרד החוץ ושל לשכת העיתונות הממשלתית, שמטרתה היא להציג בפני העיתונאים הזרים המסקרים את ישראל, צד קצת פחות רציני שלנו ושל שירותי הביטחון הישראליים.

מן הצד השני, יצירה קולנועית מצליחה מאוד, ששמה על נס את היצירה הישראלית שעושה לנו הרבה כבוד בעולם”.

 לחצו כאן להרשמה לאירוע ההקרנה המיוחד.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן