ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

בחירות לרשויות המקומיות 18' בחירות נתניה חדשות נתניה

למען נתניה בראשות אורנשטיין מציגה מועמדיה למועצה

לאורנשטיין ובנימיני מצטרפים פעילים חברתיים מרכזיים, ביניהם; עורכות-דין, רואה-חשבון ומנהל בכיר בחברת תקשורת גדולה, שיתמודדו במסגרת "למען-נתניה" למועצת העיר נתניה. אורנשטיין; "זהו שילוב של ניסיון וחדשנות שיביא איכות ודרך חדשה למועצת העיר" ◄אדיר בנימיני: "מדובר בקבוצה ערכית ואיכותית מאוד של מועמדים בני העיר נתניה, אשר אין לי ספק שיכניסו רוח חדשה ורעננה ויסייעו רבות לראש העיר הבא, עופר אורנשטיין להגשים את חזונו הגדול, להצעיד את העיר קדימה אל עבר העידן הבא.
מימין: אדיר בנימיני, עופר בורנשטיין, מיכאל בואנו
מימין: אדיר בנימיני, עופר בורנשטיין, מיכאל בואנו

רשימת “למען-נתניה” בראשות חבר המועצה, עופר אורנשטיין, המתמודד לראשות העיר ועורך דין אדיר בנימיני, חשפה את גלריית המועמדים לרשימה שתוביל את התנועה למועצת העיר. כזכור, בתחילת חודש יוני, הודיע מר אורנשטיין, במסגרת כנס פעילים שערכה התנועה, על החלטתו להתמודד לראשות העיר נתניה, תוך שימת דגש על הצורך לרענן את השורות ולבצע שינוי מחשבתי בכל סדרת הניהול של העירייה ובסדרי העדיפויות התקציביים. רוח חדשה זו, תבוא לידי ביטוי בין השאר על ידי רענון השורות והכנסת כוחות חדשים ברשימת “למען-נתניה” למועצת העיר.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’נתניה סיטי | אתר החדשות המקומיות של נתניה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בנוסף למר אורנשטיין ועורך דין בנימיני שימוקמו בשני המקומות הראשונים, יצטרפו לרשימה במקומות ריאליים שתי עורכות-דין; הגב’ רחלי צינקין ולהגב’ ישי שמש ואליהם יצטרפו; רואה-החשבון, מר בוקי ברמן ומר מיכאל בואנו, שהינו מנהל בחברת תקשורת-סלולר גדולה.

 עורכת דין רחלי צינקין; עורכת-דין עצמאית, עוסקת בתחום דיני-משפחה, דיני-נזיקין ודיני-ביטוח-לאומי. בעלת תואר ראשון במשפטים ובפסיכולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן ותואר שני במנהל-עסקים.

הייתה שותפה במיזמי החינוך בקרית-השרון; הן בהקמת בית הספר “מורשת זבולון” בו שימשה כיושב ראש הנהגת ההורים והן בהקמת סניף בני-עקיבא בשכונה. מראשי “מסדר הדר” הארצי להשבת החיילים והנעדרים.

עורכת דין צינקין, נחשבת למנהיגה עולה בקרב הציבור הדתי-ציוני המתון בעיר וזוכה לתמיכה רחבה גם בקרב ציבור דוברי השפה אנגלית בעיר נתניה.

 עורכת דין לישי שמש; עורכת-דין ומגשרת, בעלת תואר ראשון LL.B במשפטים ותואר שני M.B.A במנהל עסקים – התמחות במימון. בעבר יושב ראש מועדון “הדיבייט” במכללה האקדמית נתניה. פעילה ב“רוטרי נתניה” ובקרב בני נוער במסגרות פורמליות ובלתי-פורמליות שונות.

עורכת דין שמש, היא בת 26 (!), צפויה להיות חברת המועצה הצעירה ביותר ותייצג את הנוער ואת הזוגות הצעירים מטעם תנועת “למען נתניה“.

◄ רואה חשבון בוקי ברגמן; רואה-חשבון בעל משרד עצמאי בעיר נתניה; מגשר עסקי ומלווה פיננסי יועץ לחברות בנושא ניהול סיכונים, מרצה בתחום ניהול סיכוני האשראי. מחבר הספר “ניהול סיכוני אשראי-ביטוח אשראי ופקטורינג“.

רואה חשבון ברגמן לשעבר יושב ראש והנהגת ההורים בבתי הספר “איתמר” ו”דוד“, חבר הוועד המנהל של תזמורת נתניה-הקאמרית-הקיבוצית, ופעיל בהתאחדות הסוחריםנתניה

עורכת דין לישי שמש, רואה חשבון בוקי ברגמן, עורכת דין רחלי צינקין
עורכת דין לישי שמש, רואה חשבון בוקי ברגמן, עורכת דין רחלי צינקין

עובד לשעבר בבנק ישראל וחבר הנהלת חברה ביטוח במשך 12 שנה. ברגמן צפוי לייצג את בעלי העסקים העצמאים במועצת העיר נתניה ולהביא מניסיונו הרחב בניהול פיננסי למועצת העיר.

מיכאל בואנו; בעל תואר ראשון במנהל עסקים; מנהל תחום באחת מחברות התקשורת הגדולות והמצליחות במשק קרוב ל-24 שנים. לשעבר דירקטור בחברה למתנסים מזרח נתניה וחבר ועדת הכספים במסגרתה, הוביל רפורמה מקיפה במתנסים של מזרח העיר.

בעשור האחרון, מתנדב (בדרגת רב סמל ראשון), ביחידת התנועה המרחבית במשטרת נתניה. מר בואנו, צפוי לתרום מניסיונו הניהולי להובלת נושא החדשנות במועצת העיר“.

עופר אורנשטיין; “אני גאה מאוד על ההצטרפות של החברים החדשים לרשימה של “למען נתניה“. זהו שילוב של ניסיון וחדשנות שיביא איכות ודרך חדשה למועצת העיר. 

כל אחד מהם מגיע עם ניסיון רלבנטי בתחום מסוים וביחד אנחנו יוצרים צוות מגוון ואיכותי שמשלב חברי מועצה ותיקים עם מועמדים חדשים שכולם מאמינים בדרך החדשה שאנחנו רוצים להוביל. זאת הולכת להיות הרשימה הגדולה והאיכותית ביותר במועצה העיר, הבאה”.

◄ עורך דין אדיר בנימיני; “מדובר בקבוצה ערכית ואיכותית מאוד של מועמדים בני העיר נתניה, אשר אין לי ספק שיכניסו רוח חדשה ורעננה ויסייעו רבות לראש העיר הבא, עופר אורנשטיין להגשים את חזונו הגדול, להצעיד את העיר קדימה אל עבר העידן הבא.

הגיע הזמן לומר תודה להנהגה הוותיקה של העיר ולצאת לדרך חדשה. כשלעצמי לא הייתי יכול להעלות על הדעת קבוצה איכותית ומוצלחת יותר של אנשים עמם הייתי רוצה לצאת למערכה כל כך חשובה על עתיד העיר נתניה“.

█ אורנשטיין; “אני רוצה שכל ילד שיגיע לבית הספר, ירגיש כמו מלך. כאשר בית ספר קודם לטיילת, גן ילדים קודם לשדרה של דקלים”

ממטה רשימת “למען-נתניה” נמסר, כי העומד בראש רשימת “למען-נתניה” ורץ לראשות העיר חבר מועצת העיר מר עופר אורנשטייןמתחייב במצעו להעמיד את נושא החינוך בראש סדר העדיפויות, תוך העמקת החינוך לערכים והשקעה בלמידה חדשנית כדי להכין את הילדים שלנו לאתגרי העתיד. 

“אני רוצה שכל ילד שיגיע לבית הספר, ירגיש כמו מלך. כאשר בית ספר קודם לטיילת, גן ילדים קודם לשדרה של דקלים“, אמר מר אורנשטיין.

כמו כן, להמשיך את רפורמת שינוי סיווגי הארנונה בעיר נתניה, לפעול לייעול המנגנון העירוני וקידום פתרונות בתחום התחבורה בעיר, לפעול לפיתוח תעשיית היי-טק וטכנולוגיה מתקדמת על ידי הסבת מבני תעשייה מסורתית לתעשייה מתקדמת והפעלת לחץ להפיכת המכללה האקדמית נתניה לאוניברסיטה.

קידום פרויקטים של התחדשות עירונית, מלחמת חורמה במטרדי לכלוך, פסולת בניה וחניה כפולה, הגנה על משאבי הטבע וחוף הים מבניה נדלנית, המשך פיתוח תכניות קהילתיות לצעירים וגמלאים במסגרת המתנסים וביצוע מהפכת שירות לתושב בעיריית נתניה“. סיכם ראש רשימת “למען-נתניה” והמועמד שרץ לראשות העיר חבר מועצת העיר נתניה מר עופר אורנשטיין.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן