101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות עסקים מסחר | תעשייה

לין אל ברוורמן: לשפוט רשות רגולטורית שמפרה החלטה 2118

עורך דין אוריאל לין נשיא לשכת המסחר תל אביב אל ממלא מקום מנכל משרד ראש הממשלה מר צחי ברוורמן; "על פי החלטת הממשלה האמורה, היו כל הרשויות הרגולטוריות בישראל אמורות להפחית את נטל הרגולציה ב-25% עד תום 2019. כדי שנוכל להמשיך ולתפקד במדינה בה יש מנהל מסודר וערך של אמת להחלטות ממשלה, אני סבור שמי שלא עמד בביצוע החלטת ממשלה חייב להיות מועמד לדין משמעתי, על שום שהוא גרם לנזקים כבדים גם למשק המדינה וגם למגזר העסקי".
0
0
עורך דין אוריאל לין נשיא איגוד לשכות המסחר | צחי ברוורמן ממלא מקום מנכל משרד ראש הממשלה (צילום: מטה המאבק להעלאת יהודי אתיופיה) | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
אוריאל לין, צחי ברוורמן

“אי ביצועה של ‘החלטת הממשלה 2118’ גורם נזקים קשים למשק ומהווה פגיעה ישירה ובלתי הוגנת בהרבה מאוד עסקים ובעלי עסקים הבונים את הכלכלה הישראלית, כדי שנוכל להמשיך ולתפקד במדינה בה יש מנהל מסודר וערך של אמת להחלטות ממשלה, אני סבור שמי שלא עמד בביצוע החלטת ממשלה חייב להיות מועמד לדין משמעתי, על שום שהוא גרם לנזקים כבדים גם למשק המדינה וגם למגזר העסקי” – כך מתריע ודורש עורך דין אוריאל לין נשיא איגוד לשכות המסחר, מפנייה אל ממלא מקום מנכל משרד ראש הממשלה מר צחי ברוורמן.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בפנייה המיוחדת של עורך דין אוריאל לין, מעלה את חשיבות ביצוע החלטת ממשלה 2118, ומפנה לתשומת לב אישית, של ממלא מקום מנכל משרד ראש הממשלה מר ברוורמן וכותב; “אני מניח שאתה מכיר את תוכנה של ‘החלטת ממשלה 2118’ מאוקטובר שנת 2014.

החלטה זו היא, לאמיתו של דבר, תכנית פעולה להורדת נטל הרגולציה העודפת בישראל.

“החלטה זו לא התקבלה סתם כך” – מוסיף ומדגיש נשיא לשכת המסחר תל אביב והמרכז ונשיא איגוד לשכות המסחר; “היא התקבלה לאחר צבירת ניסיון רב והסקת מסקנות של ועדות רבות שהתמודדו עם תופעה מסוכנת זו של הגברת נטל הרגולציה בישראל.

ואנו גם יודעים מה הם נזקי ‘עודף הרגולציה‘; הגדלה מיותרת של כוח האדם ב-מגזר הציבורי; פגיעה בפריון במגזר העסקי; פגיעה בצמיחה הלאומית; הפסד תוצר המסתכם בעשרות מיליארדי שקלים; ופגיעה חמורה במוטיבציה לבנות עסקים כאן ולפתחם”.

לין, מציין, כי; “לא אהסס לומר שהפחתת נטל הרגולציה, זהו המהלך המרכזי והחשוב ביותר ל’עידוד הצמיחה בישראל‘ מבלי להזרים כספים או מבלי לחלק הטבות איזשהן. מסיבה זו, ישנה חשיבות ברמה הגבוהה ביותר בביצוע ‘החלטת הממשלה 2118‘.

אי ביצועה של ‘החלטת הממשלה 2118‘ גורם נזקים קשים למשק ומהווה פגיעה ישירה ובלתי הוגנת בהרבה מאוד עסקים ובעלי עסקים הבונים את הכלכלה הישראלית.

על פי החלטת הממשלה האמורה, היו כל הרשויות הרגולטוריות בישראל, אמורות להפחית את נטל הרגולציה ב-25% עד תום 2019“.

בסיום הפנייה של עורך דין, לין, אל ממ מנכל משרד ראש הממשלה מר ברוורמןמעלה את חשיבות ביצוע החלטת ממשלה 2118, וכותב; “מאז חלפה שנה. אני מבקש שכיום תעביר דרישה ברורה ממשרד ראש הממשלה לכל העומדים בראשות הרשויות הרגולטוריות להעביר דוח מפורט ומדויק האם אכן, ביצעו את החלטת הממשלה.

כדי שנוכל להמשיך ולתפקד במדינה בה יש מנהל מסוּדר וערך של אמת להחלטות ממשלה, אני סבור שמי שלא עמד בביצוע החלטת ממשלה חייב להיות מועמד לדין משמעתי, על שום שהוא גרם לנזקים כבדים גם למשק המדינה וגם למגזר העסקי.

אוריאל לין, מציין בסיום פנייתו, כי העתקים ממכתבו הועברו אל; ראש הממשלה, חבר הכנסת בנימין נתניהו, שר האוצר, חבר הכנסת ישראל כץ ושר הכלכלה, מר עמיר פרץ.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן