בנקים חדשות כסף מדבר

לימור גולדשטיין, מונתה על ידי נגיד בנק ישראל למנהלת מח’ המטבע

נגיד בנק ישראל, פרופ' אמיר ירון: "לימור גולדשטיין מביאה עמה לתפקיד ניסיון ניהולי משמעותי והיכרות עם ארגונים גדולים ומערכות רגולציה. אני משוכנע, כי הניסיון העשיר והידע הרב שלה בתחומי הניהול והובלת פרויקטים משמעותיים, יקדמו את מחלקת המטבע  ואת בנק ישראל. אני מברך על מינויה ומודה לכל המועמדים הראויים שהתמודדו על התפקיד. בהזדמנות זו, אני רוצה להודות למנכ"לית הבנק, שולמית גרי על ניהול המחלקה במקביל לתפקידה".
0
0
לימור גולדשטיין, מנהלת מח' המטבע של בנק ישראל | צילום: דוברות בנק ישראל | עיבוד צילום : שולי סונגו©
לימור גולדשטיין

 לימור גולדשטיין מונתה לתפקיד מנהלת מחלקת המטבע וחברת הנהלת הבנק – כך קבע ובישר  היום נגיד בנק ישראל, פרופ’ אמיר ירון,

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בהודעת בנק ישראל, נמסר כי הנגיד פרופ’ אמיר ירון, קיבל את ההחלטה לאחר שראיין מספר מצומצם של מועמדים שהועברו לבחינתו על ידי ועדת האיתור שבראשה עמדה מנכלית בנק ישראל, הגב’ שולמית גרי.

תפקידה של מחלקת המטבע של בנק ישראל, הוא להנפיק, להסדיר ולכוון את מערכת המטבע ולהבטיח אספקה סדירה של מזומנים למשק. גב’ גולדשטיין, תיכנס לתפקידה ב-1 באוגוסט 2022.

לימור גולדשטיין היא מנהלת מנוסה ומומחית לתחומי ניהול הסיכונים וההשקעות. שימשה כסמנכלית וחברת הנהלה וכן כיהנה מעל לעשור כמנהלת סיכונים ראשית במספר גופים מוסדיים, האחרון שבהם הוא בית ההשקעות פסגות.

לגב’ גולדשטיין, תואר ראשון במדעי החיים, תואר שני בביוכימיה עם מחקר בתחום הסרטן ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון מאוניברסיטת בר-אילן. גב’ גולדשטיין, מתגוררת בתל אביב, ואימא ל-2.

נגיד בנק ישראל, פרופ’ אמיר ירון, אמר; “לימור גולדשטיין, מביאה עמה לתפקיד ניסיון ניהולי משמעותי והיכרות עם ארגונים גדולים ומערכות רגולציה.

אני משוכנע, כי הניסיון העשיר והידע הרב שלה בתחומי הניהול והובלת פרויקטים משמעותיים, יקדמו את מחלקת המטבע ואת בנק ישראל.

אני מברך על מינויה ומודה לכל המועמדים הראויים שהתמודדו על התפקיד. בהזדמנות זו, אני רוצה להודות למנכלית הבנק, הגב’ שולמית גרי על ניהול המחלקה במקביל לתפקידה”.

גברת גולדשטיין, מנהלת מחלקת המטבע של בנק ישראל, הנכנסת, אמרה עם בחירתה; “אני שמחה ונרגשת על המינוי. ברצוני להודות לנגיד, פרופ’ אמיר ירון, על הבחירה בי לתפקיד ועל האמון שנותן בי.

אני סמוכה ובטוחה שיחד עם אנשי המחלקה המעולים נגיע להישגים משמעותיים”.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-7 נכדים; רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-75

הדלקת המשואות ופתיחת חגיגות יום העצמאות

דבר ראש הממשלה ביבי נתניהו

דילוג לתוכן