"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות מועצות מקומיות מחוז חיפה פרדס חנה-כרכור

ליליאן נעמה טולדנו – מנהלת רישוי עסקים במועצת פרדס חנה כרכור

הגב' נעמה טולדנו נבחרה לתפקיד כשאחד היעדים הראשונים בתפקידה; הטמעת הרפורמה בתחום רישוי עסקים ויצירת מערכת ממוחשבת נגישה וזמינה לעסקים בישוב ◄ ראש מועצת פרדס חנה כרכור, הגב' פרי יגור; "פיתוח מרכז עסקים בישוב ויצירת ערוצי תעסוקה ומסחר הינם נשמת אפו של כל יישוב וכלי מרכזי לקידומו ולצמיחתו. מנהלת רישוי העסקים, תרכז תחתיה את מכלול השירותים אותם מעניקה הרשות לעסקים לצד פיקוח ובקרה עליהם כדי להביא לממשק יעיל ולשיתופי פעולה מוצלחים עם העסקים המקומיים. מינויה ויישום הרפורמה הם צעד ראשון ומשמעותי בראייה ארוכת טווח הרואה בעסקים המקומיים נכס חשוב בישוב ומשאב אותו יש לטפח.  בהמשך הדרך, בכוונתי להקים צוות תכנון אסטרטגי לפיתוחו הכלכלי והעסקי של הישוב".
ליליאן נעמה טולדנו, מנהלת רישוי עסקים חדשה במועצת פרדס חנה כרכור | צילום: נעה זני | עיבוד צילום: שולי סונגו
ליליאן נעמה טולדנו

הגב' ליליאן נעמה טולדנו, נבחרה לתפקיד מנהלת רישוי עסקים חדשה במועצת פרדס חנה כרכור. בחירתה של המנהלת החדשה התנהלה באמצעות מכרז פנימי אשר פורסם בקרב עובדי המועצה. טולדנו, נבחרה מתוך מועמדים רבים מתוך המועצה וזאת לאחר שעברה וועדת בחינה בה היו חברים נציגי משרד הפנים, ההסתדרות והנהלת הרשות כך מדווח היום (שלישי, ה' באב התשע"ט) אתר 'פַּרְדֵּס חַנָּה–כַּרְכּוּר'.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

לליליאן נעמה טולדנו, ניסיון מקצועי רב בתחום השלטון המוניציפלי בדגש על ניהול עסקי-כלכלי. בתפקידה האחרון, הייתה טולדנו מפקחת בוועדה לתכנון ובניה בפרדס חנה כרכור, תפקיד אותו מלאה ב-4 השנים האחרונות.

לפני תפקידה זה, כהנה בתפקידי ניהול בכירים בגופים ציבוריים בין תפקידיה הבולטים – מנהלת בפועל של החברה הכלכלית לפיתוח עיריית נצרת עלית. הגב' לליליאן נעמה טולדנו, תואר שני במדיניות ציבורית ותואר ראשון במדעי החברה.

מחלקת רישוי עסקים אחראית על יישום ואכיפת חוק רישוי העסקים וטיפול בכל העסקים הטעונים רישוי בישוב. אחת המטרות המרכזיות ברישוי עסקים היא שמירה על ביטחון, בטיחות ובריאות התושבים בעסקים הפועלים בשטח הרשות המקומית.

במסגרת תפקידה תהיה אחראית הגב' ליליאן טולדנו על ניהול הליך קבלת רישיון עסק לעסקים בישוב, פיקוח על פעילות העסקים בהתאם להוראות הדין ולחוקי העזר העירוניים וכן, תוביל הטמעת צעדים לרפורמה ברישוי עסקים.

מטרת הרפורמה לשפר ולייעל את הליכי רישוי העסקים ולהקל ככל הניתן על בעלי העסקים ועל המעוניינים לפתוח עסקים חדשים, זאת תוך הקפדה על המשך הפיקוח על מנת להבטיח את מטרת חוק רישוי עסקים.

כחלק ממתיחת הפנים במחלקת רישוי עסקים תקים המועצה מערכת ממחושבת לעסקים ולתושבים ובה מידע עדכני מלא על העסקים ועל תהליך הרישוי בו הם מצויים. מערכת ממוחשבת תייעל את השירות לעסקים ותאפשר זמינות ונגישות גבוהות יותר למידע.

מנהלת רישוי עסקים של מועצת פרדס חנה כרכור הגב' ליליאן נעמה טולדנו, ציינה; "בשנים האחרונות למדתי את הארגון ואת הישוב וכעת אני עם הפנים לאתגר הבא.

פרי יגור; "רישוי עסקים צריך להיות; One Stop Shop כתובת אחת ברשות עבור העסקים המספקת מגוון שירותים ומענה כולל לבעל העסק אצל גורם מקצועי"

אני שמחה על ההזדמנות למלא את תפקיד מנהלת מחלקת רישוי עסקים, מבחינתי זהו, ללא ספק, אתגר מקצועי הטומן בחובו עניין רב ואפשרות לפתח תחום משמעותי מאוד המהווה את היבטיו הכלכליים של הישוב.

אפעל לקידום העסקים בישוב תוך שיפור השירות לעסקים בהתאם למדיניות ראש הרשות הרואה בפיתוח המסחר והתעסוקה אפיק לחיזוק מעמדו הכלכלי של הישוב. אני מאמינה, כי היכולת והניסיון שלי בתחום המוניציפלי, יתרמו רבות לביצוע התפקיד ולחיזוק תחום זה ברשות ובישוב".

הגר פרי יגור, ראש המועצה המקומית פרדס חנה כרכור, ברקע: איור עסקים מקומיים | צילום: איילת זיק אל | עיבוד צילום: שולי סונגו
הגר פרי יגור

ראש המועצה, הגב' הגר פרי יגור, מסרה; "אני רואה במנהל רישוי עסקים תפקיד מפתח ברשות מקומית כאשר הוא למעשה איש הקשר הישיר והמרכזי של הרשות מול העסקים המקומיים. פיתוח מרכז עסקים בישוב ויצירת ערוצי תעסוקה ומסחר הינם נשמת אפו של כל יישוב וכלי מרכזי לקידומו ולצמיחתו.

לתפיסתי, רישוי עסקים צריך להיות; One Stop Shop כתובת אחת ברשות עבור העסקים המספקת מגוון שירותים ומענה כולל לבעל העסק אצל גורם מקצועי אחד במועצה.

מנהלת רישוי העסקים תרכז תחתיה את מכלול השירותים אותם מעניקה הרשות לעסקים לצד פיקוח ובקרה עליהם, כדי להביא לממשק יעיל ולשיתופי פעולה מוצלחים עם העסקים המקומיים.

לדברי ראש המועצה, הגב' פרי יגור; "ליליאן כמנהלת החדשה של מחלקת רישוי עסקים, תקדם בניית מערכת ממחושבת של הרשות המעניקה שירותים לעסקים מקומיים וכן תטמיע את הרפורמה החדשנית ברשות בתחום העסקים המקומיים.

מינויה של מנהלת רישוי עסקים של מועצת פרדס חנה כרכור הגב' טולדנו ויישום הרפורמה הם צעד ראשון ומשמעותי בראייה ארוכת טווח הרואה בעסקים המקומיים נכס חשוב בישוב ומשאב אותו יש לטפח. בהמשך הדרך, בכוונתי להקים צוות תכנון אסטרטגי לפיתוחו הכלכלי והעסקי של הישוב".

"אני מאחלת לליליאן נעמה טולדנו, הצלחה רבה בתפקידה החדש וביציאה לדרך למימוש היעדים האסטרטגיים המשמעותיים הללו". ברכה וסיכמה ראש המועצה, הגב' פרי יגור.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן