"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

כאן בת ים פלילים פסיכולוגיה

כתב אישום נגד דר' יהודה ברוך, קיים יחסי מין עם מטופלת שלו

על פי כתב האישום, הקשר בין השניים החל ב- 24.10.14 בעת שהנאשם שימש כ-מנהל בית החולים אברבנאל, שם אושפזה המתלוננת באותה העת, הנאשם דר' ברוך, בדק אותה והמליץ לשחררה לחופשה. בין דר' יהודה ברוך, פסיכיאטר ומנהל בית החולים אברבנאל לשעבר, נוצרה בין הנאשם למתלוננת במהלך תקופת הטיפול, מערכת יחסים אישית אינטימית שכללה קיום יחסי מין תוך ניצול מצבה הנפשי.
כתב אישום נגד הפסיכיאטר דר' יהודה ברוך, על קיים יחסי מין עם מטופלת שלו בבית החולים הפסיכיאטרי אברבנאל
דר' יהודה ברוך, רקע: אברבנאל

כתב אישום הוגש היום (שלישי, י"ט בכסלו תשע"ט) נגד דוקטור יהודה ברוך, פסיכיאטר מומחה ומנהל לשעבר, של המרכז הרפואי לבריאות הנפש על שם אַבְּרַבַנְאֵל (בית חולים פסיכיאטרי ממשלתי), בגין עבירה של קיום יחסי מין בין מטפל נפשי למטופל.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

כתב אישום הוגש לבית משפט השלום בעיר תל אביב באמצעות פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) וממנו עולה, כי הנאשם דר' ברוך, ביצע את המעשים המיוחסים לו בכתב האישום במסגרת טיפול נפשי אותו העניק למתלוננת, ילידת 1988, במהלך החודשים אוקטובר 2014 לבין ספטמבר 2015.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עורכת הדין ספי ברא"ז- יונג, הקשר בין השניים החל ב- 24.10.14 בעת שהנאשם שימש כ-מנהל בית החולים אברבנאל, שם אושפזה המתלוננת באותה העת, הנאשם דר' ברוך, בדק אותה והמליץ לשחררה לחופשה.

 הפרקליטות ביקשה; אין לפרסם את תוכן כתב האישום

דוברת מחוז תל אביב של אגף דוברות הסברה ותקשורת של משרד המשפטים, עורכת דין עדי לבני, מסר לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי; לאחר אשפוז זה העניק הנאשם דוקטור  ברוך, למתלוננת טיפול נפשי, שנעשה באופן מתמשך, בדרך של מפגשים פנים אל פנים ובדרך של שיחות טלפוניות והתכתבויות באמצעות המדיה הדיגיטלית.

על פי כתב האישום, נוצרה בין הנאשם דוקטור יהודה ברוך,למתלוננת במהלך תקופת הטיפול, מערכת יחסים אישית אינטימית שכללה קיום יחסי מין תוך ניצול מצבה הנפשי.

עם הגשת כתב האישום הגישה הפרקליטות, בקשה, כי הדיון בתיק ייערך בדלתיים סגורות וכן בקשה לפיה אין לפרסם את תוכן כתב האישום.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן