מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

כאן בת ים פלילים פסיכולוגיה

כתב אישום נגד דר’ יהודה ברוך, קיים יחסי מין עם מטופלת שלו

על פי כתב האישום, הקשר בין השניים החל ב- 24.10.14 בעת שהנאשם שימש כ-מנהל בית החולים אברבנאל, שם אושפזה המתלוננת באותה העת, הנאשם דר' ברוך, בדק אותה והמליץ לשחררה לחופשה. בין דר' יהודה ברוך, פסיכיאטר ומנהל בית החולים אברבנאל לשעבר, נוצרה בין הנאשם למתלוננת במהלך תקופת הטיפול, מערכת יחסים אישית אינטימית שכללה קיום יחסי מין תוך ניצול מצבה הנפשי.
0
0
כתב אישום נגד הפסיכיאטר דר' יהודה ברוך, על קיים יחסי מין עם מטופלת שלו בבית החולים הפסיכיאטרי אברבנאל
דר’ יהודה ברוך, רקע: אברבנאל

כתב אישום הוגש היום (שלישי, י”ט בכסלו תשע”ט) נגד דוקטור יהודה ברוך, פסיכיאטר מומחה ומנהל לשעבר, של המרכז הרפואי לבריאות הנפש על שם אַבְּרַבַנְאֵל (בית חולים פסיכיאטרי ממשלתי), בגין עבירה של קיום יחסי מין בין מטפל נפשי למטופל.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

כתב אישום הוגש לבית משפט השלום בעיר תל אביב באמצעות פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) וממנו עולה, כי הנאשם דר’ ברוך, ביצע את המעשים המיוחסים לו בכתב האישום במסגרת טיפול נפשי אותו העניק למתלוננת, ילידת 1988, במהלך החודשים אוקטובר 2014 לבין ספטמבר 2015.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עורכת הדין ספי ברא”ז- יונג, הקשר בין השניים החל ב- 24.10.14 בעת שהנאשם שימש כ-מנהל בית החולים אברבנאל, שם אושפזה המתלוננת באותה העת, הנאשם דר’ ברוך, בדק אותה והמליץ לשחררה לחופשה.

 הפרקליטות ביקשה; אין לפרסם את תוכן כתב האישום

דוברת מחוז תל אביב של אגף דוברות הסברה ותקשורת של משרד המשפטים, עורכת דין עדי לבני, מסר לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ כי; לאחר אשפוז זה העניק הנאשם דוקטור  ברוך, למתלוננת טיפול נפשי, שנעשה באופן מתמשך, בדרך של מפגשים פנים אל פנים ובדרך של שיחות טלפוניות והתכתבויות באמצעות המדיה הדיגיטלית.

על פי כתב האישום, נוצרה בין הנאשם דוקטור יהודה ברוך,למתלוננת במהלך תקופת הטיפול, מערכת יחסים אישית אינטימית שכללה קיום יחסי מין תוך ניצול מצבה הנפשי.

עם הגשת כתב האישום הגישה הפרקליטות, בקשה, כי הדיון בתיק ייערך בדלתיים סגורות וכן בקשה לפיה אין לפרסם את תוכן כתב האישום.

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן