פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

הריון | לידה | תינוקות חדשות בריאות מבזקים כאן ישראל

כתב אישום נגד דר’ אילן הלוי על ריבוי עבירות הפרת הוראה חוקית

"התנהלותו הפסוּלה של המשיב דר' אילן הלוי, עושה חוּכָא וְאִטְלוּלָא מהחלטות בתי המשפט השונים ומצווים שהוטלו בעניינו כדין על ידי רשויות משרד הבריאות, תוך שהוא נמנע באופן מופגן ובמשך תקופה ארוכה, מלסגור את המתחם הבלתי מוכר שבבעלותו ובשימושו וממשיך לקבל בו יולדות ולספק בו שירותי רפואה וכל זאת בניגוד לצווים מפורשים ◄התנהלוּת דר' אילן הלוי (המשיב) אשר היה בה כדי לסכן את חייהם ושלומם של היולדות והילוּדים, דינה להיפסק לאלתר".
8
0
דר' אילן לוי רופא מיילד מנהל את ג'ארה דולה מרכז ללידות טבעיות ולידות במים בחבצלת השרון | צילום: יוטיוב | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
דר’ אילן לוי

נגד הרופא אילן הלוי, הוגש היום ראשון, ו’ בכסלו תשפ”א) על ידי פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) באמצעות עורך דין אלעד אסרף, כתב אישום אל בית המשפט השלום בעיר פתח בגין ריבוי עבירות של ‘הפרת הוראה חוקית’.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מכתב האישום, עולה, כי דר’ אילן הלוי, רופא מיילד וכן רופא נשים בהכשרתו, מתחם ל’לידת בית‘ בשם; “ג’הארה דולה” הממוקם בשטח ביתו במושב חֲבַצֶּלֶת הַשָּׁרוֹן, שבאזור השרון ליד העיר נתניה, השייך למועצה אזורית עמק חפר, אשר כלל אינו מהווה מוסד רפואי מוכר לצורך ביצוע לידות.

דר’ הלוי, נהג לקבל ללידה טבעית, במתחם הלא מוכר, תחת השגחתו וטיפולו, נשים אשר נקבע בעניינן, כי לא יוכלו ללדת לידה טבעית. כפי שדיווח אתר כאן ישראל‘ תחת הכותרת; דר’ אילן הלוי מיילד ורופא נשים מואשם ברשלנות ושיבוש משפט במסגרת פעילותו זו, הוצאו כנגד הנאשם דר’ אילן הלוי וכנגד המתחם הלא מוכר “ג’הארה דולה“, מספר צווים המגבילים פעולתו.

על פי כתב האישום, חרף כל זאת הנאשם דר’ הלוי, הפר וממשיך להפר ביודעין, צווים אלה, זאת תוך קבלת יולדות במתחם, מתן טיפול רפואי.

כזכור, במסגרת הצו, הורתה דר’ חבקין מטעם משרד הבריאות, על הפסקת כל פעולות מיילדותיות במתחם וכן פעולות אשר אסוּרות על פי חוזר מנהל רפואה, כמו על איסור קבלת נשים יולדות במקום וכן איסור מתן כל טיפול רפואי בקשר ללידה במקום.

ביום  5.7.18, הורה פרופסור איתמר גרוטו, המשנה למנהל הכללי לשעבר במשרד הבריאות, על הגבלת עיסוקו של הנאשם דר’ הלוי,  כרופא וכמיילד וזאת עד ליום 5.1.19 (להלן: “צו הגבלת העיסוק“).

במסגרת צו הגבלת העיסוק הורה פרופסור גרוטו, כי דר’ הלוי, יוכל לעסוק כרופא וכמיילד, אך ורק במסגרת מוסד רפואי מוכר ובפיקוח רופא בכיר; על הנאשם דר’ אילן הלוי, הוטל להעביר לפרופסור גרוטו את פרטי מקום עבודתו במוסד רפואי מוכר ואת שמו של הרופא הבכיר המפקח על עבודתו…

התנהלוּת דר’ אילן הלוי, היה בה כדי לסכן את חייהם ושלומם של היולדות והילוּדים, דינה להיפסק לאלתר”.

במתחם הלא מוכר “ג’הארה דולה” ב- 25.9.2020, התקבלה היולדת א.א במטרה לבצע לידה וזאת חרף ‘צו ההפסקה המינהלי שהוציא משרד הבריאות למתחם ל”ג’הארה דולה” וחרף קיומה של התווית נגד לביצוע לידת בית בעניינה של היולדת בשל מצבה הרפואי.

בשל היות העובר במצג עכוז, העובדה, כי היולדת ילדה בעברה בניתוח קיסרי, ואובחנה כנשאית ל-GBS.

מדובר ב-תסמונת גייאן-בארה, GBS) Guillain-Barré syndrome) שהיא מחלה אוטואימונית נוירולוגית הפוגעת במעטפת העצב, מיאלין ומתפתחת בדרך כלל עקב זיהום המוביל לתגובה של מערכת החיסון כנגד אנטיגן זר שחודר לרקמות העצב דרך מנגנון של חיקוי מולקולרי. מחלה זו, פוגעת במערכת העצבים ההיקפית.

אגף דוברות הסברה ותקשורת | משרד המשפטים באמצעות הגב’ עדי בן הרוש, מסרה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי עוד מתברר, על פי כתב האישום, כי במסגרת שהוּתה המתחם הלא מוכר “ג’הארה דולה” ועל אף החלטות משרד הבריאות בעניינו של הנאשם דר’ אילן הלוי, במסגרתן הוּתלה רישיונו לעסוק ברפואה, סיפק הנאשם דר’ הלוי, ל-יולדת בשני מועדים, תרופות מסוג ‘אנטיביוטיקה’.

בבקשה להארכת התנאים המגבילים כתב סגן בכיר פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) עורך דין אסרף, כי; “התנהלותו הפסוּלה של המשיב (דר’ אילן הלוי) אשר עושה חוּכָא וְאִטְלוּלָא מהחלטות בתי המשפט השונים ומצווים שהוטלו בעניינו כדין על ידי רשויות משרד הבריאות, תוך שהוא נמנע באופן מופגן ובמשך תקופה ארוכה, מלסגור את המתחם הבלתי מוכר אשר בבעלותו ובשימושו וממשיך לקבל בו יולדות ולספק בו ‘שירותי רפואה‘ וכל זאת בניגוד לצווים מפורשים.

התנהלוּת דר’ אילן הלוי (המשיב) אשר היה בה כדי לסכן את חייהם ושלומם של היולדות והילוּדים, דינה להיפסק לאלתר”.

אלכתב אישום נגד אילן הלוי,

אל; בקשה לתנאים מגבילים -נגד אילן הלוי.

8
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן