101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’ פלילים

כתב אישום כנגד שי חרוש – הצית את דירת מגוריה של בת זוגו לשעבר

שי בן יגאל חרוש (24) תושב תל אביב, הגיע אל הבניין בו מתגוררת המתלוננת, כשהוא מצויד בבקבוק מלא של  "נביעות" בנפח ליטר וחצי מלא בתערובת נוזלית בעירה המופקת מנפט; 'בנזין' שפך חלק מתכוּלתו על ידית הכניסה לבניין. בהמשך, עלה הנאשם חרוש, לבניין כשהוא מצויד בבקבוק ועוטה על ראשו את חולצתו כשחלק מפניו חשופות, אל דירת המתלוננת בת זוגתו לשעבר. או אז שפך על ידית הכניסה לבניין, חלק מתכולת הבקבוק הצית את דלת הכניסה לדירה ונס מהמקום.
0
0
גבר עצבני אש, הדמייה | צילום רקע: Depositphotos | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
גבר עצבני אש

אלף כבאים, לא יצליחו לכבות אותו… אלף דוקטורים, לא יצליחו לאשפז אותו, רוח השיר המשעשע הזה של “להקת דודה” הוא לא בדיוק המקום הרציני והחמור בו מעמידה אתמול (יום חמישי, כ”ז באב, תשפ”א) פרקליטות מחוז מרכז את מסקנותיה ובהגישה כתב אישום כנגד שי בן יגאל חרוש (24) תושב תל אביב, לבית המשפט המחוזי (מרכז) בגין הצתה, זאת לאחר שהצית את דירת מגוריה של בת זוגו לשעבר.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק או בטוויטר.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עוזרת בפרקליטות מחוז מרכז (פלילי) עורכת דין דפנה גסנר-פרנבך, הנאשם שי חרוש והמתלוננת, היו בני זוג בין החודשים יוני-אוגוסט בשנת 2020, שיחסיהם עלו על שרטון, על רקע חשדו של הנאשם חרוש, במתלוננת, כי היא בוגדת בו.

הנאשם חרוש החל לגדפה ובשל כך, סיימה המתלוננת את מערכת היחסים עימו במהלך אוגוסט 2020.

הנאשם חרוש, התקשה להסכין עם הפרידה הכואבת, ועל רקע כעסו, הוא נהג להטריד את המתלוננת בהודעות SMS, ביישומון  “אינסטגרם” ובשיחות טלפון ממספר חסוי במהלך בין פברואר עד מאי 2021.

בעוד האהבה בערה בקרבו של שי חרוש, ללא הפסק, גמלה בלבו בשלב מסוים (21.6.16) שגם דירתה של חברתו לשעבר, שהתגוררה יחד עם הוריה, תבער על יושביה.

הנאשם חרוש, הגיע אל הבניין בו מתגוררת המתלוננת, כשהוא מצויד בבקבוק מלא של  “נביעות” בנפח ליטר וחצי מלא בתערובת נוזלית בעירה המופקת מנפט; ‘בנזין‘ שפך חלק מתכוּלתו על ידית הכניסה לבניין.

בהמשך, עלה הנאשם חרוש, לבניין כשהוא מצויד בבקבוק ועוטה על ראשו את חולצתו כשחלק מפניו חשופות, אל דירת המתלוננת בת זוגתו לשעבר.

או אז שפך על ידית הכניסה לבניין, חלק מתכולת הבקבוק הצית את דלת הכניסה לדירה ו… נס מן המקום.

במהלך מנוסתו, הצית הנאשם חרוש, גם את הכניסה לבניין, זאת בעוד בני משפחתה של המתלוננת שהוּ באותה העת (ב.ב., ג.ג. ו-ד.ד., ג.ג.) ישנו בדירה.

פרקליטות מחוז מרכז; מדובר בהצתה בבניין מגורים בטבורה של עיר, בשעה שבה אנשים מצויים בביתם וישנים – מה שמגביר את המסוכנות והחשש לפגיעה בחיי אדם.

משהתעוררו כתוצאה מריח השריפה שפשט בדירה והבחינו בלהבות מחוץ לדלת הדירה, החלו להתבצע פעולות כיבוי עד אשר כוחות האש הגיעו  למקום.

כתוצאה ממעשיו של הנאשם נגרמו סימני פיח בדלת ושטיח הכניסה של הדירה וכן חדשות במעשיו האמורים דלעיל, שילח הנאשם אש במזיד בדבר לא לו.

דוברת מחוז מרכז של אגף דוברות הסברה ותקשורת  במשרד המשפטים, הגב’ דניאלה סמרי – חסון, הוסיפה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי בבקשת המעצר עד תום ההליכים נגד שי בן יגאל חרוש, נכתב;

“מדובר בהצתה בבניין מגורים בטבורה של עיר, בשעה שבה אנשים מצויים בביתם וישנים – מה שמגביר את המסוכנות והחשש לפגיעה בחיי אדם, ואלמלא ערנותם של בני הבית והיותם של מַתָּזִים לכיבוי אש בבניין, התוצאות היו עלולות להיות חמורות ביותר”.

דוברת פרקליטות מחוז תל אביב של אגף דוברות הסברה ותקשורת  במשרד המשפטים, עורכת דין הילה ימיני, הוסיפה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי לנאשם חרוש, נמסרה הודעה, לפיה הוא יכול לבקש שימונה לו סנגור ציבורי.

זאת אם מתקיים בו אחד מהתנאים לזכאות נאשם לייצוג  המנויים בסעיף 18 (א) לחוק הסנגוריה הציבורית, תשנ”ו – 1995.

בהתאם להוראת סעיף 15א’ (א) לחוק סדר הדין הפלילי (נוסח משולב) התשמ”ב – 1982, המאשימה, מודיעה בזאת, כי קיימת אפשרות לפיה יתבקש בית המשפט להטיל על הנאשם עונש מאסר בפועל, זאת אם יורשע בתיק זה.

אל; בקשה להארכת מעצר – חרוש.

אל; כתב אישום שי חרוש.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן