ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

כלבים פלילים צער בעלי חיים

כתב אישום בן 70 – שיסה שני כלבים שהיו בחזקתו בחתוּל עיוור

הממונה על התביעות במשרד החקלאות, עורך דין אורי סירוטה; "מדובר במעשים חמורים של התעללות והתאכזרות כלפי בעל חיים חסר ישע, המעידה על אטימות לב וקהות חושים. אנו סבורים, כי יש להחמיר בענישה הנוהגת ביחס לפגיעה בבעלי חיים, להוקיע מעשי אכזריות המבוצעים כלפי בעלי חיים ולהשמיע את קולם של החלשים שאינם מסוגלים להגן על עצמם"◄ משרד החקלאות, קורא לציבור לדווח על מקרים מסוג זה למוקד משרד החקלאות בטלפון: 9096*. המוקד פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

תושב באר שבע בשנות ה-70 לחייו, מואשם על ידי משרד החקלאות ופיתוח הכפר בעבירת חמורות של שיסוי ו’התעללות בבעל חיים’ כששיסה שני כלבים שהיו בחזקתו בחתוּל עיוור בחצר ביתו.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

כלב חום תוקף חתוּל עיוור המתגונן מפניו | צילום: משרד החקלאות | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
כלב תוקף חתוּל עיוור

מכתב האישום החמוּר במסגרת פעילות אכיפת ‘חוק צער בעלי חיים‘ שהוגש בימים האחרונים אל בית משפט השלום בעיר באר שבע, עולה, כי בעוד החתול העיוור, הסתתר מאחורי עציץ, דחף הנאשם את החתול ממקום מחבואו ואפשר לשני כלבים אשר הינם בחזקתו לתקוף ולנשוך את החתוּל העיוור, מספר דקות.

במקביל, נכתב ב-כתב האישום, השליך הנאשם על החתול עציץ ובעט בו תוך שהוא עצמו מתעד בצילום את מעשיו.

גם לאחר שהחתול האומלל שנאבק בגבורה בשיסוי, יצא מן החצר, אפשר הנאשם לכלביו לצאת אחריו על מנת להמשיך לתקוף אותו ובעט בו פעם נוספת. (מצורף בזאת סרטון האירוע, כפי שהגיע לגורמי החקירה).

בכתב האישום נאמר, כי במעשיו האמורים, לעיל, עינה הנאשם את החתול, שיסה בו, התעלל והתאכזר אליו שלא כדין וכי הפר את חוק צער בעלי חיים.

הממונה על התביעות במשרד החקלאות, עורך דין אורי סירוטה; “מדובר במעשים חמורים של התעללות והתאכזרות כלפי בעל חיים חסר ישע, המעידה על אטימות לב וקהות חושים.

אנו סבורים הוסיף עורך דין סירוטה; “כי יש להחמיר בענישה הנוהגת ביחס לפגיעה בבעלי חיים, להוקיע מעשי אכזריות המבוצעים כלפי בעלי חיים ולהשמיע את קולם של החלשים שאינם מסוגלים להגן על עצמם”.

דוברת משרד החקלאות ופיתוח הכפר הגב’ דפנה יוריסטה, מסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינהכי משרד החקלאות, קורא לציבור לדווח על מקרים מסוג זה למוקד משרד החקלאות בטלפון: 9096*. המוקד פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן