פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

כלבים פלילים צער בעלי חיים

כתב אישום בן 70 – שיסה שני כלבים שהיו בחזקתו בחתוּל עיוור

הממונה על התביעות במשרד החקלאות, עורך דין אורי סירוטה; "מדובר במעשים חמורים של התעללות והתאכזרות כלפי בעל חיים חסר ישע, המעידה על אטימות לב וקהות חושים. אנו סבורים, כי יש להחמיר בענישה הנוהגת ביחס לפגיעה בבעלי חיים, להוקיע מעשי אכזריות המבוצעים כלפי בעלי חיים ולהשמיע את קולם של החלשים שאינם מסוגלים להגן על עצמם"◄ משרד החקלאות, קורא לציבור לדווח על מקרים מסוג זה למוקד משרד החקלאות בטלפון: 9096*. המוקד פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
0
0

תושב באר שבע בשנות ה-70 לחייו, מואשם על ידי משרד החקלאות ופיתוח הכפר בעבירת חמורות של שיסוי ו’התעללות בבעל חיים’ כששיסה שני כלבים שהיו בחזקתו בחתוּל עיוור בחצר ביתו.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

כלב חום תוקף חתוּל עיוור המתגונן מפניו | צילום: משרד החקלאות | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
כלב תוקף חתוּל עיוור

מכתב האישום החמוּר במסגרת פעילות אכיפת ‘חוק צער בעלי חיים‘ שהוגש בימים האחרונים אל בית משפט השלום בעיר באר שבע, עולה, כי בעוד החתול העיוור, הסתתר מאחורי עציץ, דחף הנאשם את החתול ממקום מחבואו ואפשר לשני כלבים אשר הינם בחזקתו לתקוף ולנשוך את החתוּל העיוור, מספר דקות.

במקביל, נכתב ב-כתב האישום, השליך הנאשם על החתול עציץ ובעט בו תוך שהוא עצמו מתעד בצילום את מעשיו.

גם לאחר שהחתול האומלל שנאבק בגבורה בשיסוי, יצא מן החצר, אפשר הנאשם לכלביו לצאת אחריו על מנת להמשיך לתקוף אותו ובעט בו פעם נוספת. (מצורף בזאת סרטון האירוע, כפי שהגיע לגורמי החקירה).

בכתב האישום נאמר, כי במעשיו האמורים, לעיל, עינה הנאשם את החתול, שיסה בו, התעלל והתאכזר אליו שלא כדין וכי הפר את חוק צער בעלי חיים.

הממונה על התביעות במשרד החקלאות, עורך דין אורי סירוטה; “מדובר במעשים חמורים של התעללות והתאכזרות כלפי בעל חיים חסר ישע, המעידה על אטימות לב וקהות חושים.

אנו סבורים הוסיף עורך דין סירוטה; “כי יש להחמיר בענישה הנוהגת ביחס לפגיעה בבעלי חיים, להוקיע מעשי אכזריות המבוצעים כלפי בעלי חיים ולהשמיע את קולם של החלשים שאינם מסוגלים להגן על עצמם”.

דוברת משרד החקלאות ופיתוח הכפר הגב’ דפנה יוריסטה, מסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינהכי משרד החקלאות, קורא לציבור לדווח על מקרים מסוג זה למוקד משרד החקלאות בטלפון: 9096*. המוקד פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן