"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן כפר יונה

כפר יונה מחזקת תחושת הביטחון במצלמות אבטחה

כ-120 מצלמות יותקנו בכניסות וביציאות של העיר, בכיכרות ובגנים הציבוריים ◄ראש עיריית כפר יונה, הגב' שושי כחלון-כידור; "ההחלטה להתקין מצלמות, נועדה, כדי להביא לחיזוק תחושת ההגנה והביטחון האישי של התושבים, כמו גם לתרום לטיוב פעילות האכיפה בתחומי איכות החיים והסביבה - מה שיהווה בעתיד הלא רחוק, מכפיל כח חשוב ומשמעותי בפעילות יחידת השיטור העירוני, הצפויה ככל הנראה להתחיל את פעילותה בעיר כבר בחודש יולי הקרוב".
ראש עיריית כפר יונה, הגב' שוש (שושי) כחלון-כידור; ברקע התקנת מצלמת אבטחה בכפר יונה | צילום: דוברות כפר יונה | עיבוד צילום: שולי סונגו
שוש כחלון-כידור, ראש העיר כפר יונה

כְּפַר-יוֹנָה העיר שבשפלת החוף של ישראל, בין הערים נתניה וטול כרם, בצומת המרכזי שבין כביש 6 וכביש 4, הצטרפה השבוע אל רשימת הרשויות המקומיות אשר בחרו לרשת את העיר במצלמות אבטחה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

המצלמות נועדו כדי להבטיח הגנה וביטחון אישי לתושבים באמצעות בקרה ופיקוח על המתרחש בכניסות וביציאות מהעיר, בגנים הציבוריים, ברחבי מוסדות הציבור, ברחובות המרכזיים, בכיכרות ועוד.

המצלמות אשר התקנתן החלה השבוע, תחוברנה ל'מוקד העירוני 106' המאויש 24/7 ומטרתן העיקרית היא לאתר, למנוע ולצמצם אירועים חריגים והתנהגויות אנטי חברתיות ברחבי העיר.

דובר של עיריית כפר יונה מר אבריאל בן דור, מסר לפורטל 'כאן ישראל | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה כי עלות הפרויקט אותו אישרה לביצוע עיריית כפר יונה עומדת על כמיליון וחצי ₪.

את הפרויקט מובילים גם יחד, אגף שיפור פני עיר ומחלקת הביטחון של עיריית כפר יונה בשיתוף עם המשרד לביטחון פנים ותכנית "עיר ללא אלימות".

המצלמות, יהוו חלק בלתי נפרד ממערך האבטחה והסדר הציבורי הקיים כיום בעיר, הכולל את השוטר הקהילתי, הסיירים ויחידת הפיקוח העירונית, הפועלים בשיתוף פעולה מלא ובתיאום עם תחנת משטרת שדות.

כל זאת כדי לקדם מבצעי אכיפה ופעולות מניעה והסברה, למניעה ולצמצום עבריינות, פשיעה וונדליזם, במטרה לחזק את ההגנה ותחושת הביטחון האישי של תושבי העיר.

ראש עיריית כפר יונה, הגב' שוש (שושי) כחלון-כידור; "ההחלטה להתקין מצלמות, נועדה, כדי להביא לחיזוק תחושת ההגנה והביטחון האישי של התושבים, כמו גם לתרום לטיוב פעילות האכיפה בתחומי איכות החיים והסביבה – מה שיהווה בעתיד הלא רחוק, מכפיל כח חשוב ומשמעותי בפעילות יחידת השיטור העירוני, הצפויה ככל הנראה להתחיל את פעילותה בעיר כפר יונה, כבר בחודש יולי הקרוב".
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן