פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן כפר יונה

כפר יונה מחזקת תחושת הביטחון במצלמות אבטחה

כ-120 מצלמות יותקנו בכניסות וביציאות של העיר, בכיכרות ובגנים הציבוריים ◄ראש עיריית כפר יונה, הגב' שושי כחלון-כידור; "ההחלטה להתקין מצלמות, נועדה, כדי להביא לחיזוק תחושת ההגנה והביטחון האישי של התושבים, כמו גם לתרום לטיוב פעילות האכיפה בתחומי איכות החיים והסביבה - מה שיהווה בעתיד הלא רחוק, מכפיל כח חשוב ומשמעותי בפעילות יחידת השיטור העירוני, הצפויה ככל הנראה להתחיל את פעילותה בעיר כבר בחודש יולי הקרוב".
0
0
ראש עיריית כפר יונה, הגב' שוש (שושי) כחלון-כידור; ברקע התקנת מצלמת אבטחה בכפר יונה | צילום: דוברות כפר יונה | עיבוד צילום: שולי סונגו
שוש כחלון-כידור, ראש העיר כפר יונה

כְּפַר-יוֹנָה העיר שבשפלת החוף של ישראל, בין הערים נתניה וטול כרם, בצומת המרכזי שבין כביש 6 וכביש 4, הצטרפה השבוע אל רשימת הרשויות המקומיות אשר בחרו לרשת את העיר במצלמות אבטחה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

המצלמות נועדו כדי להבטיח הגנה וביטחון אישי לתושבים באמצעות בקרה ופיקוח על המתרחש בכניסות וביציאות מהעיר, בגנים הציבוריים, ברחבי מוסדות הציבור, ברחובות המרכזיים, בכיכרות ועוד.

המצלמות אשר התקנתן החלה השבוע, תחוברנה ל’מוקד העירוני 106‘ המאויש 24/7 ומטרתן העיקרית היא לאתר, למנוע ולצמצם אירועים חריגים והתנהגויות אנטי חברתיות ברחבי העיר.

דובר של עיריית כפר יונה מר אבריאל בן דור, מסר לפורטל כאן ישראל | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה כי עלות הפרויקט אותו אישרה לביצוע עיריית כפר יונה עומדת על כמיליון וחצי ₪.

את הפרויקט מובילים גם יחד, אגף שיפור פני עיר ומחלקת הביטחון של עיריית כפר יונה בשיתוף עם המשרד לביטחון פנים ותכנית “עיר ללא אלימות“.

המצלמות, יהוו חלק בלתי נפרד ממערך האבטחה והסדר הציבורי הקיים כיום בעיר, הכולל את השוטר הקהילתי, הסיירים ויחידת הפיקוח העירונית, הפועלים בשיתוף פעולה מלא ובתיאום עם תחנת משטרת שדות.

כל זאת כדי לקדם מבצעי אכיפה ופעולות מניעה והסברה, למניעה ולצמצום עבריינות, פשיעה וונדליזם, במטרה לחזק את ההגנה ותחושת הביטחון האישי של תושבי העיר.

ראש עיריית כפר יונה, הגב’ שוש (שושי) כחלון-כידור; “ההחלטה להתקין מצלמות, נועדה, כדי להביא לחיזוק תחושת ההגנה והביטחון האישי של התושבים, כמו גם לתרום לטיוב פעילות האכיפה בתחומי איכות החיים והסביבה – מה שיהווה בעתיד הלא רחוק, מכפיל כח חשוב ומשמעותי בפעילות יחידת השיטור העירוני, הצפויה ככל הנראה להתחיל את פעילותה בעיר כפר יונה, כבר בחודש יולי הקרוב”.

0
0דילוג לתוכן