"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

רפואת ילדים

כנס רמבם השנתי לרופאי ילדים, התקיים במלון דן כרמל בעיר חיפה

בכנס רמבם השנתי לרופאי ילדים, שהתקיים לאחרונה ההרצאות והנושאים שהועלו במהלך הכנס השנתי, הועברו על ידי מומחי הקריה הרפואית בהם; חוקרים, מנהלי מכונים, מחלקות ויחידות, כאשר לצדם הועלו "מן השטח" סוגיות בנושאים אלו, נקודות אליהן נחשפים המומחים העובדים בקהילה◄ אחד החידושים ב'כנס רמבם השנתי לרופאי ילדים' היה הרצאתה של ראש מדור ניהול תביעות רפואיות בקריה הרפואית רמבם עורך דין טל אסף, אשר הרצאתה הייתה סביב "משפטיזציה של עולם הרפואה".
פרופ' נעים שחאדה, מנהל המכון לאנדוקרינולוגיה, סוכרת ומטבוליזם של בית חולים רמב"ם מרצה הרצאתו בכנס השנתי לרפואת ילדים | צילום: דוברות רמבם
פרופ' נעים שחאדה

כנס רמב"ם – הקריה הרפואית לבריאות האדם השנתי לרופאי ילדים, התקיים לאחרונה במלון "דן כרמל" שבעיר חיפה. הכנס בהשתתפות אנשי מקצוע, אורגן על ידי הנהלת בית החולים על שם רות רפפורט לילדים שבמתחם בית החולים רמב"ם והוא קיבץ אליו מעל 170 משתתפים מכל הארץ ומכל קופות החולים ברחבי המדינה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

מטרתו של 'כנס רמב"ם השנתי לרופאי ילדים' היא לעדכן את הרופאים במיטב החידושים, הפרסומים המדעיים האחרונים והעדכונים בתחומם.

כמדי שנה, כנס רמבם השנתי לרופאי ילדים, חולק לשלושה מושבים, כאשר השנה, הוא עסק בנושאים מרכזיים, כגון;

  • גנטיקה במאה ה-21,
  • תזונה והשמנה בילדים ובני נוער,
  • מחלות עור שכיחות בקרב ילדים,
  • הפרעות קרישה ודמם במתבגרות,
  • הפרעות קשב וריכוז,
  • חיסונים ומחלות זיהומיות בילדים.

כל ההרצאות והנושאים שהועלו במהלך 'כנס רמב"ם השנתי לרופאי ילדים' הועברו על ידי מומחי הקריה הרפואית בהם; חוקרים, מנהלי מכונים, מחלקות ויחידות, כאשר לצדם הועלו "מן השטח" סוגיות בנושאים אלו, נקודות אליהן נחשפים המומחים העובדים בקהילה.

אחד החידושים ב'כנס רמבם השנתי לרופאי ילדים' היה הרצאתה של ראש מדור ניהול תביעות רפואיות בקריה הרפואית רמבם עורך דין טל אסף, אשר הרצאתה הייתה סביב "משפטיזציה של עולם הרפואה".

מדובר בסוגיות אתיות ומשפטיות בעולם רפואת הילדים, אליהם נחשפים מומחי הילדים בבית החולים ואיתן הם נדרשים להתמודד.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן