מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

רפואת ילדים

כנס רמבם השנתי לרופאי ילדים, התקיים במלון דן כרמל בעיר חיפה

בכנס רמבם השנתי לרופאי ילדים, שהתקיים לאחרונה ההרצאות והנושאים שהועלו במהלך הכנס השנתי, הועברו על ידי מומחי הקריה הרפואית בהם; חוקרים, מנהלי מכונים, מחלקות ויחידות, כאשר לצדם הועלו "מן השטח" סוגיות בנושאים אלו, נקודות אליהן נחשפים המומחים העובדים בקהילה◄ אחד החידושים ב'כנס רמבם השנתי לרופאי ילדים' היה הרצאתה של ראש מדור ניהול תביעות רפואיות בקריה הרפואית רמבם עורך דין טל אסף, אשר הרצאתה הייתה סביב "משפטיזציה של עולם הרפואה".
פרופ' נעים שחאדה, מנהל המכון לאנדוקרינולוגיה, סוכרת ומטבוליזם של בית חולים רמב"ם מרצה הרצאתו בכנס השנתי לרפואת ילדים | צילום: דוברות רמבם
פרופ’ נעים שחאדה

כנס רמב”ם – הקריה הרפואית לבריאות האדם השנתי לרופאי ילדים, התקיים לאחרונה במלון “דן כרמל” שבעיר חיפה. הכנס בהשתתפות אנשי מקצוע, אורגן על ידי הנהלת בית החולים על שם רות רפפורט לילדים שבמתחם בית החולים רמב”ם והוא קיבץ אליו מעל 170 משתתפים מכל הארץ ומכל קופות החולים ברחבי המדינה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

מטרתו של ‘כנס רמב”ם השנתי לרופאי ילדים’ היא לעדכן את הרופאים במיטב החידושים, הפרסומים המדעיים האחרונים והעדכונים בתחומם.

כמדי שנה, כנס רמבם השנתי לרופאי ילדים, חולק לשלושה מושבים, כאשר השנה, הוא עסק בנושאים מרכזיים, כגון;

  • גנטיקה במאה ה-21,
  • תזונה והשמנה בילדים ובני נוער,
  • מחלות עור שכיחות בקרב ילדים,
  • הפרעות קרישה ודמם במתבגרות,
  • הפרעות קשב וריכוז,
  • חיסונים ומחלות זיהומיות בילדים.

כל ההרצאות והנושאים שהועלו במהלך ‘כנס רמב”ם השנתי לרופאי ילדים’ הועברו על ידי מומחי הקריה הרפואית בהם; חוקרים, מנהלי מכונים, מחלקות ויחידות, כאשר לצדם הועלו “מן השטח” סוגיות בנושאים אלו, נקודות אליהן נחשפים המומחים העובדים בקהילה.

אחד החידושים ב‘כנס רמבם השנתי לרופאי ילדים’ היה הרצאתה של ראש מדור ניהול תביעות רפואיות בקריה הרפואית רמבם עורך דין טל אסף, אשר הרצאתה הייתה סביב “משפטיזציה של עולם הרפואה“.

מדובר בסוגיות אתיות ומשפטיות בעולם רפואת הילדים, אליהם נחשפים מומחי הילדים בבית החולים ואיתן הם נדרשים להתמודד.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן