קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות חדשות הרשויות המקומית כאן עכו

כנס עכו ה-5 לאיכות השלטון: השחיתות היא איום קיומי

- כך הזהיר דר' עורך דין אליעד שרגא ב'כנס עכו החמישי לאיכות השלטון בישראל': לא איראן, לא חיזבאללה ולא חמאס. שום אירוע בטחוני לא יאיים על קיומה של ישראל, וגם לא שום אירוע כלכלי. השחיתות מחלחלת לכל מקום ומפוררת את הסולידריות ואת האמנה בחברה הישראלית... ◄ אנו מאמינים שמהעיר עכו, תצא תורה, כי אנשים טובים וראויים לאו דווקא נמצאים במרכז הארץ. הרבה אנשים טובים ומנהיגים פוטנציאליים נמצאים בפריפריה ואנו רוצים לקדם מנהיגות איכותית שתצמח בפריפריה...".
דר' עורך דין אליעד שרגא יושב ראש התנועה למען איכות השלטון בישראל
דר' עורך דין אליעד שרגא

"השחיתות מחלחלת לכל מקום ומפוררת את הסולידריות ואת האמנה בחברה הישראלית. השחיתות היא איום קיומי על מדינת ישראל, לא איראן, לא חיזבאללה ולא חמאס. שום אירוע בטחוני לא יאיים על קיומה של ישראל, וגם לא שום אירוע כלכלי. בשנים האחרונות כשהשחיתות, עולה וגואה השיח שלנו הוא שיח אלים, שיח של שנאה, הוא לא שיח מקרב ומאחד. מי שפתח את הרשתות החברתיות רואה איך אנשים מתוייגים ולא משנה מה הם אומרים. המאבק שלנו הוא בשחיתות והמלחמה היא למען טוהר המידות ואיכות השלטון" – דברים אלה אמר אתמול בבוקר (יום שלישי, כ”ב בסיון התשע”ח) יושב ראש התנועה למען איכות השלטון בישראל, דר' עורך דין אליעד שרגא ב'כנס עכו החמישי לאיכות השלטון' שנערך ב'אקדמית גליל מערבי'.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

דר' עורך דין שרגא, הוסיף בדבריו, כי "אנו מאמינים שמהעיר עכו, תצא תורה, כי אנשים טובים וראויים לאו דווקא נמצאים במרכז הארץ. הרבה אנשים טובים ומנהיגים פוטנציאליים נמצאים בפריפריה ואנו רוצים לקדם מנהיגות איכותית שתצמח בפריפריה".

כנס עכו ה-5 לאיכות השלטון בישראל, הנו פרי יוזמה משותפת של עיריית עכו ו'המכון לאיכות השלטון'. בכנס השתתפו בין השאר, גם; הגב' רעיה שטראוס-בן דרור ונשיא המכללה, פרופ' דב דביר. את הכנס הנחה וניהל אקדמית דר' שי נחושתאי – מנהל מרכז האתיקה, המכון לאיכות השלטון והוא נפתח בקטעי שירה של  תלמידי הקונסרבטוריון העירוני-עכו.

המושב הראשון של כנס עכו ה-5 לאיכות השלטון בישראל, עסק בנושא העיר למען תושביה – היבטיה המגוונים של "העיר החכמה" והשתתפו בו דר' עדנה פשר יושבת ראש ומייסדת 'המכון הישראלי לערים חכמות' מר ארי שטיינברג משנה למנכל 'מרכז השלטון המקומי' מר אדי בית הזבדי – יועץ לערים חכמות, לשעבר ראש מנהלת ערים חכמות ומנהל האגף לשימור אנרגיה של משרד התשתיות הלאומיות האנרגיה והמים, הגב' ליאורה שכטר – מנהלת אגף מחשוב ומערכות מידע, עיריית תל אביב-יפו ויושבת ראש 'פורום המנמ"רים בשלטון המקומי' דר' סמדר איצקוביץ – ראשת האגף לפיתוח תעשייה ומובילת עיר חכמה, עיריית אשדוד ומר אורי בן ארי – יועץ אסטרטגי לערים חכמות, מייסד ונשיא קרן אתנה.

המושב השני, של כנס עכו ה-5 לאיכות השלטון בישראל, עסק  בנושא; "העיר החכמה" – שאלות אתיקה, תקינה, קיימות, משפט וסייבר" בהשתתפות  דר אריה רשף – בית הספר לניהול, האקדמית גליל מערבי, דר' ענת (מנס) צ'צ'יק – המחלקה לגיאוגרפיה וסביבה, אוניברסיטת בר-אילן, עורך דין דן חי – ראש משרד דן חי ושות' המתמחה בדיני תקשורת, טכנולוגיה וסייבר, מר גד מרגי – CTO, טכנולוג ראשי, מערך הסייבר הלאומי, משרד ראש הממשלה והגב' ענת רגב – מרכזת נושא ערים חכמות באגף התקינה, מכון התקנים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן