קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

אינטרנט דיני אינטרנט | Internet Law נגישות כאן ישראל

כנס נגישות אתרי אינטרנט לאור עדכון תקנות הנגשת אתרים

איגוד האינטרנט הישראלי, קורא ללמוד מאנשי המקצוע המובילים את משמעויות תקנות הנגשת אתרים, להיחשף לטכנולוגיות חדשות ולקבל טיפים שיסייעו לכם לשפר את ביצועי האתרים! הכנס החשוב והמומלץ, מתקיים במועד כניסתה לתוקף של ה”רביזיה בתקנה 35” המחייבת הנגשת שירותי אינטרנט. 'כנס נגישות אתרי אינטרנט-התקנות המעודכנות' יתקיים, בבית חיל האוויר רח' ז'בוטינסקי 15, הרצליה. ב-25 באוקטובר.
כנס נגישות אתרי אינטרנט לאור עדכון תקנות הנגשת אתרים לבעלי מוגבלויות | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
כנס נגישות אתרי אינטרנט לאור עדכון תקנות הנגשת אתרים לבעלי מוגבלויות | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

בוני אתרים, בעלי עסקים קטנים ובינוניים, מתכנתים ומעצבים, עורכי דין ויועצים משפטיים וכן מנהלי שיווק ודיגיטל מוזמנים של ידי איגוד האינטרנט הישראלי (ע"ר) בשיתוף 'עמותת נגישות ישראל' מזמינים אתכם לכנס ב-25 באוקטובר בנושא; 'הנגשת אתרי אינטרנט' – הכנס מתקיים במועד כניסתן של תקנות הנגישות החדשות לתוקף.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

איגוד האינטרנט הישראלי, קורא ללמוד מאנשי המקצוע המובילים את משמעויות תקנות הנגשת אתרים, להיחשף לטכנולוגיות חדשות ולקבל טיפים שיסייעו לכם לשפר את ביצועי האתרים! הכנס החשוב והמומלץ, מתקיים במועד כניסתה לתוקף של ה"רביזיה בתקנה 35" המחייבת הנגשת שירותי אינטרנט.

קהלי היעד לבאי כנס נגישות אתרי אינטרנט לאור עדכון תקנות הנגשת אתרים הוא הקהילה העוסקת בתחום הנגשת אתרי אינטרנט, בהם; בוני אתרים, בעלי עסקים קטנים ובינוניים, מתכנתים ומעצבים, עורכי דין ויועצים משפטיים, וכן מנהלי שיווק ודיגיטל.

█ כיצד מנגישים מסמכים ואפליקציות

נושאי 'כנס נגישות אתרי אינטרנט-התקנות המעודכנות' יהיו;

 • מה מחייבות התקנות החדשות; החובות ב'תקנה 35' פטורים ואכיפה
 • מהו תקן ההנגשה של אתרי אינטרנט?
 • טכנולוגיות הנגשה – כולל תערוכה טכנולוגית
 • כיצד מנגישים מסמכים ואפליקציות
 • טיפים לשיפור ה-SEO של האתרים

'כנס נגישות אתרי אינטרנט-התקנות המעודכנות' יתקיים, ב'בית חיל האוויר' רח' ז'בוטינסקי 15, הרצליה. כאמור, ביום (רביעי, ה' חשון ה'תשע"ח) 25 באוקטובר, כל היום בין השעות; 08:30-16:00.

עלות האירוע; 100 ₪. הכניסה חופשית לחברי איגוד האינטרנט הישראלי. מי שעדיין אינו חבר באיגוד, יוכל להצטרף, עלות הכנס, כולל חברות באיגוד ב-70 ₪ בלבד!

הכנס מתוכנן להיות נגיש, אם נדרשות עבורכם התאמות נגישות מיוחדות אנא לחצו כאן ל-מילוי טופס בעניין. אל הרשמה לחברות ולכנס.

█ אני בונה אתר חדש – האם אני חייב להנגיש אותו?

 • עיקרי החובות ב'תקנה 35' תינתן סקירה משפטית.
 • מי יוכל לקבל פטורים והקלות בעקבות הרביזיה של תקנות הנגישות החדשות.
 • בהלך הכנס, ייערך פאנל מומחים טכנולוגיים מ"תיאוריה לפרקטיקה".
 • יושמעו עיקרי 'תקן 5568' והשינויים הצפויים בדגש על 'הנגשת מסמכים'.
 • תינתן הצגת פתרונות הנגשה טכנולוגיים.

ל"קינוח" תינתן הרצאה מרתקת על 'הנגשת אפליקציות' וכן הרצאה על כש'נגישות וחוויית משתמש נפגשות'.

בסיום כנס נגישות אתרי אינטרנט-התקנות המעודכנות' יתקיים "פאנל שאלות ותשובות" (מי פטור מהנגשת האתר, על מי חלה חובת ההנגשה?  אני בונה אתר חדש – האם אני חייב להנגיש אותו? האתר שלי מאוחסן בחוץ לארץ, האם אני צריך להנגיש אותו? אחריות חוזית – מול הספק המנגיש את האתר, מה זה בכלל אתר נגיש? למה צריך את זה? איך אני מנגיש את האתר שלי? ועוד).
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

2 Comments

 • הנגשת האינטרנט לנכים הפגועים בכשרי הזכירה והלימוד, זה נושא שמעסיק אותי כאחת הנכים הללו. אכן אגיע לכנס, בתקווה שיהיה לי מה ללמוד בו ו/או את מי לשאול שאלות ואפשרות להעלות את הנושא לדיון אפקטיבי.

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן