קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל

כנס הרצליה 19 של המכון למדיניות ואסטרטגיה במרכז הבינתחומי נפתח

'כנס הרצליה' של 'המכון למדיניות ואסטרטגיה במרכז הבינתחומי' מתמקד מהיום בין השאר בסוגיות מרכזיות של ביטחון הלאומי – האם ישראל תנצח במלחמה הבאה? האם ישנם בקיעים בקונצנזוס התמיכה האמריקאית? האם עברנו את נקודת האל חזור לקראת מדינה אחת? ובוחן את האתגרים והסוגיות המרכזיות בזירה האזורית ובזירה הגלובלית במושבים שיעסקו בנושאים כגון; איראן, הניתן להחזיר את השד לבקבוק? העימות בין המעצמות, האם רוסיה מהווה עמית או יריב במעורבותה במזרח התיכון? השינויים החלים באירופה וכיצד משפיעים על ישראל ועוד ◄ב'כנס הרצליה' תוצג גם הערכת מצב אסטרטגית מלאה על ידי אלוף (מיל') עמוס גלעד.
עמוס גלעד אלוף בדימוס בצהל, לשעבר במערכת הביטחון הישראלית ברקע כנס הרצליה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
עמוס גלעד

'כנס הרצליה' של 'המכון למדיניות ואסטרטגיה במרכז הבינתחומי' שהינו המרכזי בישראל בתחומי מדיניות וביטחון, ייפתח היום (יום ראשון, כ"ז בסיון התשע"ט בין ה-30.6 ל-2.7) בראשותו של אלוף (מיל') עמוס גלעד, ובכיר לשעבר במערכת הביטחון הישראלית, שכיהן כראש האגף הביטחוני-מדיני במשרד הביטחון ושירת כראש חטיבת המחקר באמ"ן ומתאם פעולות הממשלה בשטחים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

כמו כן, ישתתפו אורחים ודוברים בכירים מהארץ ומהעולם.

בין האורחים הרבים ב'כנס הרצליה';

 • שליח ארצות הברית למזרח התיכון מר ג'ייסון גרינבלט, שגריר מצרים במדינת ישראל.
 • שר ההגנה היווני,  פאנוס קאמנוס.
 • השליח האמריקאי המיוחד למעורבות בסוריה ולמאבק העולמי נגד דאעש ובכירים נוספים בממשל האמריקני,
 • היועץ המשפטי לממשלה, דר'  אביחי מַנדלבליט, מאז פברואר 2016.
 • ראש המוסד.
 • הרמטכל לשעבר ה-21, בין השנים; 20152019, רב-אלוף (מיל') גדי אַיזֶנקוֹט.
 • היורשת של קנצלרית גרמניה הגב' אנגלה מרקל, הגב' אנגרט קראמפ-קארנבאואר.

וכן, שרים וראשי מפלגות בישראל, ורבים נוספים.

יועץ תקשורת של משרד חב' בן חורין ואלכסנדרוביץ’ לשירותי ייעוץ אסטרטגי-תקשורתי, ניהול משברים, ניהול קמפיינים, דוברות ויחסי ציבור, מר מיכאל שמייצר, מסר ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי 'כנס הרצליה' של 'המכון למדיניות ואסטרטגיה במרכז הבינתחומי' מתמקד בין השאר בסוגיות מרכזיות של ביטחון הלאומי – האם ישראל תנצח במלחמה הבאה?

האם ישנם בקיעים בקונצנזוס התמיכה האמריקאית? האם עברנו את נקודת האל חזור לקראת מדינה אחת? ובוחן את האתגרים והסוגיות המרכזיות בזירה האזורית ובזירה הגלובלית במושבים שיעסקו בנושאים כגון; איראן, הניתן להחזיר את השד לבקבוק?

העימות בין המעצמות, האם רוסיה מהווה עמית או יריב במעורבותה במזרח התיכון? השינויים החלים באירופה וכיצד משפיעים על ישראל ועוד.

במקביל 'כנס הרצליה' השנה, כולל גם סוגיות הקשורות לחוסן הלאומי של ישראל, שיהיה אקטואלי במיוחד בעת הנוכחית, כגון; ישראל כמדינת חוק דמוקרטית – האם סוף עידן?

מצבה של מערכת הבריאות בישראל והאם המדינה החליטה לוותר על מערכת הבריאות? וכן, יעסוק 'כנס הרצליה' גם בפערים ובשסעים בחברה הישראלית, בחברה הערבית בישראל ועוד.

ב'כנס הרצליה' תוצג גם הערכת מצב אסטרטגית מלאה על ידי אלוף (מיל') עמוס גלעד.

לוח זמנים של הדוברים יום ראשון (30.6);

 • 15:15 – שגריר מצרים בישראל H.E. Khaled Azmi.
 • 15:40 – ראיון אישי עם יו"ר הכנסת ח"כ יולי אדלשטיין.
 • 16:00 – פרופ' דן אריאלי, אוניברסיטת דיוק.
 • 16:20 – האם ישראל תנצח במלחמה הבאה? דיון בהשתתפות האלופים במיל' יאיר גולן, אמיר אשל וגיורא איילנד.
 • 17:10 – פרופ' מרסל מחלוף, הטכניון, לשבור את תקרת הזכוכית במדע ובחיים.
 • 17:30 – המזרח התיכון: הכתובת על הקיר? דיון בהשתתפות דניס רוס, ראש המוסד לשעבר תמיר פרדו, האלוף (מיל') עמוס גלעד ובכירים ומומחים נוספים מהארץ ומהעולם.
 • 18:45 – היועץ המשפטי לממשלה דר' אביחי מנדלבליט.
 • 19:15 – נשיא המדינה, מר ראובן ריבלין בשיחה עם אלוף (מיל') עמוס גלעד.

תוכנייה מקוצרת;

https://www.idc.ac.il/he/research/ips/Documents/2019/2019ProgramOverviewH.pdf

תוכנייה מלאה;;

https://www.idc.ac.il/he/research/ips/Documents/2019/2019programH.pdf

לינקים לצפייה בשידור המלא מהכנס ב'יוטיוב' (ייתכנו שינויים בלינקים, עקבו אחר הפרסומים);
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן