"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות צרכנות

כלכלה דיגיטלית – רשות התחרות, הגנת הפרטיות להגנת הצרכן בשתפ

הצוות המשותף של הרשות להגנת הצרכן, הרשות להגנת הפרטיות ו-רשות התחרות, שיעסוק בסוגיות מרכזיות בתחום הכלכלה הדיגיטלית, ישלב ידיים לקידום אסדרה, פיתוח כלים מתקדמים ושיתופי פעולה למען הגנה על מידע אישי ו-פרטיות המשתמשים, מניעת הטעיות צרכניות, הקפדה על תנאי שימוש הוגנים ו-הפחתת חסמים לתחרות – במטרה להיטיב עם הציבור בישראל.
בִּיג דָּאטָה | נְתוּנֵי עָתֵק | Big Data | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
בִּיג דָּאטָה | נְתוּנֵי עָתֵק

צוות משותף שיעסוק בסוגיות מרכזיות בתחום הכלכלה הדיגיטלית, כדי לקדם ולהבטיח שמירה על אינטרסים ציבוריים מהותיים, יוקם על ידי הרשות להגנת הצרכן, הרשות להגנת הפרטיות ו-רשות התחרות, כך הודיעו היום רביעי (יח' אלול, תשע"ט).

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה' בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

נושא 'הכלכלה הדיגיטלית' מצוי על סדר יומן של רשויות רבות בעולם ונחשבת תופעה מעוררת בשנים האחרונות עניין רב בהיבטי צרכנות, תחרות ו-פרטיות והנושא מצוי על סדר יומן של רשויות רבות בעולם, זאת גם לאור התעצמותן של 'ענקיות האינטרנט' וכוחן הגובר של ה'רשתות חברתיות' ו'פלטפורמות דיגיטליות' שונות.

בעידן ה'Big Data' (בִּיג דָּאטָה, נְתוּנֵי עָתֵק) מונח המתייחס ל-מאגר מידע, הכולל נתונים מבוזרים, שאינם מאורגנים לפי שיטה כלשהי, אשר מגיעים ממקורות רבים בכמויות גדולות בפורמטים מגוונים ובאיכויות שונות.

הדבר הבולט במיוחד שנוצרים 'יתרונות ל-גודל' למי שמחזיק מידע רב יותר על 'הרגלי צריכה' ו-העדפות של צרכנים.

אתגרים לאומיים וגלובליים משמעותיים, המחייבים בחינה מחודשת של האַסְדָּרָה, רֵגוּלַצְיָה, פִּקּוּחַ) הקיימת, מציבים אתגרים לאומיים וגלובליים משמעותיים ופיתוח ושילוב של כלי ניתוח ואכיפה מתקדמים.

מנהל תחום דוברות, תקשורת, הסברה והדרכת קהילה עורך דין דודו אבן חן, מסר לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה' כי הכלכלה הדיגיטלית, משליכה על היבטים משמעותיים בחייהם האישיים של אזרחים וצרכנים.

זאת כתוצאה מן התמורות המשמעותיות שהתרחשו בשנים האחרונות ב-עולמות המסחר והצרכנות, שירותים דיגיטליים, מנועי חיפוש, רשתות חברתיות, שירותי ענן ועוד.

הצוות המשותף של הרשות להגנת הצרכן, הרשות להגנת הפרטיות ו-רשות התחרות, שיעסוק בסוגיות מרכזיות בתחום הכלכלה הדיגיטלית, ישלב ידיים לקידום אסדרה, פיתוח כלים מתקדמים ושיתופי פעולה למען הגנה על מידע אישי ו-פרטיות המשתמשים, מניעת הטעיות צרכניות, הקפדה על תנאי שימוש הוגנים ו-הפחתת חסמים לתחרות – במטרה להיטיב עם הציבור בישראל.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן