מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות צרכנות

כלכלה דיגיטלית – רשות התחרות, הגנת הפרטיות להגנת הצרכן בשתפ

הצוות המשותף של הרשות להגנת הצרכן, הרשות להגנת הפרטיות ו-רשות התחרות, שיעסוק בסוגיות מרכזיות בתחום הכלכלה הדיגיטלית, ישלב ידיים לקידום אסדרה, פיתוח כלים מתקדמים ושיתופי פעולה למען הגנה על מידע אישי ו-פרטיות המשתמשים, מניעת הטעיות צרכניות, הקפדה על תנאי שימוש הוגנים ו-הפחתת חסמים לתחרות – במטרה להיטיב עם הציבור בישראל.
בִּיג דָּאטָה | נְתוּנֵי עָתֵק | Big Data | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
בִּיג דָּאטָה | נְתוּנֵי עָתֵק

צוות משותף שיעסוק בסוגיות מרכזיות בתחום הכלכלה הדיגיטלית, כדי לקדם ולהבטיח שמירה על אינטרסים ציבוריים מהותיים, יוקם על ידי הרשות להגנת הצרכן, הרשות להגנת הפרטיות ו-רשות התחרות, כך הודיעו היום רביעי (יח’ אלול, תשע”ט).

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

נושא ‘הכלכלה הדיגיטלית’ מצוי על סדר יומן של רשויות רבות בעולם ונחשבת תופעה מעוררת בשנים האחרונות עניין רב בהיבטי צרכנות, תחרות ו-פרטיות והנושא מצוי על סדר יומן של רשויות רבות בעולם, זאת גם לאור התעצמותן של ‘ענקיות האינטרנט’ וכוחן הגובר של ה‘רשתות חברתיות’ ו’פלטפורמות דיגיטליות‘ שונות.

בעידן ה’Big Data‘ (בִּיג דָּאטָה, נְתוּנֵי עָתֵק) מונח המתייחס ל-מאגר מידע, הכולל נתונים מבוזרים, שאינם מאורגנים לפי שיטה כלשהי, אשר מגיעים ממקורות רבים בכמויות גדולות בפורמטים מגוונים ובאיכויות שונות.

הדבר הבולט במיוחד שנוצרים ‘יתרונות ל-גודל‘ למי שמחזיק מידע רב יותר על ‘הרגלי צריכה’ ו-העדפות של צרכנים.

אתגרים לאומיים וגלובליים משמעותיים, המחייבים בחינה מחודשת של האַסְדָּרָה, רֵגוּלַצְיָה, פִּקּוּחַ) הקיימת, מציבים אתגרים לאומיים וגלובליים משמעותיים ופיתוח ושילוב של כלי ניתוח ואכיפה מתקדמים.

מנהל תחום דוברות, תקשורת, הסברה והדרכת קהילה עורך דין דודו אבן חן, מסר לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי הכלכלה הדיגיטלית, משליכה על היבטים משמעותיים בחייהם האישיים של אזרחים וצרכנים.

זאת כתוצאה מן התמורות המשמעותיות שהתרחשו בשנים האחרונות ב-עולמות המסחר והצרכנות, שירותים דיגיטליים, מנועי חיפוש, רשתות חברתיות, שירותי ענן ועוד.

הצוות המשותף של הרשות להגנת הצרכן, הרשות להגנת הפרטיות ו-רשות התחרות, שיעסוק בסוגיות מרכזיות בתחום הכלכלה הדיגיטלית, ישלב ידיים לקידום אסדרה, פיתוח כלים מתקדמים ושיתופי פעולה למען הגנה על מידע אישי ו-פרטיות המשתמשים, מניעת הטעיות צרכניות, הקפדה על תנאי שימוש הוגנים ו-הפחתת חסמים לתחרות – במטרה להיטיב עם הציבור בישראל.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן