קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

כסף מדבר צבא | ביטחון

כחלון וליברמן מבטלים את המס על מענק ימי המילואים

בשורה טובה למילואימניקים: תזכיר חוק חדש של השרים משה כחלון ואביגדור ליברמן, מבטל לאלתר את המס על מענק ימי המילואים ומחזיר לאותם מילואימניקים את המס שנוכה בגין שנת 2017 ◄עלותה התקציבית של ההחלטה מוערכת ב-10 מיליון שקלים לשנה. החלטה זו היא החלטה ראשונה של צוות משותף למשרדי האוצר והביטחון המגבש דרכים נוספות כדי להקל על משרתי המילואים וחיילי צהל.
השרים משה כחלון ואביגדור ליברמן על רקע חיילי מילואים
השרים אביגדור ליברמן ומשה כחלון על רקע חיילי מילואים

​שר האוצר מר משה כחלון ושר הביטחון מר אביגדור ליברמן הפיצו היום (רביעי, ט' טבת תשע"ח) תזכיר חוק שמעניק הטבה חדשה למילואימניקים שמשרתים מעל ל-32 ימי מילואים בשנה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

עד היום, משרתי מילואים ששירתו יותר משלושים ושניים (32) ימי מילואים בשנה, קיבלו מן הצבא מענק מיוחד. בגין אותו מענק, שילמו המילואימניקים עד כה מס של 25% (אחוזים).

כעת, החליטו שרי האוצר והביטחון לבטל את המס לאלתר ולהחזיר לאותם מילואימניקים את המס שנוכה בגין שנת 2017.

המשמעות היא שבקרוב מאוד יקבלו חזרה אל חשבון הבנק שלהם אלפי משרתי שירות מילואים סכומי כסף הנעים בין מאות שקלים עד אלפי שקלים אשר נוכו מן המענק. עלותה התקציבית של ההחלטה הזו, מוערכת ב-10 מיליון שקלים לשנה.

החלטה זו היא החלטה ראשונה של צוות משותף למשרדי האוצר והביטחון, המגבש דרכים נוספות, כדי להקל על משרתי המילואים וחיילי צהל.

החלטה זו, מצטרפת להחלטת שר האוצר חבר הכנסת מר משה כחלון להעלות ב-50% (אחוזים) את שכר חיילי החובה, החלטה שנכנסה לתוקף בתחילת שנת 2016 ולהחלטות שר הביטחון חבר הכנסת מר אביגדור ליברמן על תגמול בגובה חצי נקודת זיכוי למס למפקדים בשירות מילואים ועל הגדלת התגמול למשרתי מילואים עצמאים ב-25% (אחוזים).
 • אודות הכותב

  משה נעים

  עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

  Add Comment

  Click here to post a comment

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  דילוג לתוכן