איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

מאזני הצדק פלילים

כב’ השופט פלאח, היועה”מ, שוקל נגדך כתב אישום

כב' השופט דר' זאיד פלאח, חשוד בגין עבירות בניה ללא היתר ושימוש ללא היתר, לפי סעיף 204(א) לחוק התכנון והבניה ◄ לרעייתו של כב' השופט זאיד פלאח, הגב' רוזט, מורה מחנכת בעיר עכו , נשלח גם כן 'מכתב שימוע' והיא הוזמנה להשמיע טענותיה בהליך שימוע ◄הכרעה סופית, תתקבל לאחר סיום הליכי השימוע.
כב' השופט דוקטור זאיד פלאח, בית משפט השלום בחיפה | צילום רקע: לע"מ  | עיבוד צילום: שולי סונגו©
כב’ השופט דוקטור זאיד פלאח, בית משפט השלום בחיפה | צילום רקע: מארק ניימן, לע”מ | עיבוד צילום: שולי סונגו©

מצער מאד, אבל נקווה לטוב. המחלקה להנחיית התובעים מוסמכי היועץ המשפטי לממשלה בפרקליטות המדינה, הודיעה אתמול (שני, ד’ בסיון התשע”ז) לכב’ השופט דוקטור זאיד פלאח, מבית משפט השלום בעיר חיפה, כי היועץ המשפטי לממשלה, שוקל להגיש נגדו כתב אישום, בכפוף לשימוע, בגין עבירות בניה ללא היתר ושימוש ללא היתר, לפי סעיף 204(א) לחוק התכנון והבניה, התשכ”ה-1965, שבוצעו, לכאורה, במבנה תעשייתי בעכו, שחלקים ממנו בבעלות השופט פלאח ורעייתו.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעיםבפייסבוקאו בטוויטר.

דוברת מחוז תל אביב של משרד המשפטים עורכת דין עדי לבני, מסרה, כי כב’ השופט דר’ פלאח, הוזמן להשמיע את טענותיו בהליך שימוע שיתקיים בפני היועץ המשפטי לממשלה, ככל שיחפוץ בכך.

לרעייתו של השופט רוזט, מורה-מחנכת בעיר עכו , נשלח גם כן ‘מכתב שימוע’ והיא הוזמנה להשמיע טענותיה בהליך שימוע שיתקיים בפני מנהלת המחלקה להנחיית תובעים מוסמכי היועץ המשפטי לממשלה בפרקליטות המדינה, ככל שתחפוץ בכך.

עוד דווח, כי הכרעה סופית בעניין השופט ורעייתו תתקבל רק לאחר סיום הליכי השימוע.

 כב’ השופט פלאח, אחת ההבטחות הגדולות בקרב השופטים במדינת ישראל

כב’ השופט דר’ זאיד פלאח בן 51, הוא בנו של כב’ השופט הדרוזי הראשון בישראל, פארס חמוד פלאח והוא משמש שופט במילואים בבית דין הצבאי בחיפה. הוא היה הראשון בתפקיד שופט צבאי מקרב בני העדה הדרוזית.

השופט דר’ זאיד פלאח, מונה לכהונה הרמה של שופט בבית משפט השלום בעיר חיפה בשנת 2005 והוא דן בעיקר בתיקים פליליים. כב’ השופט דר’ פלאח, אחת ההבטחות הגדולות בקרב השופטים במדינת ישראל.

השופט פלאח, סיים חמישה תארים אקדמאיים. באוניברסיטת תל אביב, סיים לימודי תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בלימודים כלליים וארכיאולוגיה, ותואר שני בפילוסופיה. באוניברסיטת חיפה, סיים לימודי תואר שני במשפטים ודוקטורט במשפטים.

דר’ פלאח, משמש כיושב ראש ועדת ערעורים בתיקי נכים של משרד הביטחון. הוא דוקטור למשפטים ומרצה בנושאי משפט פלילי במוסדות אקדמאיים ובכנסים של לשכת עורכי הדין.

השופט דר’ פלאח, שימש בעבר, יושב ראש ועדת הבחירות האזורית בעכו והגליל המערבי.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן