מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

מאזני הצדק פלילים

כב’ השופט פלאח, היועה”מ, שוקל נגדך כתב אישום

כב' השופט דר' זאיד פלאח, חשוד בגין עבירות בניה ללא היתר ושימוש ללא היתר, לפי סעיף 204(א) לחוק התכנון והבניה ◄ לרעייתו של כב' השופט זאיד פלאח, הגב' רוזט, מורה מחנכת בעיר עכו , נשלח גם כן 'מכתב שימוע' והיא הוזמנה להשמיע טענותיה בהליך שימוע ◄הכרעה סופית, תתקבל לאחר סיום הליכי השימוע.
כב' השופט דוקטור זאיד פלאח, בית משפט השלום בחיפה | צילום רקע: לע"מ  | עיבוד צילום: שולי סונגו©
כב’ השופט דוקטור זאיד פלאח, בית משפט השלום בחיפה | צילום רקע: מארק ניימן, לע”מ | עיבוד צילום: שולי סונגו©

מצער מאד, אבל נקווה לטוב. המחלקה להנחיית התובעים מוסמכי היועץ המשפטי לממשלה בפרקליטות המדינה, הודיעה אתמול (שני, ד’ בסיון התשע”ז) לכב’ השופט דוקטור זאיד פלאח, מבית משפט השלום בעיר חיפה, כי היועץ המשפטי לממשלה, שוקל להגיש נגדו כתב אישום, בכפוף לשימוע, בגין עבירות בניה ללא היתר ושימוש ללא היתר, לפי סעיף 204(א) לחוק התכנון והבניה, התשכ”ה-1965, שבוצעו, לכאורה, במבנה תעשייתי בעכו, שחלקים ממנו בבעלות השופט פלאח ורעייתו.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעיםבפייסבוקאו בטוויטר.

דוברת מחוז תל אביב של משרד המשפטים עורכת דין עדי לבני, מסרה, כי כב’ השופט דר’ פלאח, הוזמן להשמיע את טענותיו בהליך שימוע שיתקיים בפני היועץ המשפטי לממשלה, ככל שיחפוץ בכך.

לרעייתו של השופט רוזט, מורה-מחנכת בעיר עכו , נשלח גם כן ‘מכתב שימוע’ והיא הוזמנה להשמיע טענותיה בהליך שימוע שיתקיים בפני מנהלת המחלקה להנחיית תובעים מוסמכי היועץ המשפטי לממשלה בפרקליטות המדינה, ככל שתחפוץ בכך.

עוד דווח, כי הכרעה סופית בעניין השופט ורעייתו תתקבל רק לאחר סיום הליכי השימוע.

 כב’ השופט פלאח, אחת ההבטחות הגדולות בקרב השופטים במדינת ישראל

כב’ השופט דר’ זאיד פלאח בן 51, הוא בנו של כב’ השופט הדרוזי הראשון בישראל, פארס חמוד פלאח והוא משמש שופט במילואים בבית דין הצבאי בחיפה. הוא היה הראשון בתפקיד שופט צבאי מקרב בני העדה הדרוזית.

השופט דר’ זאיד פלאח, מונה לכהונה הרמה של שופט בבית משפט השלום בעיר חיפה בשנת 2005 והוא דן בעיקר בתיקים פליליים. כב’ השופט דר’ פלאח, אחת ההבטחות הגדולות בקרב השופטים במדינת ישראל.

השופט פלאח, סיים חמישה תארים אקדמאיים. באוניברסיטת תל אביב, סיים לימודי תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בלימודים כלליים וארכיאולוגיה, ותואר שני בפילוסופיה. באוניברסיטת חיפה, סיים לימודי תואר שני במשפטים ודוקטורט במשפטים.

דר’ פלאח, משמש כיושב ראש ועדת ערעורים בתיקי נכים של משרד הביטחון. הוא דוקטור למשפטים ומרצה בנושאי משפט פלילי במוסדות אקדמאיים ובכנסים של לשכת עורכי הדין.

השופט דר’ פלאח, שימש בעבר, יושב ראש ועדת הבחירות האזורית בעכו והגליל המערבי.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן