"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

מאזני הצדק פלילים

כב' השופט פלאח, היועה"מ, שוקל נגדך כתב אישום

כב' השופט דר' זאיד פלאח, חשוד בגין עבירות בניה ללא היתר ושימוש ללא היתר, לפי סעיף 204(א) לחוק התכנון והבניה ◄ לרעייתו של כב' השופט זאיד פלאח, הגב' רוזט, מורה מחנכת בעיר עכו , נשלח גם כן 'מכתב שימוע' והיא הוזמנה להשמיע טענותיה בהליך שימוע ◄הכרעה סופית, תתקבל לאחר סיום הליכי השימוע.
כב' השופט דוקטור זאיד פלאח, בית משפט השלום בחיפה | צילום רקע: לע"מ  | עיבוד צילום: שולי סונגו©
כב' השופט דוקטור זאיד פלאח, בית משפט השלום בחיפה | צילום רקע: מארק ניימן, לע"מ | עיבוד צילום: שולי סונגו©

מצער מאד, אבל נקווה לטוב. המחלקה להנחיית התובעים מוסמכי היועץ המשפטי לממשלה בפרקליטות המדינה, הודיעה אתמול (שני, ד' בסיון התשע"ז) לכב' השופט דוקטור זאיד פלאח, מבית משפט השלום בעיר חיפה, כי היועץ המשפטי לממשלה, שוקל להגיש נגדו כתב אישום, בכפוף לשימוע, בגין עבירות בניה ללא היתר ושימוש ללא היתר, לפי סעיף 204(א) לחוק התכנון והבניה, התשכ"ה-1965, שבוצעו, לכאורה, במבנה תעשייתי בעכו, שחלקים ממנו בבעלות השופט פלאח ורעייתו.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעיםבפייסבוקאו בטוויטר.

דוברת מחוז תל אביב של משרד המשפטים עורכת דין עדי לבני, מסרה, כי כב' השופט דר' פלאח, הוזמן להשמיע את טענותיו בהליך שימוע שיתקיים בפני היועץ המשפטי לממשלה, ככל שיחפוץ בכך.

לרעייתו של השופט רוזט, מורה-מחנכת בעיר עכו , נשלח גם כן 'מכתב שימוע' והיא הוזמנה להשמיע טענותיה בהליך שימוע שיתקיים בפני מנהלת המחלקה להנחיית תובעים מוסמכי היועץ המשפטי לממשלה בפרקליטות המדינה, ככל שתחפוץ בכך.

עוד דווח, כי הכרעה סופית בעניין השופט ורעייתו תתקבל רק לאחר סיום הליכי השימוע.

 כב' השופט פלאח, אחת ההבטחות הגדולות בקרב השופטים במדינת ישראל

כב' השופט דר' זאיד פלאח בן 51, הוא בנו של כב' השופט הדרוזי הראשון בישראל, פארס חמוד פלאח והוא משמש שופט במילואים בבית דין הצבאי בחיפה. הוא היה הראשון בתפקיד שופט צבאי מקרב בני העדה הדרוזית.

השופט דר' זאיד פלאח, מונה לכהונה הרמה של שופט בבית משפט השלום בעיר חיפה בשנת 2005 והוא דן בעיקר בתיקים פליליים. כב' השופט דר' פלאח, אחת ההבטחות הגדולות בקרב השופטים במדינת ישראל.

השופט פלאח, סיים חמישה תארים אקדמאיים. באוניברסיטת תל אביב, סיים לימודי תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בלימודים כלליים וארכיאולוגיה, ותואר שני בפילוסופיה. באוניברסיטת חיפה, סיים לימודי תואר שני במשפטים ודוקטורט במשפטים.

דר' פלאח, משמש כיושב ראש ועדת ערעורים בתיקי נכים של משרד הביטחון. הוא דוקטור למשפטים ומרצה בנושאי משפט פלילי במוסדות אקדמאיים ובכנסים של לשכת עורכי הדין.

השופט דר' פלאח, שימש בעבר, יושב ראש ועדת הבחירות האזורית בעכו והגליל המערבי.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן