101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

הבחירות לכנסת ה-22 חדשות כאן ישראל

ישראל כץ על דברי גבי אשכנזי: חרפה והתנערות מכל אחריות

השר ישראל כץ אל גבי אשכנזי; "מאחר ואני מעריך את תרומתך בעבר, כמי שתרם לשיקום צהל, אחרי הכישלון הפיקודי והמבצעי במלחמת לבנון ה-2, תהיתי מה קרה לך, אחרי שהחלטת להצטרף לחיים הפוליטיים? לדמות ישיבה בממשלתו של ראש ממשלה, שנבחר באופן דמוקרטי ונהנה מזכויות ותמיכה רחבה בארץ ובעולם, לישיבה בשבי האוייב? זו חרפה והתנערות מכל אחריות ציבורית, עבור פוליטיקה קטנה!".
0
0
ישראל כ"ץ, שר החוץ והשר לענייני מודיעין, מול גבי אשכנזי הרמטכל לשעבר ראל' במיל' | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
ישראל כ”ץ | גבי אשכנזי

ישראל כ”ץ, שר החוץ והשר לענייני מודיעין, חבר הקבינט המדיני-ביטחוני של מדינת ישראל וחבר הכנסת (20 שנים) המועמד של מפלגת ‘הליכוד’ גם לכנסת בבחירות לכנסת העשרים ושתיים, הצפויות להיערך בעוד 10 ימים, ה-17 בספטמבר 2019, י”ז באלול ה’תשע”ט, יצא אתמול (שישי, ו’ באלול התשע”ט) בהתקפה חריפה על הרמטכל ה-19, לשעבר ראל’ במיל’ וכיום חבר כנסת מר גבי אשכנזי והמועמד של מפלגת ‘כחול-לבן’ גם לכנסת ה-22.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בפנייתו האישית לגבי אשכנזי (באמצעות פוסט בפייסבוק) כתב השר כץ; “קראתי את דבריך מאתמול, שלא תשב עם נתניהו בממשלה אפילו אם יעבירו אותך ״סדרת שבי״ ועינויים. נדהמתי מהסגנון והדימוי הבוטה.

מאחר ואני מעריך את תרומתך בעבר, כמי שתרם לשיקום צהל, אחרי הכישלון הפיקודי והמבצעי במלחמת לבנון ה-2, תהיתי מה קרה לך, אחרי שהחלטת להצטרף לחיים הפוליטיים?

לדמות ישיבה בממשלתו של ראש ממשלה, שנבחר באופן דמוקרטי ונהנה מזכויות ותמיכה רחבה בארץ ובעולם, לישיבה בשבי האוייב?

זו חרפה והתנערות מכל אחריות ציבורית, עבור פוליטיקה קטנה!

עדיף היה לך לפנות לציבור ולספר בכנות על הצלחותיך וכישלונותיך, בעיקר בתחום האזרחי, ולבקש את אמונו.

העיסוק בדיבה ובהשמצות נגד נתניהו, רק מחזקים את נחישות הציבור לתמוך בו ולהעניק לך ולחבריך תבוסה ניצחת“. סיכם השר ישראל כ”ץ, את הפוסט והאישי והקצר שכתב אתמול בדף הפייסבוק שלו.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן