קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

ירושלים נדל"ן

ירושלים: פרויקט 'דירה להשכיר' במתחם אלנבי לדרך

עיריית ירושלים נתנה היתר לבניית "חלומות ארנונה" פרויקט השכרה לזוגות צעירים ◄הפרויקט כולל 333 יח"ד בשני מבנים בעלי 6 קומות ◄ראש-העיר ירושלים, ניר ברקת; "מדובר בהישג משמעותי שיסייע לזוגות צעירים לשכור דירות במחירים הנמוכים ממחיר השוק 30%-20%".
פרויקט דירה להשכיר במתחם אלנבי יוצא לדרך בירושלים | הדמיה: מילבאואר אדריכלים
פרויקט דירה להשכיר במתחם אלנבי יוצא לדרך בירושלים | הדמיה: מילבאואר אדריכלים

הוועדה המקומית לתכנון ובניה בעיריית ירושלים, העינקה אתמול (רביעי, ט"ו בשבט, ה'תשע"ח) היתר להקמת פרויקט "דירה להשכיר" ב'מתחם אלנבי בארנונה' המיועד לזוגות צעירים, באמצעותה השכרת דירות. מדובר בבקשות להקמת מבני המגורים הכוללים שימושים למסחר ולגני ילדים וכן לשצ"פים (שטחים ציבוריים פתוחים), עבור דיור להשכרה ארוכת טווח. התכניות מוגשות על-ידי דיור להשכרה בע"מ – "חלומות ארנונה" – מטעם שיכון בינוי וסולל בונה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הפרויקט כולל 4 מגרשי מגורים, המחולקים לשני מבנים בעלי 6 קומות, מעל קומות מרתפי חניה. הבינוי המוצע במבנה הצפוני מרח' חנוך אלבק, כולל בחזיתו גינה קטנה. המבנה הדרומי, יוצר חזית עירונית מסחרית לאורך רחוב דניאל ינובסקי וחזית עירונית לרחוב חנוך אלבק, תוך פיתוח גינה גדולה במרכז לרווחת התושבים.

התכנית כוללת בנוסף הקצאת שטח לבניין ציבורי להקמת ספריה רובעית, או שלוחת מתנס ו-ארבע כיתות גן בקומת קרקע בבניין המגורים. השטח בבעלות רשות מקרקעי ישראל, עיריית ירושלים ו-פנוי ממבנים.
בתכנית "מתחם אלנבי" יוקמו 333 יחידות דיור שייועדו להשכרה, כאשר הוחלט, כי מחצית מתוספת יחידות הדיור, ייועדו לבני המקום – תושבי ירושלים.

עיריית ירושלים, קידמה את התכניות וניהלה מושא ומתן בין העירייה, רשות מקרקעי ישראל ומשרד האוצר. הדירות בפרויקט מיועדות לשיווק במסגרת "תכנית דירה להשכיר" המובלת על-ידי משרד האוצר.

ראש-העיר ירושלים, מר ניר ברקת; יסייע לזוגות צעירים לשכור דירות במחירים הנמוכים ממחיר השוק ב- 30%-20%…"

מדובר בפרויקט דיור להשכרת דירות לטווח ארוך, במסגרתו חלק מהדירות להשכרה, יהיו במחירי שוק וחלקן ב- 30%-20% פחות ממחיר השוק. בנוסף, דייר שיחתום על חוזה במתחם "דירה להשכיר" יוכל להתגורר בו 5 שנים, עם אופציה להארכה ב-5 שנים, בכל פעם שחוזה השכירות מסתיים.

כמו כן, מחיר השכירות, יהיה מפוקח וצמוד למדד המחירים לצרכן בלבד, לתקופה של 3-5 שנים. לאחר מכן, יועלה שכר הדירה לכלל הדיירים ב-1% לשנה בלבד לכל היותר.

ראש-העיר ירושלים, מר ניר ברקת, ציין, כי; "מדובר בתכנית משמעותית המיועדת להשכרה לזוגות צעירים. זהו הישג משמעותי שיסייע לזוגות צעירים לשכור דירות במחירים הנמוכים ממחיר השוק ב- 30%-20%, על-ידי יצירת וודאות בגובה תשלום שכר הדירה".

יושב ראש הועדה המקומית, מר מאיר תורג'מן; "אני מברך על פרויקט חשוב זה, אשר קודם במשותף עם חברת "דירה להשכיר" ורואה בו נדבך נוסף של פיתוח עירוני והוספת יחידות דיור, עבור הזוגות הצעירים בעיר ירושלים, בתחילת דרכם. אנו נמשיך לדאוג לרווחתם של הצעירים והסטודנטים בירושלים בדיור להשכרה".
 • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  Add Comment

  Click here to post a comment

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  דילוג לתוכן