בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

ירושלים נדל"ן

ירושלים: פרויקט 'דירה להשכיר' במתחם אלנבי לדרך

עיריית ירושלים נתנה היתר לבניית "חלומות ארנונה" פרויקט השכרה לזוגות צעירים ◄הפרויקט כולל 333 יח"ד בשני מבנים בעלי 6 קומות ◄ראש-העיר ירושלים, ניר ברקת; "מדובר בהישג משמעותי שיסייע לזוגות צעירים לשכור דירות במחירים הנמוכים ממחיר השוק 30%-20%".
פרויקט דירה להשכיר במתחם אלנבי יוצא לדרך בירושלים | הדמיה: מילבאואר אדריכלים
פרויקט דירה להשכיר במתחם אלנבי יוצא לדרך בירושלים | הדמיה: מילבאואר אדריכלים

הוועדה המקומית לתכנון ובניה בעיריית ירושלים, העינקה אתמול (רביעי, ט"ו בשבט, ה'תשע"ח) היתר להקמת פרויקט "דירה להשכיר" ב'מתחם אלנבי בארנונה' המיועד לזוגות צעירים, באמצעותה השכרת דירות. מדובר בבקשות להקמת מבני המגורים הכוללים שימושים למסחר ולגני ילדים וכן לשצ"פים (שטחים ציבוריים פתוחים), עבור דיור להשכרה ארוכת טווח. התכניות מוגשות על-ידי דיור להשכרה בע"מ – "חלומות ארנונה" – מטעם שיכון בינוי וסולל בונה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הפרויקט כולל 4 מגרשי מגורים, המחולקים לשני מבנים בעלי 6 קומות, מעל קומות מרתפי חניה. הבינוי המוצע במבנה הצפוני מרח' חנוך אלבק, כולל בחזיתו גינה קטנה. המבנה הדרומי, יוצר חזית עירונית מסחרית לאורך רחוב דניאל ינובסקי וחזית עירונית לרחוב חנוך אלבק, תוך פיתוח גינה גדולה במרכז לרווחת התושבים.

התכנית כוללת בנוסף הקצאת שטח לבניין ציבורי להקמת ספריה רובעית, או שלוחת מתנס ו-ארבע כיתות גן בקומת קרקע בבניין המגורים. השטח בבעלות רשות מקרקעי ישראל, עיריית ירושלים ו-פנוי ממבנים.
בתכנית "מתחם אלנבי" יוקמו 333 יחידות דיור שייועדו להשכרה, כאשר הוחלט, כי מחצית מתוספת יחידות הדיור, ייועדו לבני המקום – תושבי ירושלים.

עיריית ירושלים, קידמה את התכניות וניהלה מושא ומתן בין העירייה, רשות מקרקעי ישראל ומשרד האוצר. הדירות בפרויקט מיועדות לשיווק במסגרת "תכנית דירה להשכיר" המובלת על-ידי משרד האוצר.

ראש-העיר ירושלים, מר ניר ברקת; יסייע לזוגות צעירים לשכור דירות במחירים הנמוכים ממחיר השוק ב- 30%-20%…"

מדובר בפרויקט דיור להשכרת דירות לטווח ארוך, במסגרתו חלק מהדירות להשכרה, יהיו במחירי שוק וחלקן ב- 30%-20% פחות ממחיר השוק. בנוסף, דייר שיחתום על חוזה במתחם "דירה להשכיר" יוכל להתגורר בו 5 שנים, עם אופציה להארכה ב-5 שנים, בכל פעם שחוזה השכירות מסתיים.

כמו כן, מחיר השכירות, יהיה מפוקח וצמוד למדד המחירים לצרכן בלבד, לתקופה של 3-5 שנים. לאחר מכן, יועלה שכר הדירה לכלל הדיירים ב-1% לשנה בלבד לכל היותר.

ראש-העיר ירושלים, מר ניר ברקת, ציין, כי; "מדובר בתכנית משמעותית המיועדת להשכרה לזוגות צעירים. זהו הישג משמעותי שיסייע לזוגות צעירים לשכור דירות במחירים הנמוכים ממחיר השוק ב- 30%-20%, על-ידי יצירת וודאות בגובה תשלום שכר הדירה".

יושב ראש הועדה המקומית, מר מאיר תורג'מן; "אני מברך על פרויקט חשוב זה, אשר קודם במשותף עם חברת "דירה להשכיר" ורואה בו נדבך נוסף של פיתוח עירוני והוספת יחידות דיור, עבור הזוגות הצעירים בעיר ירושלים, בתחילת דרכם. אנו נמשיך לדאוג לרווחתם של הצעירים והסטודנטים בירושלים בדיור להשכרה".
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן