ברכת חג שבועות | מערכת כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

ירוחם

ירוחם אירחה את מפקד פיקוד העורף אלוף תמיר ידעי

״הפקנו לקחים מהעבר ואנו פועלים על מנת להיות מוכנים ככל הניתן לשעת חירום. אנו מבצעים תרגולים בעזרת המתנדבים וההון האנושי הקיים בירוחם״ - אמר ראש מועצת ירוחם מר ביטון ◄מפקד פיקוד העורף, אלוף ידעי; ״שיתוף הפעולה בין פיקוד העורף לבין הרשות המקומית הוא בעל חשיבות מרכזית. הרשות המקומית ירוחם, הינה אבן היסוד במוכנות לחירום. ניכר, כי בירוחם מתבצעת עשייה רבה בתחום המוכנות לחירום. נמשיך לסייע לירוחם על מנת להיות מוכנים למצבי החירום שעלולים לפקוד אותנו״.
ראש מועצת ירוחם מר מיכאל ביטון, עם מפקד פיקוד העורף, אלוף תמיר ידעי במרכז התמונה
ראש מועצת ירוחם מר מיכאל ביטון, עם מפקד פיקוד העורף, אלוף תמיר ידעי במרכז התמונה

מפקד פיקוד העורף, אלוף תמיר ידעי, ערך השבוע ביקור במועצה המקומית ירוחם.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

במהלך הביקור, נפגש האלוף ידעי עם ראש מועצת ירוחם, מר מיכאל ביטון, כן עם מנכלית המועצה, קצין ביטחון של המועצה המקומית ירוחם ונציגי מחוז דרום של פיקוד העורף האמונים על הקשר עם הרשות המקומית בימי שגרה ובשעות חירום.

דובר המועצה המקומית ירוחם מר יניב אפוטה, מסר, מסר לפורטל כאן ישראל | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה כי; ראש המועצה מר ביטון, ונציגי המועצה המקומית, הציגו בביקור את העשייה בתחום הביטחון ואת ההכנות שנעשות לקראת שעת חירום והודה לאלוף על שיתוף הפעולה הקיים.

״הפקנו לקחים מהעבר ואנו פועלים על מנת להיות מוכנים ככל הניתן לשעת חירום. אנו מבצעים תרגולים בעזרת המתנדבים וההון האנושי הקיים בירוחם״ – אמר ראש מועצת ירוחם מר מיכאל ביטון.

מפקד פיקוד העורף, אלוף תמיר ידעי, אמר, כי; ״שיתוף הפעולה בין פיקוד העורף לבין הרשות המקומית הוא בעל חשיבות מרכזית.

הרשות המקומית ירוחם, הינה אבן היסוד במוכנות לחירום. ניכר, כי בירוחם מתבצעת עשייה רבה בתחום המוכנות לחירום. נמשיך לסייע לירוחם על מנת להיות מוכנים למצבי החירום שעלולים לפקוד אותנו״.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן