מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

יקנעם עילית נדל"ן

יקנעם כ-50% מפרויקט צמודי הקרקע בשער הגיא נמכרו

קבוצת לוינשטין' מקימת 'פרויקט בית בחורש' בעיר יקנעם, מדווחת על קצב מכירות מהיר. הגב' שרון בן צבי, סמנכלית השיווק בקבוצת לוינשטין, מקימת הפרויקט; "כל עוד ניתן לרכוש כאן בית צמוד קרקע גדול, עם גינה במחירים שבין 2.4 ל- 3 מיליון שקל, ברור שהיא תחשב מאוד אטרקטיבית למשפחות שמחפשות את השילוב בין בית פרטי, מחיר שפוי, מיקום נגיש, אזורי תעסוקה וחינוך טוב".
שרון בן צבי
שרון בן צבי

יקנעם אינה מושפעת מ’מחיר למשתכן’; בעוד שפרויקטים רבים ברחבי הארץ מדווחים על קיפאון בשוק הדנלן בעקבות ‘תכנית מחיר למשתכן’ שמקדם שר האוצר מר משה כחלון, יחידות הדיור המוקמות בימים אלו בעיר יקנעם, נמכרות בקצב מהיר. כך למשל, קבוצת משולם לוינשטין (תאגיד ציבורי של חברות הנדסה, בניה ונדלן) מקימת “פרויקט בית בחורש” מדווחת, כי למעלה מ- 50% מ’צמודי הקרקע’ המוקמים ב’פרויקט בית בחורש’ בשכונת שער הגיא ביקנעם, נמכרו זה מכבר.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

קבוצת משולם לוינשטין מחברות הבניה הוותיקות והיציבות ביותר בארץ, יוזמת ובונה למעלה מ-60 שנה ומזוהה עם עשרות רבות של פרויקטים בולטים בארץ ובעולם. החל משנת 1982, הפכה לחברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

מקימת הפרויקט ‘פרויקט בית בחורש’ בעיר יקנעם, הגב’ שרון בן צבי, סמנכלית השיווק בקבוצת לוינשטין, אומרת, כי; “בהשוואה לפרויקטים המוקמים במרכז הארץ, מחיר הדיור ביקנעם נותרו אטרקטיביים. כמו כן, בשנים האחרונות יקנעם, הפכה לנגישה מאוד ומבוקשת על ידי חברות ההיטק המאכלסות את אזורי התעסוקה וההיטק פארק בעיר.

לכן, ניתן למצוא באזור הייטקיסטים שהגיעו לאזור ממרכז הארץ. בנוסף, מיקומה של השכונה בסמוך לצירי תנועה מרכזיים כמו מחלף אליקים, כביש 70 ובראש ובראשונה כביש 6, הביא לאזור אוכלוסייה איכותית שרצתה להתגורר בצפון הארץ.

 ניתן לרכוש כאן בית צמוד קרקע גדול, עם גינה במחירים שבין 2.4 מיליון שקל ל- 3 מיליון שקל

גם משפרי דיור מהסביבה ומצמצמי דיור מהישובים היוקרתיים העוטפים את יקנעם בוחרים לעבור לגור בה בין היתר בגלל מחירי הדיור הזולים לעומת המחירים באזור.

כללית, ניתן לומר, כי, כל עוד ניתן לרכוש כאן בית צמוד קרקע גדול, עם גינה במחירים שבין 2.4 מיליון שקל ל- 3 מיליון שקל, ברור שהיא תחשב מאוד אטרקטיבית למשפחות שמחפשות את השילוב בין בית פרטי, מחיר שפוי, מיקום נגיש, אזורי תעסוקה וחינוך טוב”. סיכמה סמנכלית השיווק בקבוצת לוינשטין,  הגב’ בן צבי.

יצוין, צמודי הקרקע, הנבנים אל מול נוף של חורשת אורנים גדולה ולכן גם נקרא; “בית בחורש” הוא ממוקם בנקודה הגבוהה ביותר בשכונת שער הגיא וכולל בתים בני 5 חדרים ו- 6 חדרים כשבחלקם גם עליית גג.

שטחו של כל מגרש כ- 300 מטרים רבועים בממוצע ומחירם הוא החל מ-2.4 מיליון שקל.

כל צמוד קרקע, כולל מפרט טכני גבוה לרבות “בית גאון“. כאמור, יחודו של הפרויקט הוא במפרט העשיר ובנוף החורש של “ואדי מוחרכה“.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן