חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות חיפה מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’ תיק נעדר

יצחק שמאי בן 77 מ-קרית חיים נעדר באזור חיפה הציבור מתבקש לסייע

משטרת ישראל, מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה, אחר יצחק שמאי, בן 77 שיצא מביתו ברחוב כברי ב-קרית חיים, ומאז נעלמו עקבותיו, תיאורו; גובהו; 1.75, שיער; לבן, מבנה גוף; מלא, לבוש; לא ידוע ◄ כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש להתקשר אל תחנת זבולון ◄נמצאה הנערה שנעדרה שובל בוזגלו תושבת העיר אופקים.
0
0
יצחק שמאי בן 77, מקרית חיים נעדר מביתו משטרת ישראל, מבקשת עזרת הציבור באיתורו | צילום משטרת ישראל | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
יצחק שמאי 77, נעדר

יצחק שמאי בן 77, מקרית חיים שליד העיר חיפה, נעדר מהיום (שישי, ד’ בתמוז התש”פ) באזור הקריות ומשטרת ישראל, מבקשת עזרת הציבור באיתורו.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

משטרת ישראל, מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה, אחר יצחק שמאי בן 77, המוגדר נעדר בסיכון, אשר נראה לאחרונה, היום (שישי, ד’ בתמוז התש”פ, 26.6.20) לפנות בוקר, כאשר יצא מביתו ברחוב כברי ב-קרית חיים, ומאז נעלמו עקבותיו.

מטעם דוברות משטרת ישראל (נגב) נמסר לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי זהו תיאורו של יצחק שמאי;

  • גובהו; 1.75
  • שיער; לבן
  • מבנה גוף; מלא
  • לבוש; לא ידוע.

כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש להתקשר אל תחנת זבולון, הנותנת שירותי משטרה לתושבי הישובים הבאים; קרית ביאליק, קרית ים, קרית מוצקין, קרית חיים, קרית אתא, אפק, אושה, רמת יוחנן, כפר המכבי, טבעון, איבטין, נופית, חילף, חוואלד, ראס עלי, זבידאת, רכסים, כפר חסידים, אלונים, שער העמקים ו-נשר.

כל היודע דבר אודות מקום הימצאו של הנעדר יצחק שמאי מקרית חיים, מתבקש לפנות אל מוקד 100 של משטרת ישראל בכל רחבי הארץ, או אל תחנת זבולון בטלפון; 048464444.

הנערה שובל בוזגלו בת 14, נמצאה בריאה ושלמה

נמצאה הנערה הנעדרת שובל בוזגלו בת 14, מהעיר אופקים | צילום משטרת ישראל | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
נמצאה הנעדרת שובל בוזגלו

בתוך כך, סוף טוב. הכל טוב. נמצאה בריאה ושלמה הנערה שובל בוזגלו תושבת העיר אופקים שנעדרה.

שובל, נראתה, לאחרונה בעיר באר שבע ומאז לא נודעו עקבותיה, כאמור, היא נמצאה אמש (חמישי, ג’ בתמוז התש”פ) בריאה ושלמה בשעה טובה.

איתור מידע על נעדרים | משטרת ישראל

שירות זה, מאפשר לחפש מידע אודות נעדרים אשר משטרת ישראל, מחפשת אחריהם.

במערכת לאיתור נעדרים, תוכלו לאתר את המידע באמצעות חיפוש חופשי, באמצעות חיפוש שם, שם משפחה, תאריך לידה ותאריך היעדרות, מגדר ושם היחידה החוקרת.

השירות מאפשר לצפות בתמונות הנעדרים ובפרטיהם המלאים וכן בתיאור הפרטים הידועים על היעדרותם, לרבות המקום האחרון בו נראו, מועד ההיעדרות ותיאור הלבוש.

ניתן ליצור קשר עם היחידה המטפלת שפרטיה מופיעים בתיק הנעדר.

אל איתור מידע.

שימו לב, במקרה של סתירה או אי התאמה בין המידע המופיע בדף המידע לבין הוראות הדין הרלוונטיות, יגברו הוראות הדין.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן